PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2014 1:54 pm

-Chwilowo wiele więcej nie będziesz potrzebowała.
-Wrócimy do twoich pytań po zakończeniu bombardowania.
-Skok za minutę!
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2014 1:57 pm

- Eeee dobra.... Tylko nie wiem zbytnio po co bombardowac - stwierdziłam.
Spróbowałam jakoś zobaczyć jak oni to wszystko kontrolują. To mi się przyda.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2014 1:59 pm

-Po to, żeby skończyć z ludzkością.
-Skaczemy za pół minuty!
-Pierwsze basestary już skaczą!
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2014 2:03 pm

- Dalej nie ogarniam - powiedziałam tylko.
Tak więc znowu obleję, pięknie. Dalej obserwuję.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2014 2:05 pm

-Skaczemy!
Znowu czujesz, jak jesteś nienaturalnie wyciągana w przestrzeni. Po chwili uczucie znika.
-Za 15 minut spuszczamy bomby!
-Skok udany, statek nienaruszony.
-Mamy meldunki od wszystkich basestarów!
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2014 2:08 pm

I ja na nie zerknęłam.
- Chyba wszystko w porządku... To napadamy, wykorzystujemy hasła i niszczymy bezbronne jednostki? - spytałam.
Dalej się dopytuje.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2014 2:10 pm

-Tak.
-Jesteśmy w systemach! Za 5 minut dezaktywujemy tarcze antyrakietowe!
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2014 2:15 pm

A ja dalej nic nie potrafię. Jak oni to robią. Ogólnie bardziej się zagłębiam w to wszystko i dosłownie i w przenośni.
- Trochę to wszystko jest... Okrutne i zdradzieckie - stwierdziłam. - Ej i co nam to da sensownego? A i nie rozumiem jak wy to dalej kontrolujecie, ja nic nie mogę - ględziłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 11:03 am

-Będziesz potrzebowała chwili, żeby dostroić się hybrydy.
-Taka jest kolej rzeczy. Wszystko to już się wydarzyło...
-... i zdarzy się po raz kolejny.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 11:07 am

Wzięłam głęboki wdech i zaczęłam trochę rozmyślać. Nim bym cokolwiek była w stanie zrobić to będę na to potrzebowała czasu by działać. A ponoć nic nie zdarza się dwa razy, chociaż ja przeszłam przez to samo już kilkadziesiąt razy... Gościu w mundurze musi mieć niezłego nerwa.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 11:08 am

-Za minutę wyłączamy tarczę.
-Bomby są w gotowości.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 11:38 am

Już raczej nic nie zdziałam, tak więc muszę się poddać. W następnej rundzie coś sprawdzę. Nie wiem czy to mi pomoże, ale co tam... Jakby mi się udało to bym spróbowała to zatrzymać...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 11:41 am

-Tarcza wyłączona.
-Spuszczamy bomby.

Nagle wszystko robi się nieco... Niebieskawe. Widzisz, że przed tobą stoi ten sam gość w mundurze, zerkający na jakąś kartkę.
-----------
Christine Damsel jak zwykle siedziała na kanałach Floty Kolonialnej. Od czasu do czasu sprawdzała status Battlestarów, wielkich, kilkukilometrowych statków- fortec, latających wzdłuż Linii Pokoju, która wyznaczała granice terytorium 12 Kolonii oraz Cylonów- robotów, z którymi wojna zakończyła się już dobre 40 lat temu. Dotąd nic nich od nie usłyszeliśmy. A przynajmniej tak mówią na kanale. W pokoju rozległ się charakterystyczny, delikatny dzwonek informujący o tym, że w skrzynce w przedpokoju czeka paczka. Dziwne, nie zamawiałaś niczego nowego do swojego komputera, a mini-reaktor tylium nie wymagał naprawy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 11:46 am

Wywaliłam paczkę, bo się zaciekawiłam.
- Co to za kartka, na którą pan patrzył? - spytałam po tym jak dupnęła we mnie bomba.
Jak otrzymałam odpowiedz to otwieram kolejną paczkę i zarazna mmiejscu sprawdzam pozostałe ciała tutaj. Może jest jakieś połączenie jednak...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 11:51 am

Nie odpowiedział.
-----------
Budzisz się. Jesteś naga. Leżysz w jakimś dziwnym, metalowym pojemniku wypełnionym półprzezroczystą, lepką mazią. Wystaje ponad nią tylko twoja głowa. Obok leżą jakieś ubrania, zapewne pozostawione dla ciebie. Widzisz, że obok leżą inne zbiorniki.
Powrót do góry Go down
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 11:52 am

Ciała, jak ciała. Ludzkie, mężczyźni i kobiety. Wszystkich ich już widziałaś przy stole z wodą.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 12:03 pm

Chciałam sprawdzić czy jest jakieś połączenie nadal. Przecież budziłam się w kapsułach, dusili mnie... Może tędy droga. Tego nie wiem. Muszę sprawdzić.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 12:05 pm

No, może. Ciężko tak bez niczego sprawdzić. Są te ciała w tej mazi... I tyle możesz powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 12:15 pm

Zaczęłam dokładnie zwiedzać tą sale i wszystko przeglądać. Musi tutaj coś być... Cokolwiek, tylko nie mam pojęcia co... Rozmyślałam o tym wszystkim. A może pójdę i ich ogłuszę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 12:17 pm

Sala ciągnie się chyba w nieskończoność. Widzisz tylko rzędy delikatnie oświetlonych ciał w tej mazi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 12:42 pm

Nie wiem czy to mi się przyda, ale idę dalej tą salą i się rozgladam. Może w końcu coś znajdę. Jestem do niczego...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 1:27 pm

W pewnym momencie widzisz w poprzek ścianę. Jest to taka sama, jak z tamtej strony. Na samym środku widać metalowe drzwi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 1:37 pm

Po chwili przeszłam przez te drzwi by zobaczyć co jest za nimi .
- Msm dość tego wszystkiego... - stwierdziłam w końcu.
Próbuję przeróżnych rzeczy i dalej nic.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Dimnel




Liczba postów : 71
Join date : 15/01/2014

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 1:41 pm

Widzisz krótki, przeszklony korytarz, ma może 10 metrów. Wokół siebie widzisz gwiazdy, kosmos... Widzisz całe mnóstwo różnych, większych lub mniejszych statków. Nie są to statki Kolonialne. Z drugiej strony znajduje się taka sama ściana.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 1:44 pm

Rozgladam się wokoło i idę dalej. Całkiem fajne są te widoczki... Lubię patrzećna gwiazdy . Szkod , że moje wspomnienia są podstawione. Wszystko jest podstawione... Ja nie mam pojęcia czym jestem...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.   Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa. - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Śmierć jest doświadczeniem uczącym... Niestety rzadko się ją przeżywa.
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: