PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Yveltal Camilla - Kill'em all!

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
AutorWiadomość
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimePon Gru 09, 2013 1:01 pm

Pain mruknął coś. Zauważyłaś pozostałą trójkę z ptasiego trio. Aż w końcu dolecieliście do podnóża góry. Na dole stał już oddział pieszy i niezdarnie próbował się wspinać.
- Pomóżmy im - rzucił Moltres. Zapdos pokiwał głową i zaczęli wnosić mniejsze pokemony. Większe niestety musiały radzić sobie same...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimePon Gru 09, 2013 1:05 pm

Ja także zabrałam się za pomaganie. Paina zostawiłam na górze i po chwili po kolei wnosiłam mniejsze pokemony. Wielka bitwa się zbliża! Po tym wróciłam do chłopaka, a raczej do miejsca, gdzie go zostawiłam.
- Trochę przejęta jestem - mruknęłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimePon Gru 09, 2013 1:13 pm

- Nie martw się, damy mu radę. Jesteśmy lepsi - rzucił wojowniczo Pain i wkurzony aż parsknął. Reszta armii wkrótce dotarła, a księżyc zawisł wysoko nad waszymi głowami. Niedługo nastanie północ, a wtedy...
Niektóre pokemony z tych nerwów aż ewoluowały.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimePon Gru 09, 2013 1:36 pm

Poatrzyłam się na ewoluujące pokemony.
- Rety ciekawe jakie to uczucie ewoluowac - powiedziałam.
Niedługo razem z Painem stanęłam razem z resztą pokemonów...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimePon Gru 09, 2013 1:40 pm

- No raczej się nie dowiesz... - rzucił Pain i pocałował cię. Tym razem w jego pocałunku czuć było jakąś niesamowitą moc.
Wkrótce zjawił się Mewtwo wraz ze swoją armią. Było ich więcej i byli lepiej przygotowani. Mewtwo jakoś sklonował płytki ewolucyjne i teraz roiło się od Mega Charizardów, Absoli, Lucario i innych stworzeń. Jednak najbardziej przerażający był sam Mewtwo. Jego oczy były pełne nienawiści. Z wami, pokemonami przybyli też i trenerzy, gotowi walczyć i pokonać tych "złych"...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 9:24 am

- Ile ich z nim jest... - powiedziałam.
Byłam pod wrażeniem... Jednak musimy walczyć, nie możemy stchórzyć... Przytuliłam się do swojego ukochanego. Wkrótce bitwa...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 9:31 am

Mewtwo spojrzał na was z pogardą i roześmiał się
- Biedni, biedni straceńcy. Myślicie, że macie jakiekolwiek szanse. Moja jest nieskalana odwaga! Moja jest chwała słuszności! Moja jest - mewtwo urwał, gdyż dostał kulą elektryczności od Emolgi
- Zamknij się w końcu, łachudro! Jesteś tchórzem! Walcz jak pokemon, jeden na jednego! Przyszedłeś z całą armią i to jest nieskalana odwaga, tak? - zapytała wzburzona
- Oni są tylko świadkami. Sam was załatwię. Nie przeszkodzicie mi w planie ocalenia pokemonów!
-Nikt nas nie musi ocalać. Jedynym wrogiem pokemonów są naukowcy! Ludzie są dobrzy. Chronią nas. Dzięki nim jesteśmy silniejsi! - odezwał się Raichu, stojący obok jakiejś dziewczyny
- Silniejsi? Przez nich tkwicie w pokeballach, zamknięci przez cały dzień! - rzucił Mewtwo. Z bitwy zrobiła się wielka pyskówka...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 9:39 am

W końcu się wściekłam i wyszłam na przód.
- Taki jesteś pewien co? W takim razie póki bitwa się nie rozpętała to wyzywam cie do walki 1 na 1! - krzyknęłam.
Zapewne przegram, ale co tam... Muszę się wyszaleć, dać upust moim emocjom. Mewtwo jest zapatrzony w siebie, nic więcej.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 9:43 am

Mewtwo roześmiał się i gestem kazał odejść swoim służącym
- Nie masz najmniejszych szans, Camillo. Wierzę jednak, że dasz z siebie wszystko. Wiem, na co cię stać. Jednak robisz błąd, chroniąc ludzi. To przez nich jesteś tym, kim jesteś. To przez nich nigdy nie będziesz ze swoim mężczyzną - rzucił i wystąpił naprzód. Pokemony utworzyły koło, w którym byłaś ty i on...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 10:32 am

- Może to i przez ludzi, ale dzięki temummogę lepiej rozumieć obydwie strony a poza tym... Nie wtracaj się w moje sprawy miłosne bo nie przystoi, kocham Paina i nic tego nie zmieni! - krzyknęłam.
Po tym dla zaczecia walki uderzyłam Shadow Ball.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 10:39 am

- Zmieni, nie zmieni... to ludzie wszystko popsuło... a teraz ja ich zniszczę! Za to, co zrobili mi i innym pokemonom! - rzucił i uniknął twojej kuli z łatwością. Potem zaatakował Foul Play i Thunder Punch. Przy okazji zmienił się w Mewtwo Y.
- Nie jesteś dla mnie godnym przeciwnikiem. Ogranicza cię gniew i ludzkie geny. Poddaj się, nim cie zniszczę - oświadczył ze stoickim spokojem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 11:50 am

- Nie poddam się - powiedziałam. - I gniew to tylko jedna z moich emocji, ale cóż klon to klon - powiedziałam dobitnie.
Po chwili przeszłam do dalszej ofensywy. Jako ptak dobrze znoszę ciśnienie, a na jego ono raczej źle wpłynie... Leciałam wiecccoraz wyżej by mu utrudniać sprawę. Potrzebuje on dużo tlenu dla swojego mózgu a ja cóż... Przystosowana jestem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 7:56 am

Mewtwo roześmiał się
- A ty niby czym jesteś? Pełnowartościowym pokemonem? Cz może człowiekiem? Jesteś hybrydą i to wszystko przez ludzi - rzucił. Nie poleciał za tobą, jedynie zaatakował Thunderem. Inne pokemony patrzyły na was zdziwione. Żaden nie mógł zrozumieć o co właściwie chodzi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 8:35 am

- Odezwał się... Ty też w zupełności nie jesteś ani pokemonem ani człowiekiem - zauważyłam.
Po tym i ja przeszłam do atakowania, ale głównie skupialam się na obronie i próbach zaciągnięcia go na jak największą wysokość.

Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 8:45 am

Niestety nadal nie chciał ruszyć się z miejsca, za to atakował Thunderami i innymi atakami dystansowymi. W końcu poczułaś zmęczenie. Opadałaś coraz niżej... ale Mewtwo nie reagował.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 8:48 am

Atakowałam go głównie Shadow ballami, a potem do nie dopadłam blisko i uderzyłam dragon claw. Starałam sięgo zzłapać, poszarpac.... Starałam się wydobyćz ssiebie instyknkty pokemona...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 8:52 am

Twój instynkt niestety albo spał, albo strajkował. Mimo to zdołałaś poharatać Mewtwo nieco. Nie zmieniło to jednak faktu, że praktycznie już leżałaś na ziemi, pokonana. Mewtwo podszedł do ciebie z naładowanym Shadow Clawem.
- Jakieś ostatnie słowa? - zapytał uśmiechając się. Wtedy stało się coś nieoczekiwanego - Pain zaczął się świecić. Nikt nie zwrócił na to uwagi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 9:02 am

Byłam już u kresu moich sił, jednak mimo wszystko znowu przygotowałam się do Shadow Ball.
- Ta... Nie odpuszczę - powiedziałam z determinacją i rzuciłam się jak kamikadze na swojego przeciwnika z moją mroczną kulą.
Mam swoje wartości i będę ich bronić...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 2:57 pm

Mewtwo dostał kulką, to jednak wyczerpało twoje siły. On również przyklęknął, nieco zdyszany.
- Nigdy mnie nie pokonasz, Camillo. To twój koniec. I ludzkości też - wywarczał, znów do ciebie podchodząc. Tym razem jednak ktoś zastąpił mu drogę. Był to Tyrantum. Rozłożył szeroko ręce
- Nie tkniesz jej - oświadczył.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 3:14 pm

Spojrzałam na ogromnego pokemona.
- Pain? - wysiliłam się jeszcze na to jedno słowo.
On... Ewoluował? Niesamowite... Zamknęłam oczy i próbowałam jakoś oodpocząć... Nie miałam na nic ani trochę sił.... Mewtwo zaraz nas wszystkich wykończy...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 3:19 pm

Pain i Mewtwo wpatrywali się w siebie długo i mocno. Po chwili Mewtwo roześmiał się w głos
- Ty śmiesz mnie zatrzymywać? TY? Marny robaku, zejdź mi z drogi! - rzucił. Przed Painem stanęła Emolga, a obok niej jej trener. Potem dołączyła reszta. Moltres fruwał nad wami
- On nie. My i owszem. Wygrałeś. Zostaw ją juz w spokoju - powiedział.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 3:25 pm

Wszyscy... Bardzo mnie to cieszyło... Po chwili jak zabrałam odrobinęssił to wstałam i podeszłam do Paina. Skoro jeszcze oddycham to nie będę leżeć bezczynnie...
- Kochanie widzę trochę się zmieniłeś - powiedziałam, opierając się o niego z powodu ogromnego zmęczenia...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 3:35 pm

Uśmiechnął się tylko i cię przytulił. Potem Mewtwo cofnął się nieco i skinął głową
- Masz rację, Moltres. Zagapiłem się. Czuję od niej mroczną energię, jak od pewnego pokemona - rzucił, pokazując coś łapą swoim poplecznikom. Motres jednak nie dał mu dokończyć. Rozgorzała się bitwa. Ty oparłaś się o Paina, a on chronił cię własnym ciałem, broniąc się pazurami i atakując ogonem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 3:49 pm

Po chwili zmieniłam się w człowieka i porwałam jakikolwiek materiał by się zakryc... Siadłam na grzbiecie Paina i go klepnęłam w kark.
- Jakoś się utrzymam, zaszalej - powiedziałam do niego i przywarłam do jegogrzbietu . Miałam nadzieję, że uda nam się wygrać... Moja walka... Ciekawe jak ją inni odebrali.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitimeSro Gru 11, 2013 4:07 pm

Pain roześmiał się i zaczął walczyć. Był świetny, mimo, że był od niedawna pokemonem. Może nawet był lepszy od ciebie? Może. Mimo to przegrywaliście. Mewtwo był u kresu sił, jego armia także, ale wy byliście w jeszcze gorszym stanie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 15 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Yveltal Camilla - Kill'em all!
Powrót do góry 
Strona 15 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» KP Novy - Yveltal

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Gry Trenerskie-
Skocz do: