PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 10:43 am

Zaśmiałam się lekko i starałam się jakoś ochłodzic swoją mocą, oczywiście nie zachładzając jajka. Jeszcze ją tak głaskałam i byłam bardzo zadowolona. Niedługo będę się zajmować własnym smoczkiem. Po chwili jednakbbył czas wyjść z tego gorąca i jeszcze na pożegnanie pogłaskałam ją po pysku.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 12:38 pm

Smoczyca delikatnie dmuchnęła w ciebie gorącą parą.
-Polubiła cie.-powiedział Thor, widząc całe to zajście.
-Nie dziwię się.-usłyszałaś głos Rivena, który właśnie wszedł na plac. Był jakby przygnębiony, ale nie dawał tego po sobie poznać.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 12:41 pm

Uśmiechnęłam się jeszcze do smoczycy i po chwili podeszłam do Riva i Thora.
- Całkiem milutka jest - stwierdziłam.
Spojrzałam na chłopaka, coś go chyba martwi.
- Coś się stało? - spytałam się chłopaka.
Zmieniłam się znowu w człowieka i cały czas trzymałam jajko. Chyba teraz tak ciągle będę z nim chodzić.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 2:45 pm

-Wszystko jest dobrze, wydaje ci sie.-powiedział chłopak, ale nie patrzał ci w oczy.
Thor natomiast przerzucał młotem z ręki do ręki. Nagle poczułaś wibracje, dochodzące z wnętrza jajka.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 2:53 pm

Spojrzałam na Riva.
- No dobra, pogadamy potem na osobnosci? - spytałam się go.
Chciałam z nim posiedzieć, lepiej go poznać... Jak poczułam wibracje z jajka to aż podskoczyłam.
- Coś się w nim rusza - powiedziałam podekscytowana.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 3:59 pm

Chłopak nie zdradził nawet troszkę emocji.
-Jeżeli chcesz.-powiedział, a kiedy usłyszał, że czujesz wibracje, spokojnie przyglądał się jajku.-Skoro czujesz wibracje, znaczy to, że jajko, a raczej młody smok, który tam jest, cieszy się z twojej obecności.
Thor był ucieszony i z uwielbieniem spoglądał na jajo.
-Będziesz musiała dużo trenować z twoim smokiem.-powiedział Thor.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 4:03 pm

Uśmiechnęłam się szeroko.
- No to świetnie - powiedziałam. - Ta... Trening by się przydał... - stwierdziłam.
Czyli ta bestyja jako tako mnie wyczuwa, nieźle... Po chwili razem z Rivem poszłam gdzieś w spokojne miejsce z nm pogadać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 4:14 pm

Już miałaś iść, kiedy jajo rozbłysło. Riven, kazał ci położyć jajo. Kiedy to zrobiłaś, jajo zaczęło rosnąć, aż w końcu wybuchło, wypuszczając na wolność przepięknego Smoczka


Ostatnio zmieniony przez Ariell dnia Wto Lut 04, 2014 4:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 4:17 pm

Teraz to byłam naprawdę ucieszona.
- Super, wykluł się! znowu podskoczyłam i obróciłam się na pięcie.
Po tym przyklękłam przy maluchu i ostrożnie pogładziłam go po łebku. Był piękny...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 4:41 pm

-Witaj, pani. Wyklułem się dla ciebie i obiecuje, że będe cię chronił, dopóki moje małe, smocze serce będzie bić. -usłyszałaś w swojej głowie telepatyczną wiadomość od smoka.
-Jest piękny.-powiedział Riven, patrząc na smoka z podziwem.-Jak go nazwiesz?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 4:53 pm

Ja także obiecuję cię chronić - odpowiedziałam.
Zamyśliłam się na chwilę nad imieniem.
- Nox - powiedziałam w końcu, patrząc się na smoczka.
W końcu pogłaskałam malca i jest jeszcze chyba takich rozmiarów, że mogę go sobie posadzić na ramieniu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:00 pm

Kiedy stanął na łapkach, miał niecały metr, ale był tak lekki, że nawet go nie poczułaś.
-Czemu akurat Nox?-spytał Thor, przyglądając się wciąż smokowi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:03 pm

- Po prostu pasuje - powiedziałam do Thora.
To była racja, czułam od Noxa coś na ten wzór. Głaskałam małego jedną ręką po szyi. Byłam bardzo zadowolona. Mam smoka... Sporo obowiązków ale i swego rodzaju zaszczyt i spełnienie marzeń. Chciałam jednak i przy tym pójść pogadać z Rivem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:13 pm

Kiedy się obróciłaś w jego stronę, odkryłaś, że go nie ma. Zniknął tak szybko jak się pojawił, co było dziwne.
-Poszedł pewnie do sali treningowej. Chłopak lubi się wyżywać i maksymalnie zmęczyć. Od zawsze taki był.-wyjaśnił Thor.-Moge popilnować Noxa, jeśli chcesz.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:15 pm

Spojrzałam na smoczka i go jeszcze podrapałam pieszczotliwie pod mordką.
Bądź grzeczny, niedługo wracam - powiedziałam do niego.
Ruszyłam w kierunku sali treningowej by zobaczyć Riva w pełni jego możliwości. Ogólnie przy mnie też by się przydało...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:27 pm

Weszłaś cichutko do sali i zauważyłaś księcia, który wytwarzając sobie lodowych przeciwników, raz po raz ich zabija. Jego moc była bardzo duża. Płomień, którym zaatakował jednego z lodowych golemów, był tak gorący, że nie dość, że stopił go, to jeszcze sprawił, że woda natychmiast wyparowała. Najwyraźniej jednak stwierdził, że to nienajlepsza forma treningu, więc rzuciwszy swoją bluzkę, w której ćwiczył, gdzieś w kąt, zebrał w sobie całą swoją moc, tak, że całe jego ciało rozbłysło od środka na czerwono. Stał tak przez pare sekund, po czym uwolnił całą swoją moc, wprost na magiczny lód z którego zrobiona była ściana. Olbrzymi, ognisty promień zderzył się ze ścianą, a kiedy Riv przestał go wysyłać, na ścianie pozostała o dziwo, olbrzymia pajęczyna pęknięć.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:31 pm

On to przecież... To było coś w stylu moich wybuchów, tylko bardziej kontrolowane i ułożone. Po chwili jak skończył z tym atakiem to wyszłam na arenę.
- Thor mi mówił, że cię tu znajdę... Rety silny jesteś... - powiedziałam, patrząc się na ściany. - Ogólnie to mogę pokazać jak ja potrafię - stwierdziłam. - Albo potrenujemy razem, taka jakby walka na siebie - zaproponowałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:38 pm

Zaskoczony twoim głosem odwrócił się, a ty zdążyłaś zauważyć bliznę, która zaczynała się na prawym barku i ciągnęła się aż do lewego biodra.
-Dzięki. Te pare lat, które spędziłem z Thorem, sprawiły, że potrafie kumulować energię i wyzwalać ją kiedy chce.-powiedział, ale na wzmiankę o walce zmarszczył czoło.-Nie chce cię skrzywdzić. A kiedy walcze, nie potrafie się opanować.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:43 pm

- Podobnie jak ja, z obiema rzeczami, tylko moje wybuchy są bardziej destrukcyjne.... Świadczy o tym to, że raz jak użyłam całej mocy to zniszczyłam sama siebie... tylko nie wiem jak to możliwe, moje wybuchy nigdy mi nie szkodziły - powiedziałam.
Wzięłam jego bluzkę i mu ją podałam. Miałam nadzieję będzie chciał teraz trochę porozmawiać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:47 pm

-To pewnie dlatego, że każda użyta moc, musi pobrać odrobine twojej energii. Kiedy wywołałaś eksplozję, twoje ciało złożyło całą energię, jaka w tobie była, i dlatego tak się stało.-wytłumaczył ci, po czym siadł na podłodze, i zaczął szarpać się z bluzką.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:51 pm

- Nie spodziewałam się, żeby tak mogło być - mruknęłam.
Po chwili usiadłam obok niego i westchnęłam. Jak tylko skończył mocować się ze swoja bluzką to zaczęłam z nim gadać, chcąc czegoś o nim więcej się dowiedzieć. Miałam chęć się przytulić i go ucałować ale póki co byłam w stanie się powstrzymywać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 6:22 pm

Riven patrzał w kamień i opowiadał ci o swoim dzieciństwie, o tym jak sto lat temu, uzyskał nieśmiertelność, dzięki walce z Thorem, na końcu świata. Zszokowała cię wiadomość, że chłopak ma już ponad sto lat. Opowiadał ci też o tym, jak jego rodzice zmarli ze starości i jak musiał walczyć ze wszystkimi plemionami tej krainy, by utrzymać tron.
-Tytuł księcia mam tylko dlatego, że mi ładniej brzmi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 6:30 pm

Słuchałam tego co mi opowiadał. Dość dużo ma, ale to i tak nie pobije mojego wieku.
- Ja licząc swoje oba życia to mam jakieś 999 lat - powiedziałam do Riva. - Ahh no tak... U mnie się wzięło wybierający opiekunów, ponieważ potrafimy dawać innym potężną moc... Używaliśmy tego by w każdym świecie był przynajmniej jeden potężny heros - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 6:44 pm

-Nie wyglądasz na tyle.-zażartował Riven i uśmiechnął się do ciebie.
Siedział przez długi czas, najwyraźniej nie wiedząc co powiedzieć, lub zrobić.
-Gdzie zostawiłaś smoka?-spytał po chwili, aby rozmawiać o czymkolwiek. Nagle usłyszałaś cienką, ledwie słyszalną myśl księcia "Ale ja jestem pusty". Ale chyba lepiej mu o tym nie mówić.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 6:48 pm

Nie rozumiem o co chodzi z tą jego myślą, ale może kiedyś mi sam z siebie powie...
- Thor powiedział, że się nim zajmie jak będę z tobą gadać - powiedziałam do Riva.
Po chwili siadłam zaraz obok niego i się lekko o niego oparłam, po czym znowu cmoknęłam go w policzek, chociaż nadal do końca nie wiem jak się mam zachować.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 8 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy
Powrót do góry 
Strona 8 z 31Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» KP Novy - Yveltal
» Stragan Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: