PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 I_icon_minitimeWto Maj 06, 2014 5:10 pm

Poszłam do tych dwóch co dyskutowali.
- Cześć, macie chwilę? - spytałam się ich i się przysiadłam.
Czekałam aż się zgodzą lub odmówią, cóż nie wiem jak to ze sprawą wygląda. Po tym bezpośrednio się spytałamczy wwiedzą cokolwiek o przeszłości Paula.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 12:21 pm

-Mamy...-Odparł chłodno jeden, a kiedy zapytałaś o Paul'a odpowiedział drugi.
-Jakiego Paula? Tego frajera, co tatuś załatwia mu wszystko, a sam naprawdę niczego nie umie?-powiedział ze złością.
-Jeżeli chodzi Ci o niego to nie będziemy z Tobą gadać... na samą myśl o nim robię się agresywny.-Uzupełnił pierwszy.
No cóż, wygląda na to, że Paul faktycznie nie ma dobrej sławy wśród rówieśników. Tylko dlaczego nic nie wiesz o ojcu Paul'a? Kim on jest, że jest taki ważny, że wszystko załatwia. Chyba naprawdę zupełnie nic o nim nie wiedziałaś. Najwyższy czas dowiedzieć się o nim absolutnie wszystkiego. Chyba potrzebne Ci plotkary, a nie rywalizujący faceci.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 12:26 pm

Podrapałam się po głowie.
- No dobra, przepraszam - powiedziałam do nich.
Tym razem poszłam do jakiejś dziewczyny która by wyglądała na bardziej... Po czymkolwiek, raczej się nie wkurzy na samo pytanie. Westchnęłam i byłam dość zmartwiona, jeśli nie udało sięi to , to wracam do szpitala. Martwiłam się i to bardzo, przecież Paul nie może być jakąś niedojdą.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 12:37 pm

Podeszłaś do dziewczyny, która stała samotnie oparta o ścianę. Wyglądała na spokojną i taka też była.
-Cześć. Ty chyba jesteś tutaj nowa, co? Nigdy wcześniej Cię nie widziałam. Jestem Cleo, a Ty?-Zachowała się bardzo grzecznie.-Może pójdziemy gdzieś usiąść? Na pewno będzie się nam przyjemniej rozmawiało.-Zaproponowała.
Chyba los się do Ciebie uśmiechnął. Tym razem miałaś naprawdę dużą szansę, aby dowiedzieć się czegoś więcej i potwierdzić lub rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące Paul'a.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 12:46 pm

- Jestem Nadia - powiedziałam do niej.
Siadłam z nią przy stoliku i rozejrzałam się, w końcu zamówiłam sobie jakiś koktajl.
- Tak jestem tu dopiero kilka dni - powiedziałam do dziewczyny. - Ehh mam problem... Poznałam chłopaka, ma na imię Paul, tylko nie wiem czemu mi go wszyscy odradzają, wiesz może cokolwiek? Proszę nie złość się ale mam dość tej niepewności - poprosiłam ją.
Miałam nadzieję się nie wkurzy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 12:55 pm

-Paul powiadasz?-Powiedziała lekko zniesmaczona z szalonym uśmieszkiem sadysty na twarzy.-I może mi powiesz się w sobie zakochaliście podczas romantycznej kolacji nad włoskim morzem?-Powiedziała ironicznie i zaśmiała się.-O tego Paula Ci chodzi?-Dodała pokazując Ci jego zdjęcie z portfela.
Wypisz wymaluj Twój Paul. To on był na zdjęciu i to o nim mówiła Cleo. Ale skąd ona wiedziała? I po co ma jego zdjęcie w portfelu? Wszystko zaczyna robić się coraz dziwniejsze. Nie mogłaś się już doczekać co z nim, ale dziewczyna nie chciała CI nic mówić sama z siebie. Chyba czekała na Twoje pytania, chciałaby wiedzieć co Cię interesuje, ale ona również była ciekawa jak się poznaliście i jak długo się znacie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 1:03 pm

- Tak o tego - powiedziałam.
Spojrzałam na jego zdjęcie i zaskoczyło mnie skąd ona wie. Cóż wygląda na to, że jestem chyba jedną z wielu.
- No to co o mim wiesz? W sensie skąd wiesz jak to się mogło zacząć i skąd masz jego zdjęcie? Co z nim nie tak? - spytałam się dziewczyny i westchnełam zawiedziona.
Zapowiada się, że chyba będę musiała dać sobie z chłopakiem, spokój. Pewnie nic sobie i tak z tego nie zrobi.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 1:17 pm

-Widzisz, to największy podrywacz wszech czasów, chociaż od kilku dni słyszałam pogłoski, że naprawdę się zmienił i w kogoś wkręcił. Może chodzi o Ciebie. Kto wie. W sumie to chodził z każdą dziewczyną, która tutaj była, a nie była od niego młodsza więcej niż 3 lata i starsza o 4. Ze mną był ostatnio, teraz przeszedł na Ciebie. Cholera, wszystkie o tym wiedzą, a on i tak potrafi podejść... zawsze robi to samo. Nie wiem jakim cudem to na nas działa. Zdecydowana większość chłopaków go nie lubi, jest najlepszy w systemie, do tego często odbija im dziewczyny, wszystkie się w nim kochają. Są zazdrośni, dlatego lepiej o nim nie rozmawiać publicznie, bo może się to źle skończyć. Byłam z nim jakiś miesiąc, pewnie zerwał ze mną, jak poznał Ciebie... a mieliśmy iść razem na imprezę... wszyscy się bawili, tylko ja płakałam.-Powiedziała dziewczyna emocjonalnie wczuwając się w swoją i Twoją sytuację.
Wiadomości, które otrzymałaś wstrząsnęły Tobą, choć w jest jakiś promyk nadziei, który dała Ci nowo poznana koleżanka. Teraz wiedziałaś już bardzo dużo, choć nadal nie wszystko.
-Jeszcze ten jego tatusiek, John. Cholera, dlaczego oni mają takie wzięcie i są tacy przystojni...-Dodała
Teraz wszystko stało się jasne, John nie tylko był rodziną z Paul'em, ale był to jego ojciec! Tyle wiadomości w tak krótkim odstępie czasu, naprawdę dużo szok.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 5:39 pm

Westchnęłam i spuściłam głowę. Tak więc to wszystko tak wygląda. Byłam zrezygnowana i zdezorientowana . Więc lata co jakiś czas za inną dziewczyną a potem ma w dupie jego byłe.
- Rety to ja nie wiedziałam o niczym - powiedziałam.
Zrezygnowana zaczęłam pić to co zamówiłam z niezbyt wielką chęcią na cokolwiek.
- Jak się obudzi to z nim pogadam - stwierdziłam tylko. - Pierwszy facet w tym i poprzednim życiu, który w ogóle mi spasował - mruknęłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
RemikR




Liczba postów : 335
Join date : 05/02/2014

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 8:02 pm

-Takie życie, widzisz, my wszystkie tak myślimy.-Powiedziała dziewczyna i również zaczęła sączyć koktajl.
Nie była do Ciebie wrogo nastawiona, nie miała złego humoru, ona była już po prostu pogodzona z losem, a Tobie wciąż dawała nadzieję na to, że Paul faktycznie się zmienił. Poza tym, przecież Jacob coś mówił, właściwie dokładnie to samo. Czas mijał, a myślenie o tej całej sprawie wzmogło w Tobie spory apetyt. Nowa koleżanka poprosiła o kaszkę, właściwie tylko to było tutaj do jedzenia. Na szczęście nadrabiali różnorodnością napoi.
-To co zamierzasz z tym zrobić?-Zapytała Cleo.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 I_icon_minitimePią Maj 09, 2014 1:55 pm

Ja też sobie wzięłam w takim razie kaszkę, dolałam do niej troche koktajlu i zaczęłam jeść.
- W sumie to nie wiem - mruknęłam. - Muszę się zastanowić bo zawsze jestem zbyt ufna... - powiedziałam.
Po chwili wstałam od stolika i rozejrzałam się.
- Ja póki co idę, dziękuję za wszystko - powiedziałam do dziewczyny i pomachałam jej, wychodząc.
Ruszyłam znowu w kierunku szpitala by posiedzieć chwilę przy Paulu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo   Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo - Page 10 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo
Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» Zostańmy nową sektą... Jupi...!! Gra Neytiri
» Gra o tron - Kanrisha vs Nova
» Nova wylatuje w kosmos
» ~Diabelskie nasienie - Nova~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: