PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next
AutorWiadomość
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeSro Mar 26, 2014 2:12 pm

Kiedy dobiegłaś do leżącego księcia, zauważyłaś, że w miejscu, w które został on kopnięty, powstało głębokie wgniecenie, które niewątpliwie odcinało mu dopływ tlenu. Najwidoczniej właśnie jego brak doprowadził do padnięcia.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeSro Mar 26, 2014 3:36 pm

Szybko wzięłam śrubokręt z torby i odkręciłam mu ową część zbroi by mógł złapać oddech. Mam nadzieję nie zrobiło mu się od tego nic poważniejszego.... Bardzo się martwiłam o niego... Jejku... I tak oto przynajmniej nowa zbroja  mu to wynagrodzi.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeSob Mar 29, 2014 5:07 pm

Chłopak jakby wrócił do życia, prawie natychmiast biorąc głęboki oddech. Riven usiadł i przeczesał palcami włosy.
-Ty musiałaś tak kopać?-spytał swoją przeciwniczkę, po czym spojrzał na ciebie.-Dzięki skarbie.
Książe przysunął się do Ciebie i pocałował. Czułaś morderczy wzrok Avrill na plecach.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeSob Mar 29, 2014 5:13 pm

Uśmiechnęłam się szeroko i zadowolona brałam udział w tym pocałunku, po czym pomogłam wstać chłopakowi. Zerknęłam tylko na Avrill nieco zdziwiona, zachowuje się jakby była zazdrosna... Przysunęłam się tylko do Riva. Wygrał i byłam szczęśliwa z tego faktu.
- Świetnie sie spisałeś, kochanie - powiedziałam do niego.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimePon Kwi 07, 2014 7:06 pm

-Moim zdaniem beznadziejnie, ale jak wolisz.-odpowiedział chłopak śmiejąc się. Księżniczka posłała jeszcze na was to swoje mordercze spojrzenie i odeszła. Riven złapał cię za ręke i pociągnął delikatnie w stronę pomieszczenia, z którego wyszedł.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimePon Kwi 07, 2014 7:14 pm

Pokiwałam lekko głową i trzymałam go zadowolona za rękę, po czym za nim ruszyłam.
- No i mam nadzieję po tym będziemy mieć spokój - mruknęłam tylko.
Zamyśliłam się na moment i rozglądałam wokoło.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimePon Kwi 07, 2014 7:22 pm

Weszliście do małego pomieszczenia, które bez wątpienia było czymś w rodzaju zbrojowni. Była tu nawet zbroja dla olbrzyma, bo sam napierśnik był taki jak połowa ciebie. Chłopak oparł się o ścianę, i kładąc ci ręce na biodrach delikatnie przyciągnął do siebie i pocałował.
-Teraz mnie posłuchasz, nie zbliżaj się do Avrill, pewnie zauważyłaś, że jej sympatia do ciebie jest na minusie. Boje się, że mogłaby chcieć ci coś zrobić, a twoje ciałko jest teraz delikatne.-mówił powoli przesuwając palcem od twojego policzka do szyi i spowrotem.-Trzymaj się od niej z daleka, zrobisz to dla mnie?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimePon Kwi 07, 2014 7:26 pm

Pokiwałam głową.
- Tak, widzę, zdaje się mnie praktycznie nienawidzić, chodzi tu o ciebie? - spytałam się Riva.
Uśmiechnęłam się lekko jak tak przesuwał palcem i go objęłam wokół szyi. Uśmiechnęłam się lekko i go znowu pocałowałam.
- Będę jej unikać jak śmierci - zadecydowałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimePon Kwi 07, 2014 7:34 pm

-Jak w tym pierwszym życiu, co popełniłaś samobójstwo?-spytał, ironicznie przekrzywiając głowe.-Powiedzmy, że bardzo jej sie podobam, a Aki wprost marzy, żebym był jego zięciem. Takie tam dawne sprawy.
Chłopak objął cię mocniej i pocałował. Ale coś z nim było nie tak, był... ciepły.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimePon Kwi 07, 2014 7:39 pm

- Właśnie teraz strzegę się śmierci strasznie - powiedziałam do niego.
Gdy poczułam od niego ciepło to się zdziwiłam i spojrzałam na niego.
- Hm, pierwszy raz jesteś ciepły - zauważyłam, przyglądając się mu uważnie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimePon Kwi 07, 2014 7:44 pm

-Zdarza mi się. Zaraz naprawimy.-powiedział i nagle jego ciało przebiegł delikatny dreszcz, a ty w momencie poczułaś, że marzniesz, ale kiedy cie ponownie pocałował, całe zimno jakby przeszło do niego.
-Idziemy na widownie? Troche minie, zanim będzie moja kolej. Chyba, że masz ochotę, na coś innego.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimePon Kwi 07, 2014 7:46 pm

Trochę się wzdrygnęłam na poczatku a po chwili się zaśmiałam.
- A co proponujesz? - spytałam się Riva tylko i ucałowałam go w ten zimny polik.
Bardzo dobrze czułam się przy nim i cieszyło mnie, że mam chwilę sam na sam z nim i tylko oby nam ktoś nie wchodził.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimePon Kwi 07, 2014 7:51 pm

-Na co tylko masz ochotę królowo.-znowu cie pocałował, patrząc na ciebie swoimi lodowatymi oczami. Całe pomieszczenie się mocno ochłodziło, aż na niektórych zbrojach pojawił sie lekki szron, ale tobie było ciepło.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimePon Kwi 07, 2014 7:56 pm

Udałam ogromne zamyślenie.
- Na ciebie - powiedziałam krótko i go pocałowałam, wsuwając mu lekko język do ust.
Chyba już przywykłam do tego jego chłodu. Uśmiechnęłam się i cały czas zachwycona się do niego tuliłam, chcąc jak najwięcej po korzystać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 6:48 am

Całowaliście się przez dłuższy czas. Po jakiejś długiej chwili do pomieszczenia wszedł Axel, klnąc jak opętany.
-Pierdolone zbroje, pierdoleni magowie, pierdolony turniej...
Kiedy spojrzał na was ucichł i powolnym krokiem zaczął oglądać zbroje.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 6:52 am

To mnie trochę zaskoczyło.
- Co się stało? - spytałam się krótko, tuląc się teraz do Riva
Korzystałam sobie z jego towarzystwa ile wlezie. Chyba nigdzie nie będzie ani trochę spokoju...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 7:45 am

-Ten jebany mag spalił mi zbroje.-powiedział pokazując wam swój napierśnik, z wypaloną na wylot dziurą wielkości jego głowy.-Będe musiał to naprawić. Ale najpierw go zabije.
Powiedział to bez przekonania, ale czuć było grozę. Nagle poczułaś na brzuchu pod bluzką lodowate wręcz ręce Rivena.
-On to zawsze miał takie problemy?-spytał całując cię w szyję.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 8:29 am

- Mogę po turnieju naprawić - powiedziałam. - Znam się na kowalstwie - dodałam.
Jak poczułam jego dłonie na swoim brzuchu to zachichotałam z tego wszystkiego i tez go całowałam ddając Axlowi do zrozumienia, że chcemy być sami.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 3:08 pm

Axel westchnął i nadal knąc wziął jakąś zbroje i wyszedł z pomieszczenia. Za drzwiami ciągle było słychać uderzenia i wybuchy. Riven po jakimś czasie przerwał pocałunek.
-Zaraz będzie moja kolej.-powiedział głaskając cie po policzku.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 3:19 pm

Pokiwałam głową i ucałowałam chłopaka.
- Okey rozumiem - uśmeichnęłam się.
jeszcze się w niego wtuliłam, po czym puściłam chłopaka i pozwoliłam mu iść, a sama powędrowałam na trybuny.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 3:34 pm

Na trybunach siedziała już Avrill, zaraz koło swojego ojca. Ty usiadłaś po drugiej stronie na lewo od królobójcy. Na arenie walczyło siedem nieznanych ci osób i Axel. Chłopak był zwinny jak kot i wręcz z prędkością światła, unikał przed atakami swojego przeciwnika, który uzbrojony w dwa kastety z półmetrowymi ostrzami, atakował prawie że bez przerwy. Po kilkusekundowym pokazie zwinnosci, Axel złapał przeciwnika za ręke, przyciągnął go do siebie i skręcił mu kark. Ku twojemu zdziwieniu Aki i Avrill zaczęli klaskać.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 3:38 pm

Przełknęłam ślinę i popatrzyłam się na to. Już mi się ten turniej niezbyt podoba... Przypomniałam sobie jakim odczuciem jest śmierć. Ja w ogóle nie reagowałąm, tylko zamknęłam się na chwilę w sobie. Jak zabija się kogoś w trakcie walki, bitwy, wojny to niestety trzeba by obronić swoje racje, ale tu? Brrr
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeSob Kwi 12, 2014 12:22 pm

Axel w momencie rozprawił się z resztą i stał na arenie czekając na zwycięzce drugiej grupy. Po chwili, dumnym krokiem na arene wszedł Riven. Jego biała, nowa zbroja błyszczała w słońcu. Zapowiadał się gorący pojedynek. Oboje ukłonili się i czekali na pozwolenie Akiego. Ten machnął ręką i uśmiechnął się. Natychmiast rozpoczęła się walka. Axel niczym taran wpadł na Rivena i mocnym ciosem posłał go na ściane, na której pojawiła się sieć pęknięć. Riven zdenerwowany odbił się od ściany i zaczął zasypywać go ciosami. Oboje walczyli dzielnie, lecz Axel nagle znudził się uczciwą walką. W jednym momencie zniknął, a w drugim już stał za Rivenem, przystawiając mu miecz do karku.
-Sory, ale lubie wygrywać.-powiedział chłopak, a jego fioletowe oczy rozjaśnił refleks miecza.
-Wygrywa Axel!-wykrzyknął sędzia. Riven nieco zawiedziony podał ręke przeciwnikowi i wolnym krokiem ruszył do zbrojowni.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimeSob Kwi 12, 2014 12:28 pm

Obserwowałam wszystko z niesamowitymi emocjami,a  gdy Riv przegrał trochę się zasmuciłam, ale i tak byłam zadowolona. Prawie wygrał. Pobiegłam zaraz po tym do zbrojowni.
- Byłeś świetny, wiesz możesz poczuć się jakbyś wygrał bo on zagrał nieczysto - powiedziałam tylko do chłopaka, podeszłam do niego i go utuliłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitimePon Kwi 14, 2014 1:36 pm

Chłopak klęczał w rogu i magicznie naprawiał swoją zbroję. Widać niezbyt go przejęła przegrana, albo przynajmniej takie sprawiał pozory. Widząc ciebie, przestał na chwilę, wstał i przytulił się do ciebie.
-Tak mało brakło.-powiedział i pocałował cię.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 29 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy
Powrót do góry 
Strona 29 z 31Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» KP Novy - Yveltal
» Stragan Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: