PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Msciwy ja - gra Azyla

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 12, 2013 1:40 pm

Swiatelkiem okazał się Charmander ale słysząc że idziesz pokazał ci byś się zamknął i żywo z kimś rozmawiał po pokemonowemu. On chociaż coś znalalzl. po jego minie zauwazyles że był zdegustowany twoja obecnością ale cóż poradzić.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 4:44 am

Galeon zgarbil plecy zdenerwowany i spojrzał na ciebie jakby chciał cię zamordować. Nic nie poradzisz że zaszelescily liście. Pierwsza zasada polowań "idź pod wiatr" ty szedles z wiatrem w ich kierunku. Coś wyraźnie sploszonego schowalo się w głąb lasu i nic nie mogłeś dostrzec. No dobra nic prócz zdenerwowanego Galeona z większym plomieniem na ogonie.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 2:14 pm

Mam ci nie odpowiadać na takie odpisy....:/?
__________
Galeon spojrzał na ciebie spode lba i pokazała gestem by jego towarzysz rozmowy się ujawnił. Jednak ten powiedział
Ghaaaa... odelcial i tyle go widzieliście.
A już ci znalalzlem kolejnego pokemona. warknal i poszedł w las.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 5:44 am

No to nawet mogłeś się wysilic. Jak widac myślenie nie jest twoja mocna strona *prycha*
__________
Może następnym razem się mnie posluchasz. prychnal i zniknął w lesie. Jego plomyk był ledwo widoczny a ty siedziales jak ta cipa na środku ciemnego ciemnego lasu. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie? uslyszales w swojej głowie. Nikogo nie było blisko ciebie. Charmandera też nie było! Nawet jego plomyka na ogonku.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 9:05 am

Jeśli myslisz że wszystko będzie szło po twojej myśli to się grubo mylisz. Zegnam.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 9:10 am

Nic ci na ta bezsensowna wiazenke nie odpowiem bo nie mam zamiaru się znizac do twojego poziomu. Masz zamiar mi cosnac to zrób to w inteligentny sposób.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 9:13 am

Azyl to jest przegięcie, wrócę do domu na pc to masz bana, tyle w temacie
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
The author of this message was banned from the forum - See the message
The author of this message was banned from the forum - See the message
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 2:24 pm

Uważaj bo się przestrasze. O boooze dobry humor. Ja Pierdole. To ty chyba nie widziałeś mnie szmatlawcu zajebany w dobrym humorze. To ty myślisz że jests jakiś wielki bo w intetnecie każda pizda staje się cwanym chujem. Na pokewordzie znalalm 4osoby jak coś. A jeśli uważasz że "przymruzyles oko" to na kiego pierdolonego chuja się zapisywales do mnie po raz drugo? Weź wyjdź i kurwa nie wracaj jak masz rozpierdalac forum to zamknij ryj i wypierdalaj drzwi są tam. Wyjdź i chuju nie wracaj i zamknij za sobą drzwi. Dzoekuje za uwagę i przepraszam administracje za słownictwo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Msciwy ja - gra Azyla   Msciwy ja - gra Azyla - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Msciwy ja - gra Azyla
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ~Test Azyla~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Gry Trenerskie-
Skocz do: