PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Treningi Neytiri

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePią Lis 22, 2013 5:34 am

Dobta Grow. Czas na rozgrzewke. Wpierw sobie pobiegamu miedzy drzewami. Staraj sie mnie dogonic pamietajac zeby biegac slalolem. Gdy juz ci sie znudzi cwiczymy twoje Ember. Celnosc i sile ataku w szczegolnosci. Widzisz ten glaz? Celuj w niego. Nastepnie bede ci podrzucala rozne rzeczy, ktore masz podpalic. No to do roboty. Na koniec dostaniesz w nagrode jakis smakolyk badz sie pobawimy. powiedzialam i zaczelam cwiczyc ze swoim pokemonem.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePią Lis 22, 2013 10:40 am

Pokemon pobiegał za tobą, ale nie mógł cię dognić. Po ćwiczeniach z Ember stworek był zbyt zmęczony, by trenować dalej.
0,8 lvl +0,4 lvl z eventu
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimeSro Lis 27, 2013 5:33 am

Wiem Grow, ze ciezko jest trenowac samemu ale zobaczysz uda nam sie. Odpocznijmy chwile az nabierzesz sil i sie pobawimy, mam tu pilke, bede do ciebie rzucac a ty masz robic uniki. W sumie to rowniez trening na szybkosc i uniki ale zawsze cos. Moze zeby poprawic twoja zgrabnosc stworzymy ci jakos tor z przeszkodami? zaproponowalam rozgladajac sie po otoczeniu w poszukiwaniu czegos ciekawego z czego mozna zrobic tor przeszkod. Szybko sie nawet uwinelam stawiajac pare niskich plotkow, tyczki by slalomem biegac, oraz galezie by przez nie przechodzic nie wywracajac sie.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimeSro Lis 27, 2013 3:14 pm

Growlithe +1,2 lvl
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 4:32 am

Swietnie maly oby tak dalej. powiedzialam biegnac rownolegle z poke-psem. Teraz czas maly na zabawe. wyciagam z torby kolorowa pilke i rzucam mu ja pare razy ba zaaportowal. Gdy juz widze ze mu sie to nudzi to mowie Uzywaj Bite na tym drzewie pokazuje jakas cienko brzoze. Gdy uda ci sie ja rozwalic idziemy do troche grubszej i powtarzamy to. w sumiw tak nauczy sie sily ataku.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 3:31 pm

+1 lvl dla Growlithe
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 1:17 pm

Postanowilam dalej pocwiczyc sile ataku Grow. Tym razem polaczenie Ember i Bite. Podrzucalam mu kamyczki i kazalam mu podpalac je badz atakowac Bite. Gdy Grow sie zmeczy stwierdzilam ze w koncu czas na jedzenie. Zrobilam mini piknik na jakims wiekszym kamieniu i rozlozylam jedzenie bysmy sobie zjedli.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 3:23 pm

Growlithe +1 lvl.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimeSro Gru 04, 2013 10:02 am

Szybko zjedlismy i szybko posprzatalam by ponownie przystapic do treningu. Postanowilam ponownie wykorzystac tor przeszkud by wzmocnic sprawnosc mojego pokemona. Nastepnie przystapilismy do ataku celnosci Leer. Mial celowac w kamienie ktore bede podrzucala w roznych kierunkach. Wpierw wieksze potem coraz mniejsze. Nastepnie postanowilam ze czas na przerwoe. Zas po przerwie cwiczylam z Grow Bite na drzewach i Ember na kamieniach. Sila ataku powinna byc juz wieksza.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimeSro Gru 04, 2013 3:18 pm

+1 lvl dla Growlithe.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimeSro Gru 04, 2013 4:10 pm

Grow czas na wyprobowanie ataku o którym zapomnielismy. Heat Wave. Stwórz barierę "rozpylajac" dookoła nas ta fale gorąca a nastepnie polacz ja z emebr i utrzymuj jak największy płomień. w sumie zwiekszaj i zmniejszaj jego odległość od pyska kontrolując go. wydalam polecenie. Gdy już wynik będzie zadowalający robię przerwę i bawie się z pokemonem w berka.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimeCzw Gru 05, 2013 3:15 pm

1 lvl dla Growlithe.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimeCzw Gru 05, 2013 5:01 pm

Zarzadzilam przerwę pod czas której poszliśmy na spacer po okolicy szukając innych pomocy do treningów. Znalzlam jakąś inna polanke z małym stawikiem i wiksza ilością drzew. Zarzadzilam między nimi jak i na nich zabawę w chowanego. Gdy po paru razach Grow mnie odnalazł i vice versa nastąpił czas na trening. Miał zapalac gałęzie które będę rzucać w kierunku stawu. Od razu by gasly a Grow miała za zadanie dowolnym atakiem ognistym podpalić galazke na samym końcu bądź na środku. Cwiczylismy celność.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimeCzw Gru 05, 2013 6:51 pm

0,9 lvl dla Growlithe
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 9:14 am

Zapalone gałęzie a nawet konary trzymalam w ręku i atakowalam go nimi by ćwiczył uniki. Starałam się jednak nie poparzyc pokemona. Gdy już były płomienie tuż przy moim ręku wrzucalam je do wodu. I tak w kółko aby ćwiczyć jego uniki. Gdy już ręce mnie bolały od trzymania gałęzi zaproponowalam przerwę na zabawę aby poceiczyc sprawność. Utworzylam jakiś szybki tor przeszkod i ceiczylam wraz z Growlithem. Myślałam w między czasie kiedy wykluje mi się drugi pokemon by moc i z nim ćwiczyć. Ogień z lodem byłoby ładnie współ grały. Mogłabym wtedy ćwiczyć różne łączone ataki fuzji ognia i lodu. Wracając do teraz na samym końcu powiedziałam Grow by podpalila pare przeszkow i miał biegać miedzy nimi uważając by się nie poparzyc. Jednocześnie cwiczyl sprawność fizyczna jak i uniki.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 6:49 pm

+1 lvl dla Growlithe
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePon Gru 09, 2013 1:15 pm

Pochwalilam swojego stworka i wzięłam się za dalsze treningi ale wpierw zarzadzilam przerwę. Ponowie rozlozylam jedzenia na kocyku i dałam czas na zjedzenje. Gdy już Grow nabrał sił ustawilam nowy tor przeszkód. Przeszkody były wodne oraz ogniste. Nie obyło się bez skakania przez plotki jak i latających przeszkód którymi sama rzucalam. Trening miał na celu sprawność, szybkosc oraz uniki. Gdy już Grow był zmęczony dałam mu czas na ochloniecie a nastepnie ponowie rzucalam do niego wszelkiej maści rzeczy które miał popalac. Gasly one w jeziorku aby nie podpalić trawy na której cwiczylismy. Chciałam również pocwiczyc połączenie ataków typu Bite i Heat Wave Miał się schować za ogniem który wytworzył i zaatakować z zaskoczenia za pomocą Bite.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePon Gru 09, 2013 3:17 pm

1,2 lvl dla Growlithe.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 4:08 pm

Wiem Grow, ze ciezko jest trenowac samemu ale zobaczysz uda nam sie. Odpocznijmy chwile az nabierzesz sil i sie pobawimy, mam tu pilke, bede do ciebie rzucac a ty masz robic uniki. W sumie to rowniez trening na szybkosc i uniki ale zawsze cos. Moze zeby poprawic twoja zgrabnosc stworzymy ci jakos tor z przeszkodami? zaproponowalam ponownie rozgladajac sie po otoczeniu w poszukiwaniu czegos ciekawego z czego mozna zrobic tor przeszkod. Szybko sie nawet uwinelam stawiajac pare niskich plotkow, tyczki by slalomem biegac, oraz galezie by przez nie przechodzic nie wywracajac sie.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 4:11 pm

+1 lvl dla Growlithe.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 3:34 pm

Czas sie Grow przenieść na arenę. Już nie mam pomysłów jak cię na łonie natury trenować. zasmialam się i skierowalam w stronę miasta. Znalazłam jakąś sale treningowa zawodowo wyposazona. Wybrałam tunel z przeszkodami. Były tam wszelkiej mascie przeszkody, wodne, ziemne, plotki slalomy, ukryte pułapki i mechanizmy uatywniajace inne. Zapoznalam się z systemem treningów i wydalam polecenia Grow by stawał tylko na kolorowe płytki bo inaczej aktywuje zapadnie przez co będą w niego latały różne pociski a jak poleca będzie musiał ich uniknąć. Gdy nadszedł czas na skoki przez plotki oraz slalam Grow już wiedzial co ma robić bo miał z tym wcześniej do czynienia. Musiał jeszcze przejść przez mini busz, wodę mu darowalam wiedząc jak działa na ogniste pokemony. W buszu musiał w jak najszybszym czasie dotrzeć do końca ponieważ im więcej czasu tam spędził tak wzrasta ilość pułapek na dalszym etapie. Na samym końcu musialm przebiec między atakujący i wystrzeliwanymi kulami ognia a to z góry a to z dołu a to zbokow.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 3:58 pm

1,3 lvl dla pokemona.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 4:47 pm

Dla umilenia treningu Grow zaczelam śpiewać:

Gdy nie bawi cię już
Świat zabawek mechanicznych
Kiedy dręczy cię ból
Niefizyczny
Zamiast słuchać bzdur
Głupich telefonicznych wróżek zza siedmiu mórz
Spytaj siebie czego pragniesz
Dlaczego kłamiesz, że miałaś wszystko
Gdy udając że śpisz
W głowie tropisz bajki z gazet
Kiedy nie chcesz już śnić
Cudzych marzeń
Bosa do mnie przyjdź
I od progu bezwstydnie powiedz mi
Czego chcesz
Słuchaj jak dwa serca biją
Co ludzie myślą - to nieistotne.

Grow w między czasie biegał, skakał i ćwiczył. Wiedziałam, że pewnie za ładnie nie spoewam tak więc w końcu się zamknelam i obserwowalam jak Grow radzi sobie z przeciwnikami. W sumie miała walkę więc wpierw patrzylam jak sobie radzi a następnie wydalam polecenia:
Grow zaatakuj Heat Wave a następnie Bite. Schowaj się za ścianą wykonana z Ember i czas na Flame Wheal. Uzyj Helping Hand gdy będziesz miał czas a następnie szybki atak Emer wprost w niego. Gdy już bedzie chciał cię zaatakować uzyj Odor Sleuth i szybko zmiana ataku na Bite i odparowanie ataku Heat Wave.
Powrót do góry Go down
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePią Gru 13, 2013 4:50 pm

Nie zatwierdzam. Jeden trening na jeden dzień.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitimePon Gru 16, 2013 5:50 am

Dla umilenia treningu Grow zaczelam śpiewać:

Gdy nie bawi cię już
Świat zabawek mechanicznych
Kiedy dręczy cię ból
Niefizyczny
Zamiast słuchać bzdur
Głupich telefonicznych wróżek zza siedmiu mórz
Spytaj siebie czego pragniesz
Dlaczego kłamiesz, że miałaś wszystko
Gdy udając że śpisz
W głowie tropisz bajki z gazet
Kiedy nie chcesz już śnić
Cudzych marzeń
Bosa do mnie przyjdź
I od progu bezwstydnie powiedz mi
Czego chcesz
Słuchaj jak dwa serca biją
Co ludzie myślą - to nieistotne.

Grow w między czasie biegał, skakał i ćwiczył. Wiedziałam, że pewnie za ładnie nie spoewam tak więc w końcu się zamknelam i obserwowalam jak Grow radzi sobie z przeciwnikami. W sumie miała walkę więc wpierw patrzylam jak sobie radzi a następnie wydalam polecenia:
Grow zaatakuj Heat Wave a następnie Bite. Schowaj się za ścianą wykonana z Ember i czas na Flame Wheal. Uzyj Helping Hand gdy będziesz miał czas a następnie szybki atak Emer wprost w niego. Gdy już bedzie chciał cię zaatakować uzyj Odor Sleuth i szybko zmiana ataku na Bite i odparowanie ataku Heat Wave.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Treningi Neytiri Empty
PisanieTemat: Re: Treningi Neytiri   Treningi Neytiri I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Treningi Neytiri
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» KP Neytiri
» ~Stragan Neytiri
» Gaz do dechy i jadem - Neytiri
» Neytiri - Lapras - 01.03.2014
» Treningi Sanato

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Treningi-
Skocz do: