PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorWiadomość
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 8:57 am

- Witaj. Dziękuję - powiedziałam cicho, przyglądając mu się uważnie. Wzięłam Kyuu na ręce i niby machinalnie położyłam mu palec na pyszczku. To wypracowany, starodawny sygnał. Równocześnie pogładziłam go po ogonku, co oznaczało w naszym języku migowym, że w razie jakichkolwiek problemów ma znikać jak najszybciej. Potem weszłam za mężczyzną.
- Nazywam się... Kanrisha - dodałam po chwili, uświadamiając sobie, że uprzejmie byłoby się przedstawić. W każdym razie połowicznie. Nie ma jednak sensu ukrywać imienia, bo jeśli ma telewizję lub radio, i jeśli nadali wiadomość o mnie, to i tak mnie rozpozna, i tak.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:37 am

- Grampey - przedstawił się mężczyzna.
Nie miał tv, ale miał radio, lecz go chyba nie używał.
- Co cię sprowadza w takie zadupie, Kanrisha? - spytał.
Po chwili dał ci na talerzu sporą porcję pieczeni, do tego sos i chleb.
- Chcesz coś ciepłego do picia? - spytał. - Mam też piwo korzenne, rozgrzewa jak nic - powiedział.
Kyuu ciągle się rozglądała.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 1:34 pm

Poklepałam Kyuunga po łebku i posadziłam na kolanach
- Dziękuję. Prosiłabym o herbatę, nie przepadam za piwem korzennym - oświadczyłam, wciągając w nozdrza smakowity zapach jedzenia. Podzieliłam pieczeń na sprawiedliwe połówki i jedną z nich podsunęłam Vulpixowi
- Czy mogę prosić o wodę dla niego? - zapytałam jeszcze. Potem westchnęłam i zaczęłam mówić
- Cóż, szczerze powiedziawszy, to szukam czegoś. Wystraszyły mnie jakieś szmery w krzakach. Nie jesteśmy jeszcze doświadczeni w bojach, więc postanowiliśmy uciec. Dotarliśmy do twojego domu.. i to byłoby na tyle. A ty? Czemu mieszkasz tu całkiem sam? - zapytałam, by podtrzymać rozmowę. Trza być kulturalnym, nie?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 5:04 pm

Ten po chwili zrobił Ci herbatę, a Vulpixowi dał wodę do picia. Lisek ucieszony zabrał się za jedzenie i picie.
- Cóż, przyjemnie mi się tu żyje - odpowiedział krótko. - Niezbyt lubię ten tłok w miastach i tak dalej, tu przynajmniej mam spokój i jedyne co mi trzeba to iść czasem coś kupić - wzruszył ramionami. - A jako że dostaję pensję leśniczego tutaj to nie muszę nic wiele robić tylko obchodzić las, co mi zresztą pasuje - dodał.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 10:00 am

Zabrałam się za jedzenie. Mmm, było przepyszne! Uśmiechnęłam się
- Ma pan talent kulinarny - oświadczyłam. Potem słuchałam co mówi i kiwałam głową
- W sumie to lepsze niż ciągły wyścig szczurów w mieście. - powiedziałam i westchnęłam. Spojrzałam na liska i pogładziłam go
- Smakuje ci, Kyuu? - spytałam, licząc, że pamięta o tym, że ma się nie odzywać.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 10:39 am

Lisrk kiwnął lekiem. Mężczyzna tylko machnął ręką na twoje słowa odnośnie talentu kulinarnego. Popatrzył się na twojego liska.
- Kyuu hm? Tak go nazwałaś? - spytał się.
Niedługo zjadłas.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 10:42 am

- W sumie to Kyuung. Kyuu to zdrobnienie - wyjaśniłam, rozglądając się. Chciałam odnieść talerz do zlewu i może go po sobie umyć. W końcu trzeba jakoś podziękować za to, że mi pomógł, nie?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 10:49 am

Zlew tutaj był. Facet po chwili dał ci pokeballa.
- Cóż, mi jest potrzebnyttylko mój bisharp wiec myślę, że ten maluch będzie miał u ciebie więcej zajęcia - uśmiechnął się lekko.
Kyuu nadstawił uszu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 10:52 am

- No nie wiem, czy mogę to przyjąć - wymamrotałam zawstydzona. Wzięłam jednak pokeball do ręki i obejrzałam go uważnie, jakby mogło mi to coś powiedzieć
- Dziękuję - rzuciłam cicho
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 4:40 pm

Ten się tylko uśmiechnął.
- Rzadko zdarzają mi się goście, zwłaszcza tak mili - powiedział facet. - Jestem pewien, że oddaję tego malca w dobre ręce - wziął jakąś kołdrę i poszedł do małego pokoiku, który wyglądał na nie używany dłuższy czas. - Przepraszam, ze tu tyle kurzu ale nie ma nic lepszego - powiedział.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 4:43 pm

- Nie ma problemu, po tak pysznej kolacji mogę spać nawet na dworzu - uśmiechnęłam się. Po chwili zapragnęłam sprawdzić, co jest w pokeballu, który nadal trzymałam w ręce. Na pewno pokemon. Hm... ale jaki? Po paru minutach prawie zeżarła mnie ciekawość. Wyjęłam pokedex i wypuściłam stworka ze świecącymi się oczyma...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 4:51 pm

Mężczyzna uśmiechnął się lekko jak zobaczył jak nie mozesz się powstrzymać by nie wypuścić pokemona. Z pokeballa wyskoczył taki stworek:
Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 451
- Skoo? - przechylił łebek, pstrząc się na Ciebie swoimi błyszczącymi oczkami.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 4:54 pm

- Cześć, maluchu - powiedziałam i przykucnęłam, gładząc go po... grzbiecie. Niebieski skorpion? Trzaby go przeskanować.
A więc robię skan. Wypuszczam przy tym Gastly'ego
- Kyuung, Garrand, poznajcie swojego nowego towarzysza. - spojrzałam pytająco na mężczyznę
- Czy ma jakieś imię? - zapytałam kultularnie, coby nie wyjść na gbura
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 5:16 pm

- Cześć - odpowiedział Ci po chwili Skorupi.
A myślałaś, że rozumiesz tylko Kyuu.

Gatunek:Skorupi
Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 451
Typ:Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 PoisonZłodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Bug
Poziom:6
Charakter: Bardzo rozrywkowy i pieszczotliwy pokemon, który za odrobinę głaskania zrobi wszystko dla swojej trenerki. W walkach bardzo sie stara, lecz treningi trochę go nudzą.
Ataki:Bite, Leer, Poison Sting, Knock Off
Ability:Battle Armor
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 5:20 pm

Osłupiałam, a oczy zrobiły mi się wielkie jak spodki.
- Czy ty... właśnie powiedziałeś do mnie "cześć"? - spytałam pokemona, zapominając o mężczyźnie, pewnie jeszcze siedzącym w tym pokoju. Lać na to. Ten pokemon też gada! Ale jaja. To niesamowite. Tylko jakim cudem?
- W każdym razie... Masz jakieś imię? - spytałam po chwili, otrząsając się z szoku
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 5:22 pm

- Sharpy - powiedział pokemon. - To niecodzienne móc rozmawiać z człowiekiem - stwierdził i się Tobie uważniej przyjrzał.
Mężczyzna natomiast nie rozumiał sytuacji.
- Chyba za dużo wypiłem, chociaż... Tylko jedno piwo dzisiaj - i na Twoich oczach padł jakby w przegrzania systemu...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 5:26 pm

- To niecodzienne móc rozmawiać z pokemonem - odparłam, również mu się uważnie przyglądając. Po chwili usłyszałam jak padł człowiek. Hm...
- Miło było, ale jak się obudzi to zacznie zadawać pytania. Warto by było spadać, nie uważacie? - zapytałam wszystkie pokemony. I tak zdanie Kyuunga liczyło się najbardziej, no ale cóż...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 5:34 pm

- Tak, potwierdzam - powiedział Kyu.
- Nie sądzę, raczej pomyśli, ze za dużo się napił i tego nie pamięta - odpowiedział mu Skorupi.
Po tym stworek spojrzał na Ciebie.
- To nie wiedziałaś, że możesz rozmawiać z pokemonami? - spytał zaintrygowany.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 5:40 pm

- A ty Garrand? Co myślisz? - zapytałam duszka. Po chwili spojrzałam na Sharpy'ego
- Myślałam, że to Kyuung potrafi mówić. Jakoś wcześniej nie zauważyłam, by pokemony ze mną rozmawiały. To... niespotykane, wiesz? Nie powinnam móc was słyszeć - rzuciłam ze zmarszczonymi brwiami
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 5:44 pm

- Nic - odpowiedział tylko duch i liznął Cię swoim jęzorem.
Tak więc znowu to zrobił...
- Nie miałaś chyba do czynienia z innymi pokemonami - zauważył Kyuu. - A te co pilnują w więzieniu to i tak milczące - stwierdził. - Lub się nie wsłuchiwałaś w nie - dodał.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 5:46 pm

Wytarłam ślinę ducha ze swojego policzka i poklepałam go.
-[b] Te w więzieniu mnie nie interesowały. Chciałam zwiać jak najszybciej. Nie zostaniemy tu, bo rano może się okazać, że jesteśmy w pułapce. Kyuu, opowiesz Sharpy'emu o co chodzi, a ja szybko się rozejrzę, czy na dworzu jest bezpiecznie. Garrand, idziesz ze mną.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimePią Lis 22, 2013 6:46 am

Kyuu zaczął wyjaśniać nowemu o co we wszystkim chodzi. Ducha niezbyt udałocCi się poklepać, a ten zaśmiał się i poleciał za tobą ciekawy o co chodzi. Na zewnątrz było bezpiecznie.
- Luuuz - powiedział poke-duch i przenikał wszystko wokoło.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimePią Lis 22, 2013 7:33 am

- Garrand, trochę powagi, proszę - rzuciłam uśmiechając się pod nosem. Rozejrzałam się jeszcze dla bezpieczeństwa i wróciłam do domku
- Dobra, spadamy. Nikogo na zewnątrz nie ma. Myślę, że moglibyśmy udać się jak najdalej stąd, najlepiej do takiego miasta, gdzie rządzą mafiozi i gdzie psy będą bały się zajrzeć. Kyuung, znasz takie miasto? - spytałam mojego przewodnika. W końcu to on zwiedził pół świata ^^
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimePią Lis 22, 2013 2:09 pm

- Tak ale tam nikomu, ale to nikomu nie można udać - lisek pokręcił łebkiem.
Facet jak leżał tak leżał. Skorupi pilnował czy on się czasem nie ocknie. Kyuu wywęszył natomiast rzeczy, które mogłyby posłużyć wam za zapasy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitimePią Lis 22, 2013 2:27 pm

- Dobra robota - rzuciłam i schowałam parę rzeczy, wyciągając w zamian parę banknotów z portfela, który kiedyś zakosiłam.
- Wiesz, Kyuung, domyśliłam się. Za to tam będzie względnie bezpiecznie, o ile nie damy po sobie poznać strachu. Prowadź więc - dodałam westchnąwszy cicho
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha   Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Złodziejka, co gada z pokemonami - Kanrisha
Powrót do góry 
Strona 2 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Gry Trenerskie-
Skocz do: