PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Treningi Yomi

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeCzw Gru 19, 2013 3:53 pm

-Miki, Będziesz teraz trenować kombinacje ataków, która może ci się przydać. Będzie to połączenie Overheat i Seismic Toss.- Powiedziałam i pokazałam jej na powalony konar drzewa. -Złapiesz ten kawałek drewna i wzniesiesz się w powietrze. Otoczysz się ognistym płaszczem przy pomocy Over Heat i zapikujesz z nim ozywając na nim Seismic Toss. Bedziesz tak trenować z kolejnymi kawałkami drewna aż uzyskamy zadowalający efekt.- powiedziałam i pokazałam jej obrazek tego połączenia ataków.
Treningi Yomi - Page 3 Ash_Charizard_Flaming_Seismic_Toss
-Renji, zacznij trenować kombinacje polegającą na tym, że najpierw świecisz w oczy przeciwnikowi przy pomocy Singal Beam, a następnie wysyłasz w jego stronę w zależność od tego jakiego jest typu Energy Ball lub Shadow Ball. Signal Beam ma oślepić chociaż na chwile twojego oponenta byś mogła przygotować swój atak bez niebezpieczeństwa, ze za chwile zostaniesz zaatakowana.
-Aki, zacznij trenować atak Twister tak, by trąby powietrze uderzyły w przeciwnika pozbawiając go tchu  dały ci czas na zaatakowanie Dragon Pulse. Staraj się, by trafiły one i dały ci czas na kolejny atak, bo Twister ma szansę na to, by wystraszyć przeciwnika i spowodować jego stchórzenie oraz brak reakcji na twój atak.
-Nadia, zacznij ćwiczyć swój nowy atak czyli Bite. Wyskakuj, by uderzyć Double Kick, a następnie ugryź przy pomocy tego ataku. Ma on bardzo fajna właściwość, ze twój przeciwnik może po nim stchórzyć i nie odpowiedzieć na twój ruch. Próbuj tak atakować byś mogła od razu po kopnięciach użyć Bite na swoim przeciwniku.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeCzw Gru 19, 2013 7:01 pm

Charizard 0,7 do lv.

Pozostałe poki 1 do lv. i 0,5 do lv dla trującego za event
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimePią Gru 20, 2013 3:42 pm

-Miki, zacznij trenować uderzanie z jednej pieści Thunder Punch, a z drugiej Fire Punch. Uderzaj tak na przemian w pobliskie drzewo, by wytrenować sobie to, ze w każdej chwili możesz uderzyć przeciwnika takim atakiem. Następnie zacznij trenować podobny ruch tym razem z Dragon Claw i Shadow Claw z obu łap. Próbuj wbić się w powietrze i także atakować tymi kombinacjami. Ma to na celu przyzwyczajenie cie do szybkiego ataku i na ziemi oraz także w powietrzu. Dodatkowo zmień się w swoja mega formę, by do niej jeszcze bardziej przywyknąć.
-Renji, zacznij trenować teraz Future Sight czyli przewidywanie przyszłości, by przyszłości, by przygotować się na przyszły atak przeciwnika i uderzyć. Staraj się dojrzeć jak najbardziej prawdopodobną przyszłość i odpowiednio się do niej przygotować. Następnie zacznij trenować dwa ataki: Shadow Ball i Energy Ball, by cały czas doszlifowywać swoje umiejętności.
-Aki, będziesz trenować swój nowy atak czyli Aqua Tail. Zacznij nim uderzać o drzewo tak, by je powalić. Staraj się, by ruch ten był jak najsilniejszy i jego uderzenia były jak najbardziej niszczycielskie. Wkładaj w niego jak najwięcej energii, by siła wody w tym ataku mogła powalić każdego przeciwnika.
-Nadia, zacznij trenować swój mroczny atak czyli Bite. Zacznij obgryzać pobliskie gałęzie, by potrenować jego siłę i móc się czasem utrzymać zębami na przeciwniku. Uderzaj tez dodatkowo Double Kick z doskoku, by po tym ataku móc złapać przeciwnika zębami i się na nim utrzymać. Dzięki temu będziesz mogła jeszcze bardziej dokuyczyć swojemu oponentowi drapiąc go Fury swipes.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimePią Gru 20, 2013 6:59 pm

Charizard 0,8 do lv
Reszta po 1 do lv. i 0,5 za event dla trującego
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeSob Gru 21, 2013 9:25 am

-Miki, będziesz teraz trenować swój nowy atak - Flamethrower. Wyceluj miotaczem ognia w stronę drzewa i staraj się, by on w nie trafił. Włóż w swój ognisty atak jak najwięcej energii, by miał dużo większą siłę. Po tym wznieś się w powietrze i trenuj ten atak w locie. Następnie wróć do kombinacji seismic Toss i Overheat,, by potrenować ją na powalonych pniach drzew.
-Renji, zacznij trenować Hidden Power. Unos wokół siebie kulki z tego ataku tak, by krążyły wokół ciebie, a następnie rozpierzchły się na wszystkie strony. Próbuj zrobić to tak, by kulki Hidden powera nie trafiły ciebie, a udały się na zewnątrz. Przy tym użyj także Signal Beam, by świecić nim także po oczach przeciwnikowi.
-Aki, zacznij trenować uderzenia Aqua Tail tak, by zaraz po uderzeniu ogonem zaatakować przeciwnika Flamethrower. Uderzaj jak najmocniej, by powalić i zyskać czas na użycie ognistego ataku. Następnie zacznij trenować swój Ice Fang, by ruch był jak najsilniejszy i miał szanse zamrozić przeciwnika.
-Nadia, trenuj doskakiwanie i uderzanie Double Kick w przeciwnika, by zaraz po tym trzepnąć go w pysk Fury swipes. Po tym zacznij uderzać w drzewo Return, by wyćwiczyć szybkie reagowanie tym atakiem. Po tym znowu zacznij używać Fury Swipes, by móc wykorzystywać jego pełny potencjał uderzając maksymalna ilość razy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeSob Gru 21, 2013 9:44 am

Miki 0,6
Pozostale pokemony 0,9 i 0,45 dla trujacego
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeNie Gru 22, 2013 8:54 am

-Dobrze, teraz mały odpoczynek i znowu bierzemy się do roboty.- Powiedziałam do swoich pokemonów.

-Miki, zacznij teraz uderzać pazurami o drzewo przy pomocy Slash. W ten sposób będziesz ćwiczyć swoja siłę oraz trenować ruchy swoich łap, by uderzały jak najmocniej i jak najszybciej, by przeciwnik nie mógł się zorientować kiedy uderzasz.-
Poleciłam jej i patrzyłam jak Charizard uderza pazurami o korę drzewa i odrywa w ten sposób spore jej kawałki. -Gdy wyćwiczysz już w ten sposób Slash skoncentruj się następnie na Shadow Claw i Dragon Claw.- Dodałam i teraz przyszedł czas na kolejnego pokemona.

-Renji, teraz już jesteś Duosionem. Potrenujesz sobie atak Psyshock. Ten ruch jest atakiem specjalnym, ale przeciwnik obrywa w obronie, a nie w specjalnej obronie. Czyli będziesz koncentrować się, by twoja psychiczna moc przybrała fizyczną postać.-
Powiedziałam i pokazałam jej zwalony pień drzewa. -Na tym kawałku pnia będziesz sobie to trenować. postaraj się, by rozwalić w drzazgi ten kawał drewna przy pomocy Psyshock.- Dodałam.

Podeszłam teraz do czerwonej Gyarados. -Aki, będziesz uderzać przy pomocy Aqua Tail w drzewo tak, by je powalić. w ten sposób wytrenujesz swoja siłę oraz celność. Staraj się, by uderzenie ogonem było odpowiednio wyważone i by był on pokryty wodna energią, która powali słabe przeciwko wodzie pokemony.- Poleciłam jej i przez chwile ją obserwowałam. -Do tego próbuj jeszcze celować w drzewa Twister, by ułatwić sobie ich powalenie przy pomocy Aqua Tail.- Dodałam i przeszłam do ostatniego pokemona.

Podeszłam do swojej Nidoriny. -Nadia, będziesz teraz uderzać w pień drzewa przy pomocy Fury swipes. Staraj się, by uderzenia były celne i by atakować maksymalna ilość razy. W ten sposób będziesz mogła wyćwiczyć sobie ruchy łap i swoja siłę.- Powiedziała  i patrzyłam jak Nidorina bierze się za uderzanie łapami w pień drzewa. -Jak już ci się to znudzi możesz zacząć próbować z rozpędu doskakiwać do przeciwnika i uderzać go Double Kick.- dodałam.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeNie Gru 22, 2013 6:27 pm

Miki 0,7 do lv.

Pozostałe stworki 0,9 do lv. trujący 0,45 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimePon Gru 23, 2013 4:53 pm

Popatrzyłam na swoje stwory. -No dobrze drogie panie teraz na razie odpoczynek, a potem się trochę pobawimy.- powiedziałam i pozwoliłam im trochę odpocząć. Gdy tylko stworki trochę odetchnęły wyjęłam piłkę i z gałęzi zrobiłam dwie bramki. -Pogramy sobie w piłkę.- Powiedziałam i podzieliłam stworki na dwie drużyny: Miki z Nadią oraz Aki z Renji. Sama byłam sędzią. Charizard musiała być cały czas na ziemi, a Gyarados odbijała piłkę przy pomocy ogona. no i jeszcze Duosion, która brała ją na główkę.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeWto Gru 24, 2013 6:08 pm

Podeszłam do swojej Charizard. -Dobrze, Miki. Teraz czas na trening ruchu Wing Attack, ktorego wcale jeszcze nie ruszaliśmy.- powiedziałam i podeszłam do solidnego pala obwiązanego miękkim materacem. -Będziesz w niego uderzać przy pomocy Wing attack, by potrenować trochę celność w siłe tego ruchu. Oczywiście będziesz go używać w locie.- Poleciłam Charizard.

Podeszłam teraz do Duosion. -Renji, będziesz trenować ruch Reflect. Utworzysz wokół siebie odbijające zwierciadło, które będę próbować naruszyć rzucając w ciebie kamieniami. Najpierw małymi, a potem większymi.- powiedziałam i poczekałam aż pokemonka utworzy osłonę z Reflect i zaczęłam rzucać w nią kamieniami. Większość zwalniała przy Reflect i Dousion mogła je ominąć. Zostawiłam ja teraz, by mogła sobie sama potrenować.

-Aki, będziesz trenować ruch Rain dance.- Powiedziałam do Gyarados podchodząc do niej szybkim krokiem. -Czyli będziesz przywoływać deszcz. Będziesz musiała skoncentrować się, by przywołać trwający kilka minut deszcz. następnie zacznij celować swoim Flamethrower w kierunku drzewa. Będziesz musiała włożyć w niego więcej siły, bo deszcz spowoduje, ze będzie on słabszy.- Dodałam.

Podeszłam w końcu do Nidoriny. -Nadia, będziesz z rozpędu doskakiwać do drzewa i uderzać w nie Double Kick. Następnie zaczniesz trenować Bite podgryzając rożne gałęzie, a następnie połącz te dwa ataki w kombo w którym podbiegasz do drzewa i uderzasz kopniakiem, by zaraz po tym złapać zębami za gałąź.- Poleciłam swojej trującej pokemonece i obserwowałam postępy swoich stworów.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeSro Gru 25, 2013 9:28 am

-Dobrze, teraz odpocznijcie trochę i znowu rozpoczniemy trening.- Poinformowałam swoje pokemony.

Podeszłam do Charizard. -Miki, będziesz trenować atak Mega Punch.- Powiedziałam i pokazałam na pień drzewa. -Zaczniesz uderzać tym atakiem o drzewo, by wyćwiczyć jego siłę i celność. Będziesz to robić raz z jednej raz z drugiej łapy, by wytrenować uderzanie również z innej strony.- powiedziałam i obserwowałam jak Charizard wznosi się w powietrze i zaczyna uderzać Mega Punch w pień drzewa zostawiając na nim ślady.

Przeszłam teraz do Duosion. -Renji, zaczniesz trenować atak hidden Power, który u ciebie ma typ duch.- Powiedziałam i pokazałam na ułożone w rzędzie kamienie, które stały na większym głazie. -Będziesz za pomocą kulek stworzonych z tego ataku strącać kamienie na ziemie.- Dodałam i odsunęłam się, by obserwować jak radzi sobie Dousion. Ta zwalała sobie kamyczki gulgocząc coś zadowolona.

Przeszłam teraz do swojej czerwonej Gyarados. -Aki, będziesz trenować atak Bite. Zacznij gryźć przy jego pomocy gałęzie tak, by je rozkruszyć na dwie część.- Powiedziałam pokazując na stos kawałków drewna. -Staraj się, by atak ten był jak najsilniejszy i jak najbardziej bolesny dla przeciwnika by miał on szanse stchórzyć.- Dodałam i obserwowałam przez chwile pokemona.

Podeszłam teraz do ostatniego pokemona czyli Nidoriny. -Nadia, bedziesz trenować atak Fury swipes. Czyli zaczniesz uderzać pazurami w drzewo, by wytrenować swoja siłę i celność tego ruchu.- Powiedziałam i pokazałam na powalony pień drzewa. -Zaczniesz w niego uderzać raz jedna raz druga łapą, ale tak, by uderzyć jak najwięcej ilość razy, a najlepiej maksymalnie 5 razy.- Poleciłam jej i odsunęłam się obserwując jak Nidorina trenuje.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 4:11 pm

Pochwaliłam swoje pokemony i wypościłam dodatkowo do treningu Gastly. -Bardzo dobrze wam idzie. Teraz odpocznijcie sobie chwile i trenujemy dalej.- Powiedziałam.

Podeszłam teraz do swojej Charizard. -Miki, będziesz trenować teraz atak o nazwie Flamethrower.- Powiedziałam i pokazałam na wbite w ziemię kije, których końce były owinięte sianem. Przypominały w ten sposób pochodnie. -Będziesz musiał po podpalać je przy pomocy swojego ognistego ataku.- Poleciłam jej i odeszłam obserwując próby swojej Charizard.

Przeszłam teraz do swojej Dousion. -Renji, będziesz trenować atak Psyshock.- Powiedziałam i podeszłam do głazu na którym pokładane były mniejsze kamienie. -Będziesz strącać je przy pomocy Psyshock. Musisz postarać się, by robić to pojedynczo i nie zrzucić wszystkich na raz.- poleciłam psychicznemu stworkowi.

Przeszłam teraz do czerwonej Gyarados. -Aki, będziesz trenować atak Aqua Tail.- Powiedziałam i pokazałam na pień pobliskiego drzewa. -Będziesz uderzać w nie ogonem i ćwiczyć siłę swojego uderzenia. Będziesz musiała postarać się, by było jak najsilniejsze i uderzyło jak najsilniej.- powiedziałam i przez chwile obserwowałam jak pokemon ćwiczy.

Przeszłam teraz do Nidoriny. -Nadia, będziesz ćwiczyć atak Double Kick.- powiedziałam i podeszłam do drzewa. -Będziesz się rozpędzać, by w wyskoku uderzyć dwoma kopnięciami w pień drzewa. Postaraj się, by przy okazji się nie wywrócić.- powiedziałam i odsunęłam się, by poobserwować przez chwilę jak Nidorina trenuje.

Przeszłam teraz do ostatniego pokemona. -Apollo, będziesz trenował atak Night Shade. Czyli poćwiczysz skradanie się za przeciwnikiem w jego cieniu.- Powiedziałam. -No cóż, nie mamy nikogo innego pod ręka czyli posiedzisz sobie w moim cieniu, ale nie próbuj ozywać na mnie innych ataków.- Dodałam i obserwowałam jak poke-duch chowa się w moim cieniu i wystawia tylko jęzor. -Nie wariuj, do rzeczy przejdź.- Powiedziałam zirytowana i zerknęłam na Gastly.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeSob Gru 28, 2013 11:59 am

-Bardzo dobrze nam to wszystko idzie. Teraz możecie sobie trochę odpocząć.- Powiedziałam do swoich stworów.

Podeszłam do swojej Charizard. -Dobrze, Miki. Teraz będziesz trenować atak Dragon Claw.- Powiedziałam i pokazałam na pień ogromnego drzewa. -Będziesz uderzała tym atakiem w pień, by wytrenować swoja siłę i celność.- Poleciłam jej i usunęłam się obserwując jak Charizard uderza pazurami w drzewo zostawiając na korze głębokie rysy.

Podeszłam teraz do Duosion. -Renji, będziesz trenować atak Energy Ball.- powiedziałam i pokazałam na położone na głazie mniejsze kamienie. -Będziesz zwalać je przy pomocy tego ataku, ale tak by spadały pojedynczo, a nie zwalić wszystkie razem.- Poleciłam jej i obserwowałam jak psychiczny stworek próbuje strącać pojedynczo wszystkie kamyki.

Przeszłam teraz do czerwonej Gyarados. -Aki, ty będziesz trenować atak Dragon Pulse. Zaczniesz nim celować w wybrany punkt i postarasz się, by ten ruch był jak najsilniejszy.- Powiedziałam i podeszłam do jednego z drzew, które miało być celem ataku. -Będziesz atakować w to drzewo tak, by nie zniszczyć dodatkowo niczego wokół.- poleciłam jej i odsunęłam się, by zobaczyć jak jej idzie.

Podeszłam teraz do Nidoriny. -Nadia, teraz twoja kolei. Będziesz trenować atak Fury Swipes.- powiedziałam i podeszłam do manekina wypchanego trawą i nabitego na kij. -Będziesz ćwiczyć na tym. Zaczniesz uderzać w ten manekin pazurami tak, by poćwiczyć uderzanie seriami. Wkładaj w to jak najwięcej siły.- Poleciłam jej i obserwowałam jak wali łapami w manekin.

Podeszłam teraz do ostatniego pokemona czyli do Gastly. -Dobrze, Apollo. Będziesz ćwiczyć atak Spite czyli złośliwość.- powiedziałam i westchnęłam. -Nie jest to ruch, który możesz poćwiczyć na kamieniu czyli niestety pada na mnie. Czyli będzie ćwiczyć ta swoja złośliwość na mnie. Atak ten polega na tym, by przeciwnik szybciej zmęczył się używaniem danego ataku i musiał użyć innego.- Powiedziałam i patrzyłam na ducha jak lata wokół i złośliwie się śmieje.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeNie Gru 29, 2013 6:22 pm

Pierwszy trening: 0,3 dla każdego

Drugi: Charizard 0,6, Pozostałe po 0,8

Trzeci:Charizard 0,5 Pozostałe 0,8

Czwarty: Charizard 0,6 Pozostałe 0,9

Piąty: Charizard 0,5 Pozostałe 0,8
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeNie Gru 29, 2013 7:13 pm

-Dobrze.- powiedziałam i zwróciłam się do Charizard. -Miki, teraz masz odpoczynek i nie trenujesz.- Następnie pozwoliłam reszcie stworów odsapnąć i wypuściłam Riolu.

Podeszłam do Duosion. -Renji, będziesz trenować atak Shadow Ball.- Powiedziałam i pokazałam na poukładane na wielkim głazie mniejsze kamyki. -Będziesz strącać je przy pomocy Shadow ball tak, by spadały pojedynczo. Nie możesz zwalić ich wszystkich od razu.- Poleciłam jej i odsunęłam się, by obserwować to co robi.

Podeszłam teraz do czerwonej Gyarados. -Aki, będziesz trenować atak Hydro Pump.- Powiedziałam i pokazałam na rzad manekinów, które powinny upadać przy odpowiedniej sile. -Będziesz celować swoim wodnym atakiem w te manekiny tak, by je po kolei zwalać. Musisz skoncentrować się, by Hydro Pump było celne i uderzało w tylko jednego manekina.- Poleciłam jej i odsunęłam się.

Podeszłam teraz do Nidoriny. -Nadia, będziesz trenować atak Double Kick.- Poinformowałam ją i pokazałam na pobliski pień drzewa. -Zaczniesz z rozpędu uderzać tym atakiem w pień tak, by się nie przewrócić i uderzyć dokładnie dwa razy.- Poleciłam jej i obserwowałam jak trenuje bardzo dobrze znany jej atak.

Przeszłam teraz do Hauntera. -Apollo. Będziesz trenować atak Shadow Punch.- powiedziałam i wskazałam na pobliskie drzewo. -Na razie zaczniesz uderzać pięściami w pień drzewa, by przyzwyczaić się do nowej formy i podtrenować trochę ten atak.- Poleciłam mu i patrzyłam jak podlatuje do drzewa i zaczyna tłuc je Shadow punch.

Podeszłam teraz do ostatniego pokemona czyli Riolu. -Lilly, będziesz trenować atak Force Palm.- powiedziałam i pokazałam na wbitego w ziemię manekina na kiju. -Zaczniesz uderzać tym ruchem w manekina, by przyzwyczaić się do ataku i podtrenować swoja siłę oraz celność.- Poleciłam jej i odsunęłam się, by obserwować jak pokemonka uderza łapami w manekina z zawzięta miną.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 5:15 pm

Pokemony 0,9 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeCzw Sty 09, 2014 5:37 pm

Podeszłam do swojej Duosion. -Renji, będziesz trenować teraz atak o nazwie Psychic.- powiedziałam i pokazałam na ułożone na większym głazie małe kamyczki. -Będziesz przy pomocy tego swojego psychicznego ataku zwalać te kamienie tak, by zlatywały pojedynczo. Dzięki temu poćwiczysz swoja celność i zwiększysz kontrolę nad swoim atakiem tak, by trafiał tylko w ten cel co chcesz.- powiedziałam i odeszłam, by popatrzeć jak Renji powoli i z uwagą zwala kamienie.

Przeszłam teraz do swojej czerwonej Gyarados. -Aki, będziesz trenować atak Iron Head.- poleciłam jej i pokazałam na pobliskie drzewo. -Zaczniesz uderzać tym atakiem w pień drzewa tak, by poćwiczyć celność swojego ataku oraz kontrować jego siłę tak, by twoje uderzenia trafiały tam gdzie powinny.- Dodałam i obserwowałam jak Gyarados uderza z główki w pień drzewa aż zaczyna trzeszczeć.

Podeszłam teraz do małej Riolu. -Lilly, będziesz trenować dalej swój atak Force Palm.- powiedziałam i podeszłam do manekina. -Będziesz uderzać tym atakiem tak, by dobrze wycelować w manekina. Dodatkowo próbuj atakować z rozpędu, by przyzwyczaić się do tego, ze twój przeciwnik nie będzie nieruchomo stał i czekał na atak.- Dodałam i popatrzyłam jak pokemonka podskakuje i uderza w manekina odskakując po chwili.

Podeszłam w końcu do Hauntera. -Dobrze, Apollo. Będziesz teraz ćwiczyć atak Sucker Punch. Ruch ten zawsze atakuje pierwszy czyli będziesz musiał potrenować swój refleks.- powiedziałam i pokazałam duchowi wiszące na gałęzi małe piłki, które były cały czas w ruchu. -będziesz musiał je uderzać tym atakiem i dodatkowo masz ograniczone pole manewru, bo wszystkie piłki się ruszają.- Poleciłam mu i obserwowałam jak pokemon próbuje uderzać w kołyszące się na wszystkie strony piłki.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 6:28 pm

Poki 0,9 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimePon Lut 03, 2014 4:38 pm

Weszłam na polanę i wypuściła z pokeballa tylko Riolu. -Dobrze, Lilly. Teraz sobie trochę potrenujesz.- Powiedziałam i pokazałam na korek treningowy zawieszony na gałęzi jednego z drzew. -Będziesz teraz uderzać w niego przy pomocy Force Palm, ale nie po prostu przed nim stojąc, ale wybiegając z rozpędu.- Poleciłam jej i obserwowałam jak podbiega i uderza łapą w worek, który odbija się i uderza ją rzucając nią o ziemię. -Ok, Lilly. Może spróbuj zrobić to inaczej. Wyskocz w górę i uderz w wysokości w worek treningowy.- Powiedziałam i pokazałam jej obrazek.
Treningi Yomi - Page 3 150px-Hareta_Riolu_Force_Palm
-Przynajmniej w ten sposób nie oberwiesz znowu, bo uderzysz z góry, a nie stojąc na przeciwko worka treningowego.- Dodałam gdy mały pokemon wziął rozpęd i wyskoczył uderzając w worek Force Palm. -No i o to właśnie chodziło.- Pochwaliłam pokemonkę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimePon Lut 03, 2014 8:32 pm

Riolu 1,3 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 4:23 pm

Dzisiaj znowu wróciłam na polane i tym razem wypuściłam z kulki Duosion. -Ok, Renji. Teraz ty trochę poćwiczysz.- poinformowałam ją. Podeszłam do ustawionego rzędu kamieni. -Będziesz na nich ćwiczyć atak Psychic tak, by rzucić nimi przy pomocy psychicznej mocy jak najdalej.- Poleciłam jej i obserwowałam jak podnosi kamienie i rzuca nimi nawet się do nich nie zbliżając. -Bardzo dobrze ci to idzie. Teraz może spróbujemy czegoś innego.- Dodałam i pokazałam na jedno z drzew. -Teraz musisz w nie celować Signal Beam, ale żeby było trudniej musisz robić to w ruchu i odległości 5 metrów od pnia.- Poleciłam jej i znowu wróciłam do obserwowania tego jak psychiczny stworek krąży wokół drzewa i próbuje celować atakiem w jego pień.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeSro Lut 05, 2014 4:27 pm

1,1 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeSro Lut 05, 2014 5:04 pm

Znowu przeszłam na nasz plac treningowy i wypuściłam z kulki swoja Riolu. -Lilly, dzisiaj znowu trochę potrenujemy.- Powiedziałam i pokazałam na manekina, który nosił ślady już kilkunastu treningów. -Tym razem poćwiczysz atak Bullet Punch.-/b] Dodałam i podeszłam z pokemonką do miejsca gdzie miała trenować. [b]-Z rozpędu zaczniesz atakować manekina przy pomocy ataku Cross Chop.- Poleciłam jej. -Wyglądać to będzie mniej więcej tak.- Dodałam i pokazałam jej obrazek.
Treningi Yomi - Page 3 Craig_Cross_Chop
-Po prostu staniesz pięć metrów od manekina i ruszysz w jego stronę nabierając rozpędu przy pomocy Quick attack, by tuż przed nim wyskoczyć i uderzyć łapami ułożonymi w kształcie litery X.- Wyjaśniłam jej i obserwowałam jak wypełnia moje polecenia.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 3:58 pm

1, 2 do lv.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 7:20 pm

Znowu weszłam na teren mojej areny do treningów i wypuściłam Rhyhorna. -Dobra, teraz trochę potrenujemy, bo niewiele brakuje ci do ewolucji w Rhydona.- powiedziałam i podeszłam do manekina stojącego na środku polany. -Będziesz atakować ten manekin przy pomocy Horn Attack, ale nie tak, ze sobie podbiegasz i uderzasz tylko z rozpędu.- Powiedziałam i pokazałam mu obrazek.
Treningi Yomi - Page 3 Giovanni_Rhyhorn_Horn_Attack_PO
-Rozpędzisz się, by biec jak najszybciej i wyskoczysz, by uderzyć swoim rogiem w manekina.- Poleciłam mu i obserwowałam jak pokemon rozpędza się i przywala z manekina rogiem rozpruwając go jak worek. -Oj.- Mruknęłam. -Bardzo dobrze. To może teraz coś innego? Na przykład Skull Bash. Tylko tym razem będziesz uderzać w drzewo.- powiedziałam i pokazałam mu jak to ma wyglądać.
Treningi Yomi - Page 3 Blue_Blastoise_Skull_Bash_PO
Po prostu uderzasz w drzewo głową.- Poleciłam mu i obserwowałam jego dalszy trening.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Treningi Yomi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Yomi   Treningi Yomi - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Treningi Yomi
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» DW Yomi
» BOX Yomi
» Nauki Yomi
» Stragan Yomi
» Pensje Yomi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Dodatkowe :: Treningi :: Treningi na poziom-
Skocz do: