PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 36  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimePią Mar 14, 2014 7:28 pm

No tak się domyślałam, że to nie centaur Az...
- O to fajnie - powiedziałam do dziewczyny. - Właśnie, co wiesz o tamtym smoku? - spytałam się jej.
Rozejrzałam się co wyprawiają moje zwierzaki. Ogólnie zaczęłam zagadywać swoją koleżankę, by móc porozmawiać tak jak kiedyś. Póki co z nią, a po tym reszta naszej grupki...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimePią Mar 14, 2014 7:47 pm

-Że to świr i nie jest nawet w 1/3 tak silny jak Azrail.- Odpowiedziała. Doktor zaczął rozmawiać z jednym ze stworów, który przypominał humanoidalną ważkę. -Nie znamy jego imienia, ale gościu tak samo jak ja i ty nie jest człowiekiem.- Dodała. Zwierzaków nigdzie nie było, więc pewnie musiały zostać i pilnować przejścia. a może po prostu nie mogły przejść do Quash? -Większość potworów stanęła po jego stronie i chcą wziąć Ziemię w posiadanie dla siebie. Będą próbować wszelkimi sposobami zniszczyć ludzi.- Powiedziała dziewczyna.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimePią Mar 14, 2014 7:53 pm

- Ja prócz tego, że mam w sobie to gryzące po tyłku coś - wskazałam dziewczynie na Acnologię, jeśli nie był w zbyt dalekim miejscu. - Jestem absolutnie człowiekiem - powiedziałam do dziewczyny. - To dało się zauważyć, gościu ma nieźle zryte pod kopułą a mój brat jest jednym z tych gości z ADHD w kolorowych kostiumach co z walczą z wszelkiej maści istotami nasłanymi przez tego złego - westchnęłam.
Westchnęłam i ciągle rozglądałam się po okolicach.
- No to gdzie reszta naszej grupki? - spytałam jej.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimePią Mar 14, 2014 8:06 pm

Yvonne zachichotała. -Jesteś tego PEWNA?- powiedziała i przekrzywiła głowę. -Na pewno nie jesteś człowiekiem. gdyby tak było nie przyszłabyś do Quash. Tutaj nie maja wstępu ludzie.- Poinformowała cię. -Reszta naszej paczki włóczy się gdzieś po dżungli lub odwiedzają inne bazy. Podzieliliśmy się na kilkanaście grup, by trudniej można było nas znaleźć.- Wyjaśniła ci.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimePią Mar 14, 2014 8:13 pm

Przekrzywiłam głowę.
- Jestem,no to może mogę przejść właśnie dlatego, że mam smoka - powiedziałam do niej. - Innej możliwości nie ma - pokręciłam głową.
Podrapałam się po głowie nie wiedząc co myślec o tym, co się właśnie dowiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimePią Mar 14, 2014 8:25 pm

Dziewczyna już nic nie odpowiedziała. -Myśl sobie co chcesz.- Mruknęła tylko. Doktor podszedł do ciebie. -Musimy już wracać. Tutaj spędziliśmy tylko pół godziny, ale w tamtym świecie minęło już 10 godzin.- Poformował cie. Yvonne ci pomachała i facet skierował się w stronę dżungli. -Tutaj czas płynie nieco inaczej. a raczej bardziej stoi niż płynie.- Powiedział tylko Doktor.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimePią Mar 14, 2014 8:30 pm

Westchnęłam i wstałam.
- No to za jakiś czas znowu tu zajrzę jeśli dam radę - powiedziałam do niej.
Wyciągnęłam rękę w geście żółwika, zawsze przybijaliśmy sobie żółwika w naszej grupce, więc teraz nic nie stoi na przeszkodzie. Ruszyłam za Doktorem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 8:43 am

Yvonne kiwnęła głowa i przybiła ci żółwika. -Następnym razem postaram się, by była tutaj cała nasza paczka. Przekonasz się jeszcze, ze aż tak bardzo się od siebie nie różnimy. Na razie.- Powiedziała dziewczyna i mogliście już wracać. Po kilku minutach znaleźliście się na tej samej polanie. Przeszliście przez przejście i w waszym świecie już czekały na was twoje zwierzaki. Gdy cie zobaczyły o mało nie oszalały z radości i przewróciły się na ziemię liżąc cię oraz łasząc się.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 9:05 am

Uśmiechnęłam się i jej pomachałam jeszcze. Jak wróciliśmy do naszego świata to przytuliłam swoje zwierzaki.
- A Doktorze... takie pytanie, bo Yvonne coś mówiła, że nie jestem człowiekiem... Nie wiem, to przez niego czy serio może być ze mną coś inaczej? - spytałam się go niezbyt pewnie.
Westchnęłam i wstałam, po czym rozejrzałam się wokoło.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 9:19 am

Doktor pokręcił głową. -Nie znam się na tym Będziesz musiała o to spytać Az, chociaż jedyne co wiem to to, ze Smoki ciągną to tych co mają w sobie bardzo mało z człowieka.- Poinformował cię. -Ten pasożyt nie jest kompatybilny z ludzkim DNA. Yvonne musi mieć pewnie rację, ale nie wiadomo w jakim stopniu nie jesteś człowiekiem.- Dodał i ruszyliście w stronę fabryki.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 9:27 am

Pokiwałam głową na słowa doktora i się zamyśliłam.
- No to fakt... Jak spotkam Az to się jej spytam - powiedziałam w końcu do doktorka i poszłam zw zwierzakami do domu. - Pewnie głodni co? - spytałam się ich rozbawiona.
Tylko ciekawe czym takim mogłabym być... Mam nadzieję, że nie jakimś ślimako-pijawko-kogutem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 9:54 am

-Na razie.- Powiedział Doktor i odszedł w sobie tylko znanym kierunku. W pół godziny doszłaś do domu, ale twojego brata znowu nie było. Zwierzaki na słowa o jedzonku strasznie się ucieszyły i zaczęły podskakiwać jak piłeczki. Takie duże i puchate piłeczki. Blaze szybko się uspokoił, bo jeszcze trochę i rozwaliłby cała kuchnię.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 9:57 am

Zaśmiałam się i po chwili nasypałam swoim zwierzakom karmy.
- Niedługo znowu trzeba będzie wam jedzenia kupić bo jecie więcej niż się spodziewałam... - powiedziałam rozbawiona.
Po chwili usiadłam i zjadłam tylko jakąś jedną kanapkę bo ogólnie nie miałam apetytu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 10:08 am

Zwierzaki w kilka sekund pożarły to co dostały do jedzenia i położyły się na podłodze w kuchni tak, ze prawie musiałaś nam nimi przełazić. Gdy weszłaś do salonu na kanapie siedział sobie jak gdyby nigdy nic Rein. Pomachał ci ręka. -Cześć. jak było w Quash?- Przywitał się. Rozejrzał się po pokoju.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 10:12 am

Ucieszyłam się na jego widok i na niego wręcz wpadłam jak wcześniej moje zwierzaki na mnie.
- Cześć, a fajnie było - powiedziałam do niego. 
Po chwili usiadłam obok niego i się przeciągnęłam.
- Ogólnie to wygląda na to,że nie jestem wcale tak bardzo człowiekiem jak  mi się zdawało - westchnęłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 10:20 am

Rein tylko wzruszył ramionami. -Jak 90% osób w tym mieście.- Odpowiedział rozbawiony. -To miasto kiedyś w całości znajdowało się w Quash, ale jakieś 4000 lat temu zostało wyrwane przez stara cywilizację, która tutaj mieszkała. Atlantydzi czy coś w tym stylu. Większość ludzi jest potomkami Atlantydów i potworów, które przybrały ludzką postać.- Dodał.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 10:24 am

Westchnęłam i zamyśliłam się.
- No to pozostaje pytanie jakiego rodzaju stworem jestem - powiedziałam.
Wtuliłam się w niego i ucałowałam go w policzek. Miałam ochotę posiedzieć spokojnie, pogadać trochę i się wyprzytulać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 12:35 pm

Rein wzruszył ramionami. -Na pewno czymś cholernie potężnym skoro Smok się do ciebie przyczepił.- Powiedział i przeczesał palcami swoje włosy. -Twój brat tez wtedy nie jest całkiem człowiekiem.- zauważył rozbawiony, a ty wyobraziłaś sobie Zacka jako jednego z tych ślimako-koguto-krów.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 12:42 pm

Na to wyobrażenie chciało mi się śmiać, ale wychodzi na to, że ja wtedy też będę taka... Nie ważne, zobaczymy.
- No... Jak można będzie sprawdzić to? - spytałam się chłopaka. - Hymmm a z tobą jak jest? - spytałam się go z lekka zainteresowana.
Cmoknęłam go w polik.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 12:54 pm

Rein wzruszył ramionami. -Pierwszy raz z własnej woli się nie przemienisz. W pewnych warunkach potwor sam się ujawni.- Powiedział i poklepał cie po głowie. Zwierzaki dalej spały w kuchni, ale Szczerbatek się przebudził i buszował po szafkach. -Kiedyś w końcu się przemienisz. Może jutro, może za 40 lat, a może nigdy.- Dodał.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 1:00 pm

Pokiwałam głową na jego słowa i dalej się tuliłam. Zerknęłam na szczerbatka i powiedziałam mu w której szafie jest żarcie by nie powywalał wszystkiego. Ja mu także zaczęłam się bawić włosami i je przeczesywać palcami.
- No spoko.... Okaże się... Widziałeś co ja na fb wrzuciłam? - spytałam się go rozbawiona.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 3:03 pm

-Taaa.- Mruknął. -No cóż, Zack nie będzie zbyt zachwycony jak przyjdzie, ale teraz siedzi ze swoja lubą i niech już tak zostanie.- Wyszczerzył się. Pogłaskał cie po głowie i słyszałaś jak Szczerbatek buszuje w kuchni. -Hmmm... twój jaszczurek czasem nie wyżera ci kolacji?- Rein przekrzywił głowę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 3:07 pm

- Sprawdzę - powiedziałam.
Wstałam i poszłam do kuchni szybko by sprawdzić co ten jaszczur tam wyprawia. 
- Macie karmę i ją jedzcie - powiedziałam tylko i nasypałam dla pewności sporą porcję do ich misek i wróciłam do Reina.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 3:29 pm

Szczerbatek buszował sobie po szafkach i znalazł sobie legowisko w jednej z misek, a Blaze się obudził i wpatrywał się w stół na którym leżały kiełbaski. O dziwo, nawet ich nie tknął. Gdy nasypałaś im karmy rzuciły się jakby przez tydzień nic nie jadły i miałaś z nimi spokój. Wróciłaś do Reina, a ten dalej siedział na kanapie i popatrzył na zegarek.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 3:33 pm

- Do kiedy będziesz? - spytałam się chłopaka.
Cmoknęłam go w polik i siedziałam chwilkę aż zaczęłam z nim trochę gadać na różniaste tematy, na przykład o tym co się ostatnio działo.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 19 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Powrót do góry 
Strona 19 z 36Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Shadow Pokemony i Punkty Rozwoju Tenera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: