PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36
AutorWiadomość
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 2:35 pm

Rein pokiwał głową. -No cóż, Willa jest trochę za mała, a jakbyś rozbudowała podziemia to nikt nawet, by nie domyślał się co tutaj się wyprawia.- powiedział. Rozejrzał się, a fretki wróciły do swoich prac. -Przy pomocy fretek wszystko się da.- Dodał rozbawiony.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 2:38 pm

Pokiwałam głową. Namyśliłam się. Wypadałoby zrobić jakieś roboty, które by robiły przy kopaniu i robieniu umocnień... Zrobiłabym kilka sal... Po momencie wzięłam arkusz papieru i zaczęłam rysować plany.
- Co o tym myślisz? - spytałam się.
Największa sala byłaby pod lasem skąd poprowadziłabym tunel na skraj... Wielkość... Cóż ze 20 mechów by się tam zmieściło, bo mam zamiar zrobić tam coś w rodzaju hangaru.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 3:57 pm

Rein zerknął na rysunek. -To dobry pomysł. Dorysuj też kilka wyjść awaryjnych, które będą w ukrytych miejscach. Podłącz wszystko do zasilania z Argentum. Na pewno udźwignie i komputer i cała reszta.- Poradził ci. Podrapał się po policzku. -możesz poprosić fretki o zbudowanie kilku dronów z kamerami, by mieć podgląd na okolicę.- Dodał.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 4:29 pm

Pokiwałam głową ze zrozumieniem.
- No tak i mogłabym zrobić jakiś system, który by wykrywał potencjalne zagrożenie w okolicach, który bym oczywiście połączyła ze swoim telefonem i wtedy miałabym wgląd w razie czego na sytuację - kolejna propozycja.
Zawołałam po chwili kilka fretek i narysowałam im po chwili projekty mini latających kuleczek, które byłyby praktycznie niewidoczne przez sposób odbijania światła. Poprosiłam by skonstruowały z 20 takich.
- Chodźmy na chwilę do mojego domu - powiedziałam do chłopaka.
Mam przecież makaroniki dla fretek.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 4:43 pm

Fretki złapały projekty i od razu poleciały go garażu wszystko same rozplanować. Razem z Reinem ruszyłaś do swojego domu. Akurat w salonie siedział Samuel, który grał z nimi w pokera. -Stawiam 100 dolarów.- Mruknął jaszczur. widocznie przegrywał. Zerknął w wasza stronę. -Twoje zwierzaki mnie ogrywają.- Powiedział z pretensją w głosie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 4:47 pm

Zaśmiałam się na ten widok.
- No nie no, nie wierzę - nie mogłam ze śmiechu i cyknęłam kolejne zdjęcie.
W końcu wzięłam z szafy makaroniki, których było naprawdę dużo. Dałam jeszcze po trochę Reinowi i reszcie też, aż ruszyłam w kierunku opuszczonej willi.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 4:58 pm

Samuel się naburmuszył, ale zdołałaś przekupić go makaronikami. Razem z Reinem ruszyłaś znowu do willi, a jaszczur próbował dalej odegrać się na twoich zwierzakach, ale cały czas przegrywał. Fretki ucieszył się z ciastek i pokazały ci pierwsze latające kulki, które były na razie widoczne tylko po to byś ty mogła je ocenić.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 6:22 pm

Pokiwałam głową z zadowoleniem i obejrzałam owe kulki. Pochwaliłam fretki za robotę. Po chwili siadłam przed superkomputerem, czas zabrać się za programowanie jako takie... Dużo roboty przede mną. Przejrzałam cały sprzęt, a po chwili pociągnęłam Reina by siadł na fotelu przed superkomputerem a ja władowałam mu się na kolana,
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 6:37 pm

Zabrałaś się za programowanie. -Ja muszę już iść.- Poinformował cie Rein i poklepał cię po głowie. -Na razie.- Pożegnał się i wyszedł. Mogłaś dalej zająć się żmudna robotą. Fretki zostawiły to tobie i nie przeszkadzały ci same zajmując się budowaniem kulek i studiowaniem projektów.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 6:44 pm

Z lekkim żalem puściłam Reina i dalej programowałam owe systemy jakie miałam w planach. Ziewnęłam i ciągle to robiłam co jakiś czas spoglądając na to co robiły fretki. Napisałam sms do Samuela z pytaniem na ile kasy go już ograły moje zwierzaki.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 6:54 pm

Po kilku godzinach skończyłaś programowanie i zegar pokazywał, ze jest już 23. Samuel odpisał tylko: "Na 1600$". No cóż, twoje zwierzaki były bardzo obrotne. "I mam im za to karmy kupić" Przyszedł następny SMS od jaszczura. Frteki zaczęły się już zbierać do snu i popiskując wygoniły cię, byś poszła już do domu. Oczywiście w asyście kilku żołnierzy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 6:57 pm

Powiedziałąm do fretek dobranoc i po chwili powędrowałąm z tą małą obstawą do domu. Im podziekowałam przy drzwiach i poszłam się ogarnąć do łazienki.
- Nie zdziwię się jak u mnie zamieszkasz - powiedziałam rozbawiona do Samuela. - I jak coś możesz składować karmę w pokoju Reina, i tak nie korzysta - zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 7:09 pm

Jaszczur tylko coś burknął. -W sumie to dobry pomysł.- zastanowił się na chwile. -Darmowe żarcie... darmowe żarcie i.. Darmowe żarcie. Mieszkam u ciebie.- Zdecydował. Fretki zarządziły odwrót i się zmyły. Gdy weszłaś do łazienki jaszczur właśnie próbował dowiedzieć się skąd twoje zwierzaki potrafiły grać w pokera.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitimeWto Maj 20, 2014 7:14 pm

Westchnęłam i pokazałam jaszczurowi pokój gościnny.
- Jak coś - powiedziałam.
Po tym jak byłam już gotowa do snu to ruszyłam do pokoju by się położyć spać. Ziewnęłam i ułożyłam się wygodnie w łóżku.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 36 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Powrót do góry 
Strona 36 z 36Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36
 Similar topics
-
» Shadow Pokemony i Punkty Rozwoju Tenera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: