PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Yveltal Camilla - Kill'em all!

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
AutorWiadomość
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 7:56 pm

Naval uśmiechnął się
- Mam nadzieję, że będzie warto - rzucił na głos. Pain skinął głową. Pozostałe dwa psy również odeszły. Czekaliście... a po chwili spłynęło na was białe światło, które was oślepiło. Otworzyłaś na powrót oczy... i zobaczyłaś Arceusa patrzącego na was ze spokojem i dumą
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 8:03 pm

Jak to światło zaczęło świecić to odruchowo zasłoniłam oczy skrzydłem, a jak ujrzałam Arceusa... Cóż, zatkało mnie trochę. Po chwili jednak się opamiętałam i ukłoniłam legendzie. Arceus! on!? Czego też taka potęga może od nas chcieć? Tego nie wiem, ale cóż... zaraz się pewnie dowiem razem z resztą.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 8:19 pm

Pokemon spojrzał na was i schylił łeb
- Jestem z was dumny, moi mali. Udało się wam uratować Mewtwo i jednocześnie pozbyć się złych ludzi. Przy okazji pokazaliście Mewtwo, że mimo różnic ludzie mogą żyć w przyjaźni z pokemonami. W nagrodę cofnę wszystkie zmiany w DNA, przez które jesteście pokemonami. Z wyjątkiem waszej dwójki, Navalu i Camillo. Tego, co wam zrobili, nawet ja nie potrafię naprawić - rzucił i zaryczał. Zauważyłaś, że Pain się kurczy i po paru sekundach stałaś obok człowieka.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 8:26 pm

Kiwnęłam łbem, chociaż trochę szkoda, bo chciałabym być normalna, ze swoim ukochanym. Jednak przynajmniej Pain jest już w zupełności człowiekiem i dalej może udawać bez kłopotu mojego trenera. Wtuliłam sobie łeb w chłopaka, co pewnie trochę zabawnie wyglądało, ale cóż... Będę mu wypominać po wsze czasy jakim uroczym Tyruntem był.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 8:30 pm

Pain pokręcił głową
- Jeżeli ona nie może być normalna, to ja też nie chcę - rzucił i uśmiechnął się do ciebie. Potem spojrzał na Arceusa
- Zrozum, ja ją kocham. Jeżeli ona jest w połowie pokemonem, też chcę być taki jak ona. Rozumiesz? - zapytał cicho, a Arceus skinął głową. Parę minut później Pain był znowy Tyruruntem(czy jak się to tam pisze) i teraz on cię w siebie wtulał
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 8:34 pm

To co zrobił chłopak przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Szczęśliwa pozwalałam mu się tulić ale co tam... No i co z tego, że ze związku hybryd nie będzie dzieci? Cóż w sumie hybryda i człowiek mogło wyjść podobnie, ale... ale... to nie zmienia tego istotnego faktu, że go kocham i będę z nim na zawsze. No i wszyscy jesteśmy szczęśliwi, a ja cóż... ŚPIĄCA JESTEM!
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 8:38 pm

Arceus pokiwał głową
- To niezwykła lojalność, Pain. Nie spodziewałbym się tego. Odpocznijcie teraz, moje dzieci. Życzę wam miłego życia. Aha, Camillo, pomyślałaś o czymś, co ci nie będzie dane. Dowiedz się, że mutacja nie wpływa na to w żaden sposób - rzucił zagadkowo i odszedł. A Pain patrzył na ciebie osłupiały
- O czym ty pomyślałaś? - zapytał
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 8:42 pm

Nieco speszona spojrzałam na chłopaka.
- Nie ważne, może powiem... kiedyś indziej - powiedziałam do niego.
Po chwili wyszłam z objęć chłopaka i zrobiłam lot wokoło w poszukiwaniu jakiegoś noclegu... Może się znajdzie jakaś jaskinia, w której uda mi się zrobić przyzwoite legowisko...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 8:44 pm

Zauważyłaś wejście do całkiem ładnej jaskini, które oplecione było jakimiś lianami... i otoczone kwiatami Gracidei. Było tam tak pięknie... Naval również ją zobaczył, tylko że z lądu. Razem ruszyliście w tamtą stronę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 8:46 pm

Szybko zleciałam tam by zająć nocleg.
- Whee ale uroczo i romantycznie, mam nadzieję Naval nie będziesz rzygał przy nas tęczą? - spytałam się jelenia, po prostu chcąc mieć tą jaskinię na wyłączność z Painem.
Zawołałam tutaj też chłopaka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 3:44 pm

-Nie, byliście pierwsi. Ja stąd spadam. Te kwiatki mnie denerwują. Będziecie mieli tu zgraję tych małych, wkurzających jeży. - rzucił i oddalił się. Pain uśmiechnął się szeroko
- No i dobrze. Nie przepadam za nim - rzucił i przyciągnął cię do siebie
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 3:59 pm

Po chwili zmieniłam się w człowieka i owinęłamssię płaszczem, który jednak wzięłam bo właściciel gdzieś poszedł po tym jak mi go pożyczył. Pogłaskałam Paina po łbie.
- No może ty tez się zmienisz? - spytałam się chłopaka i usiadłam na podłożu.
Przyda się nam obojgu odpocząć.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 4:02 pm

- Czemu nie? - zapytał uśmiechając się i zmienił postać. Teraz siedział obok ciebie diabelnie przystojny mężczyzna z pięknym uśmechem. Usiadł obok ciebie
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 4:13 pm

Diabelnie przystojny mężczyzna bez ubrań.
- Przeciwwskazań nie widzę - zaśmiałam się.
Po chwili wparowałam mu się na kolana i ziewnęłam. Chciałam tak dzisiaj zasnąć. Bo nie mam już zbytnio sił na cokolwiek innego...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 4:16 pm

Usiadłaś mu na kolanach... Hm. Nie zapominaj, że to jest facet. Zarumienił się nieco, ale opatulił cię i przytulił. Potem uśmiechnął ciepło i zaczął nucić jakąś kołysankę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 4:29 pm

Nie zapominam o tym, może właśnie przez to zbyt bardzo mnie do niego ciągnie. Uśmiechnęłam się błogo i zamknęłam oczy. To było coś, chciałabym by zawsze byłtaki sspokój.
- Kolorowych snów - szepnęłam jeszcze i próbowałam zasnąć.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 4:34 pm

Pain uśmiechnął się
- Dobranoc - wyszeptał. Zasnęłaś...
Gdy się obudziłaś leżałaś pod nagim chłopakiem, a on przytulał cię przez sen, mrucząc coś
- Camilla... Camilla... - mamrotał, zaciskając powieki.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 4:45 pm

To było dość zawstydzające...
- Umm Pain? - postukałam chłopaka po ramieniu.
Pogłaskałam go po głowie. W sumie ta pozycja nawet mi się podobała, tylko szkoda, że w czasie snu. Ciekawe co mu się śniło, że ciągle powtarzał moje imię.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 6:06 am

Chłopak leniwie podniósł głowę i uśmiechnął się. Potem zorientował się, że leży na tobie. Zarumienił się nieco, ale przeturlał się na ziemię
- Cześć, słoneczko. Wyspałaś się? - zapytał uśmiechając się bezczelnie. Zauważyłaś, że przygląda się wam pewien "bezczelny, zielony potwór" z kwiatkiem przy pysku.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 6:11 am

- Cześć, kochanie - uśmiechnęłam się. - A jak tam u ciebie? Co ci się śniło? - spytałam.
Po chwili jak zobaczyłam tego pokemona to się zdziwiłam.
- A ty co tutaj robisz? - spytałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 6:15 am

- A, nic szczególnego - rzucił, chowając zawstydzenie pod maską pokemona. Odwrócił się i zobaczył Shaymina, czekającego aż kwiatek zakwitnie. Ten ziewnął i zaśmiał się
Witajcie. Na mnie nie zwracajcie uwagi, ja pójdę sobie jak tylko kwiatek zakwitnie. Może nie wiedzieliście, ale tu kiedyś był wielki ogród. Naukowcy go zniszczyli, ale udało nam sie uratować parę kwiatków i zaczęliśmy wszystko od nowa..., powiedział, tarzając się po trawie
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 6:21 am

Ja po chwili też zmieniłam się w pokemon .
- Gadaj, nie odpuszczę, bo nic ino "Camilla" powtarzałeś - zaśmiałam się i pacnęłam go lekko skrzydłem po nosie.
Czekałam co mi odpowie... Na ogół jak jezyk wyjdzie to trochę posiedzę tu z chłopakiem.
- Rozumiem... Naukowców już nie ma, przynajmniej tych najgorszych - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 6:24 am

Pain otrząsnął się
- A co, wymawianie imienia swojego bóstwa zostało zakazane, słońce ty moje? - zapytał przyciągając cię do siebie i przytrzymując skrzydła ogonem. Potem uśmiechnął się
- A teraz mogę zrobić wszystko - zaśpiewał i pocałował cię czule. To było coś, czego jeszcze nie było...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 6:30 am

Zaśmiałam się i się w niego wtuliłam.
- No dobra już dobra - powiedziałam rozbawiona.
Po chwili zmieniłam się w człowieka i siadlam na ziemi. Ciekawe co chłopak zrobi, bardzo mi się to wszystko podobało, ogólnie ostatnio byłam w nastroju, co chyba jak tobywa u ppokemonów da się czuć.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 6:32 am

On również się zmienił. Spojrzał na ciebie z uwielbieniem w oczach
- Kocham cię - wyszeptał. Naraz przeszkodził wam jakiś hałas. Odwróciliście się i ujrzeliście... zmieszanego dzikiego pokemona, którego wcześniej nigdy nie widziałaś. Był podobny do płonącej łasicy, ale większej...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 17 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Yveltal Camilla - Kill'em all!
Powrót do góry 
Strona 17 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» KP Novy - Yveltal

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Gry Trenerskie-
Skocz do: