PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokonać rodziców - Fay

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 5:07 pm

Jak się okazało to bardzo łatwo dało się zmyć. Miki poszła za tobą do pokoju chłopaka. Jak tam wpadlas to zastałaś go... No cóż w bokserkach i podkoszulku.
- eee a pukac nie mogłaś? - spytał się ciebie chłopak.
Po chwili wciągnął na siebie spodnie.
- Oki co chciałaś? - spytał.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 5:14 pm

Prychnęłam tylko i wskazałam na Miki. -Fajnie było tak ze mnie zażartować?- warknęłam. -Niby tylko włosy odgarnąć, a umazałeś mnie jakimś świństwem.- Dodałam zirytowana. Już zaczęłam mieć go powoli dość nawet jak na jeden dzień. -Odwal się ode mnie i lepiej zajmij się swoimi cholernymi psychofankami.- Rzuciłam jeszcze i odwróciłam się w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 5:25 pm

- Spokojnie to był tylko proszek... W sumie sam o nim nie wiedziałem, dopóki nie zobaczyłem twojej twarzy - zachichotał.
Po chwili ruszył za tobą i cie objął od tyłu.
- I z tamtymi dziewczynami nie chcę mieć nic wspólnego, wolę takie spokojniejsze - uśmiechnął się i cie puścił.
Po tym mogłaś już iść.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 5:29 pm

-I łapy ode mnie precz.- Warknęłam i trzasnęłam go po rękach jak tylko objął mnie od tyłu. -Spróbuj znowu wywinąć jakiś numer to cię poszczuje Charizardem i zobaczymy czy będziesz tak skory to żartów.- Prychnęłam i wyszłam z jego pokoju. Ingo coraz bardziej zaczął mnie wkurzać. Przez chwile zaczęłam się namyślać jak by tu poszczuć na niego jego psychofanki.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 7:04 pm

- oj no przepraszam - powiedział Ingo tylko z miną niewiniątka.
Po niedługim czasie znowu byłaś u siebie. Charizard położyła się na swoim legowisku i po niedługim czasie zasnęła, pomrukując sobie cicho w czasie snu....
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 7:10 pm

Prychnęłam i gdy tylko weszłam do pokoju dla pewności zamknęłam drzwi na klucz jakby czasem albo Ingo albo tym psycholom coś do łbów strzeliło. Wzięłam piżamę i ruszyłam do łazienki uprzednio oglądając się dokładnie czy chłopak znowu mi nie zrobił jakiegoś kawału. Skrzywiłam się na myśl o nim. Co Ingo chciał w ten sposób osiągnąć? Jeśli chciał dać znać, ze jednak mu się podobał to zachowywał się jak szczeniak. Pokręciłam głowa i gdy tylko się umyłam i przebrałam położyłam się spać.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 7:19 pm

Nie było tym razem nic podejrzanego. Umyłaś się i ubrałaś. Charizard spała na grzbiecie ze swoim kocykiem z otwartą paszczą i wywalonym językiem. Zabawnie to wyglądało. Poprawił ci się nawet nastrój. Byłaś też bardzo zmęczona. Jak tylko padłaś na łóżko to zasnęłaś. Nic ci się nie śniło tej nocy. Była9 rano i za ooknem świeciło słońce.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 7:24 pm

Wstałam z łóżka i zerknęłam która jest godzina. -No, i to jest dobra pogoda na podróż.- Mruknęłam i zabrałam swoje ubrania, by pójść się przebrać do łazienki. No cóż, chyba zapowiadało się, ze będę miała spokój z Ingo przynajmniej na razie. Ale na jego psychofanki trzeba będzie jednak uważać. Nigdy nie wiadomo co tym dziewojom do łba strzeli. Po przebraniu się obudziłam Miki i ruszyłam w stronę wyjścia, by zjeść coś w stołówce.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 7:30 pm

Pogoda była nawet bardzo ładna. Teraz trzeba się ogarnąć... Twoja charizard liznęła cie w policzekna przywitanie . Musiałaś sobie po tym umyć twarz. W stołówce zastałaś Ingo jak jadł sobie kanapki i by w nniezbyt dobrym nastroju. Zerkal co chwilę z irytacją na swój telefon. Widziałaś logo Facebooka...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 7:35 pm

Zaszłam chłopaka od tyłu. -BUUU!- Próbowałam go wystraszyć. -o, cześć. Hym, coś taki niezbyt zadowolony? Czyby teraz ktoś tobie zrobił wredny kawał?- zainteresowałam się zaglądając mu przez ramię, by zobaczyć co takiego go zirytowało. Najpierw oczywiście zamówiłam sobie coś do jedzenia. No i dla Miki tez coś wzięłam.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 7:40 pm

Chłopak aż podskoczył i upuscil telefon.
- Ahh no jedna z dziewczyn, którym odmowilem związku zrobila fotomontaż... Wykorzystała moje zdjęcie z tobą ze wczoraj i Emmeta z jedną z jego dziewczyn... Wiesz połączenie tych dwóch. Yaoi jej się zachciało robić - mruknął.
Niedługo dostałaś swoje zamówienie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 7:44 pm

-No cóż, nie fajnie. Teraz jakieś yaoistki będą się za tobą oganiać.- powiedziałam zamyślona i zabrałam się za jedzenie uprzednio upewniając się, ze Ingo nie próbował wykręcić mi jakiegoś numeru. -Nie dość, ze yaoi to jeszcze incest.- westchnęłam i zrobiłam dziwna minę przypominając sobie yaoice na które przypadkiem kiedyś natknęłam się w internecie. -No, stary... chyba nie będziecie mieć życia.- Mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 7:49 pm

Chłopak westchnął.
- Mhm pewnie niedługo w necie pojawią się różne grafiki - powiedział.
Niedługo zjadłas, a chłopakowi jakoś niezbyt szło.
- Ehh nie dojem - stwierdził i odniósł niedokończone jedzenie plus twoje talerze.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 7:54 pm

-Pewnie tak.- Odpowiedziałam. No cóż, miałam tylko nadzieję, ze zemsta wzgardzonej panny nie uderzy rykoszetem we mnie. -A tak w ogóle to dlaczego jej odmówiłeś?- Spytałam się i poklepałam Miki po łbie. -Pewnie musiała to być jakaś piękna dziewoja skoro stać ją na tak wyrafinowana zemstę.- Dodałam zamyślona.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 8:01 pm

- To tylko jeden z nadętych kurwiszonów, nic więcej, demon gorszy od tamtych zza okna wczoraj - powiedział ci krótko uzasadniając swoje racje.
Westchnął i schował swój telefon do kieszeni. Chyba nie chciał już dłużej się stresować tym wszystkim. Pstryknął cie lekko w nos i poszedł w kierunku wyjścia.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 8:07 pm

Wzruszyłam ramionami i popatrzyłam tylko jak Ingo idzie w stronę wyjścia. -No, Miki. Chyba czas już się zbierać do następnego miasta.- Powiedziałam i także skierowałam się w stronę wyjścia. Zabrałam jeszcze swoje rzeczy z pokoju i planowałam od razu wyruszyć do Nacrene na podbój kolejnego gymu. Na razie nie myślałam o tych psycholkach nie chciałam sobie humoru psuć.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 8:10 pm

Ruszylas w drogę i póki co nic nie widziałaś... A nie jednak po chwilijjakaś dziewczyna jak z burdlu wyjęta stanęła przed tobą.
- Ktoś podrywa mojego Ingusia... Nie ładnie - stwierdziła.
Po chwili wypuściła jakiegoś pokemona, który od razu odurzył cie jakimśproszkiem . Obudziłaś się w jakimś... Lochu?
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 8:14 pm

Skrzywiłam się i sprawdziłam czy nie mam czasem przy sobie swoich pokemonów. Próbowałam wstać i rozejrzeć się po pomieszczeniu. -Co jest do cholery? ach.. no tak.. jakaś dziewoja jak wyjęta z burdelu uśpiła mnie jakimiś prochami.- Mruknęłam i sprawdziłam czy nie ma tutaj jakiś drzwi. jak na razie przyszło mi tylko jedno na myśl. -RATUNKUUUUU!- wydarłam się ile sił w płucach.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 8:32 am

Pokemonów tutaj nie było. Widziałaś za to swoją torbę na półce jakieś trzy metry od krat. Za nic niedosięgniesz ... Po chwili przyszła tutaj ta dziewczyna.
- No widzę się obudziłaś... Świetnie, Ingo zaraz tu będzie i nie zostanie mu inne wyjście jak chodzić ze mną, albo ty zginiesz - zachowywała się jakby była chora psychicznie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 8:39 am

Popatrzyłam na ta wariatkę. -Jesteś pojebana.- stwierdziłam z godnością. Co za powalona psycholka. Jakby myślała, ze coś jej to da. Prychnęłam tylko i stanęłam przy kratach. Otaksowałam ją wzrokiem. Przekrzywiłam głowę. -Na prawdę myślisz, że on się da na takie coś złapać?- Skrzywiłam się. Ta wariatka drażniła moje poczucie estetyki.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 8:44 am

- Na pewno - wyszczerzyła się.
Wypuściła z pokeballa Lopunny i Machoke-pedała, tak przynajmniej wyglądał.
- Zaraz tu będzie - mówiła z satysfakcją.
W pewnej chwili.... BUM! Cały mur za tobą został rozwalony przez.. Haxorusa z rękawicami bokserskimi...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 8:49 am

Odwróciłam się i popatrzyłam na Haxorusa w rękawicach bokserskich. -Ingo? Jesteś? To twój pokemon?- Powiedziałam i podrapałam się tylko po głowie. No cóż, to wszystko robiło sie coraz bardziej chore i powalone. Zerknęłam na wariatkę. -Twój Machoke wygląda jak pedał.- stwierdziłam tylko. Chyba jedyne co mi zostało to zachować stoicki spokój.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:09 pm

- Bo jest... - powiedziała kobieta tylko.
Po chwili owy Haxorus rozwalił kraty i powalił oba pokemony kobiety.
- A-ale... Mój ukochany... - powiedziała dziewczyna zszokowana.
- Ile razy mam mówić, że nie chcę takiej dziwki?! - ryknął chłopak, stając przed tobą.
Był wściekły, nigdy go takiego nie widziałaś...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:15 pm

-Ooo... wkurzyłaś Ingo.--Stwierdziłam tylko i zerknełam na chłopaka. No, ładnie. Próbowałam jakoś prześlizgnąć się do swojej torby i przy okazji nie oberwać rykoszetem. Mruknęłam jeszcze tylko kilka przekleństw na temat Machoke-pedałów oraz Lopunny. Skrzywiłam się na tą myśl. -Spokojnie Ingo. Bez darcia japy, bo ogłuchnę.- Mruknęłam jako jedyna chyba zachowując tutaj stoicki spokój.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 3:19 pm

- W tej kwestii akurat się nie uspokoje - warknął.
Po chwili udało Ci się dojść do swojej torby i nie oberwałaś niczym. Tamta kobietabbyła po chwili związana i dla pewności zakneblowana.
- Teraz już się mogę uspokoić - stwierdził chłopak.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Pokonać rodziców - Fay - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pokonać rodziców - Fay   Pokonać rodziców - Fay - Page 13 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokonać rodziców - Fay
Powrót do góry 
Strona 13 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Pokonać rodziców - Fay

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: MG Nova-
Skocz do: