PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
AutorWiadomość
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 7:53 pm

Chłopak nagle jakby złapał przypływ nieoczekiwanego heroizmu, bo obrócił się w twoją stronę, złapał cię za ręke i pocałował delikatnie w usta.
-Bardzo mi się podobasz.-wyznał, patrząc ci prosto w oczy, tymi swoimi błękitnymi kółeczkami.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeSro Lut 05, 2014 6:09 am

To mnie bardzo zaskoczyło.
- Umm... No cóż, ty mi też bardzo się podobasz - powiedziałam do niego.
Po chwili jjakoś się opanowałam i się do niego przytuliłam. Byłam szczęśliwa, bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeSro Lut 05, 2014 6:49 pm

Chłopak odwzajemnił uścisk. Siedzieliście tak przez dłuższy czas, aż w końcu Riven cichym szeptem odezwał się do ciebie.
-Może pora sprawdzić co z twoim smokiem?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeSro Lut 05, 2014 7:28 pm

- No w sumie racja - powiedziałam do Rivena i po chwili wstałam.
Uśmiechnęłam się szeroko i go cmoknęłam jeszcze raz w policzek, po czym się zmieniłam i ruszyłam do miejsca, gdzie zostawiłam Noxa.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 9:27 am

Chłopak obiął cie ręką w pasie i przyciągnął bliżej do siebie, po czym poszliście na miejsce, gdzie zostawiłaś smoka. Nox leżał sobie spokojnie i nienaturalnie...mruczał.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 9:41 am

Spojrzałam na smoka i się zasmiałam lekko.
- Smoki od zawsze mnie fascynowały ale ogólnie nigdy nie sądziłam, że będę miała z nimi tak bardzo do czynienia - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 3:40 pm

-Ja nigdy nie przypuszczałem, że będe księciem lodowego królestwa.-powiedział Riven całując cię w policzek. Nagle, spostrzegliście, że nie ma z wami Thora.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 3:44 pm

Rozejrzałam się wokoło.
- Hym ciekawe gdzie poszedł - powiedziałam.
Połaskotałam Riva końcem ogona po nosie i usiadłam obok smoczka, po czym zaczęłam go głaskać i jeszcze się mu przyglądać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 4:11 pm

Smok zaczął się do ciebie łasić a Riven siadł obok i przyglądał ci się. Siedzieliście tak ponad dwie godziny a mimo to, Thor i tak nie przyszedł. To wszystko stawało się z minuty na minute co raz bardziej dziwne. Przecież obiecał, że przypilnuje smoka.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 4:21 pm

W końcu nie wytrzymałam.
- Lepiej chodźmy go poszukać bo coś nie halo to wygląda... - powiedziałam do Rivena.
Zaprowadziłam smoczka do mojego pokoju by póki tam co czekał i jeszcze zadbałam szybko by miał coś do jedzenia, po czym poszłam z Rivenem szukać Thora. Starałam się go znaleźć po jego energii.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 4:54 pm

Niestety nie wyczuwałaś nic, i to dosłownie. Nawet energia Rivena, który przecież szedł koło ciebie, ba nawet cię obejmował, była niewyczuwalna. Tak, jakby nie istnieli, lub mieli jakąś specjalną barierę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 4:58 pm

To było dziwne i byłam lekko zdezorientowana.
- Nie mogę wyczuć energii ani Twojej ani Thora, dziwne.. Albo dobrze potraficie ją ukrywać albo ze mną coś nie tak - rozglądałam się wokoło w poszukiwaniu Thora. - No gdzie on mógł pójść? - mówiłam.
Otarłam się lekko policzkiem o Rivena jako takie podziękowanie, że ciągle chodzi ze mną.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 5:14 pm

-Ja nic nie ukrywam.-powiedział Riven patrząc na ciebie z niepokojem w oczach.-Czekaj, może ja go znajdę.
Chłopak klęknął, przyłożył rękę do ziemii, po czym zamknął oczy. Klęczał tak przez pięć sekund, po czym wstał i spojrzał ci w oczy.
-Porwali go ogniści.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 5:20 pm

- Po prostu mówię co jest, o nic cię nie osądzam - powiedziałam.
Zdziwiło mnie to co mi powiedział.
- Ogniści? Jakieś przeciwieństwo was? - zatoczyłam rękoma koło, jakby chcąc objąć zamek.
No to wygląda, że sytuacja jest cięższa. Ale chyba trzeba będzie się przygotować jak podejrzewam...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 5:26 pm

-Ogniści, to ludzie, władający ogniem, o wiele lepiej, niż ja.-odpowiedział-Mieszkają w największym wulkanie naszego świata i są faktycznie naszym przeciwieństwem. Jeżeli porwali Thora, to pewnie potrzebują go, do ożywienia smoczego jaja, które mają przy sobie od stuleci. Jaja nie byle jakiego smoka. Smoka śmierci.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 6:11 pm

- Ojj... - powiedziałam. - No to musimy się zbierać i jak najszybciej tam dotrzeć - powiedziałam do niego.
Machnęłam ogonem i pobiegłam do komnaty po swoje rzeczy, których większość tam zostawiłam. Wszystko oczywiście do mojej niezwykle pojemnej torby.. Z wyjątkiem miecza... Jego zawsze miałam u pasa. Peleryna obowiązkowo... No to chyba wszystko.... Spojrzałam na Noxa.
Póki co lepiej byś tu został, nie będzie mnie jakiś czas - powiedziałam do niego telepatycznie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 6:24 pm

-Poczuje jeśli będziesz zagrożona i cie uratuje.-powiedział Riven, patrząc na Noxa. Smok był bardzo spokojny, a tobie, wydawało się, że urósł. Po paru minutach przygotowań, byliscie gotowi do drogi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 6:28 pm

Kiwnęłam głową. Byłam już gotowa. Jeszcze przed wyjściem podeszłam do chłopaka i na chwilę zmieniłam się w człowieka by go pocałować w usta. Uśmiechnęłam się do niego i po chwili w swojej drugiej formie szłam z nim w kierunku owego wulkanu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 6:41 pm

Szliście przez las. Każde drzewo wydawało się was obserwować, ale po pewnym czasie uznałaś, że to tylko złudzenie.
-Wiesz co? W swojej ziemskiej formie, rzucałabyś się mniej w oczy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 6:44 pm

Tak więc po chwili zmieniłam się znowu.
- No racja, w tamtej postaci jestem do niczego nie podobna - stwierdziłam.
Wzięłam do za rękę i tak szłam dalej.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 6:56 pm

Szliście spokojnie przez pare minut, ale po chwili wpadliście w jakąś dziurę. Na dole wprawdzie była tylko ziemia, ale i tak upadek był bardzo bolesny. Dwa metry nad wami rozległy się śmiechy, a ty zauważyłaś chłopaka ubranego w czerwoną zbroję.
-Wpadliście.-uśmiechnął się okrutnie. Miał długie, dosłownie płonące włosy, zielone oczy i bardzo bladą cere. Zauważyłaś też, że na lewej połowie twarzy ma wytatułowany płomień.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 7:00 pm

Spojrzałam na niego, po czym złapałam Riva i użyłam swoich zdolności by stąd wyskoczyć z nim. Póki co nie zmieniałam się.
- Wygląda na to, że trzeba zgasić czyiś zapał - rzuciłam ciętą ripostą.
Wzięłam swój miecz i spojrzałam wojowniczo na napastników. Byłam gotowa zrobić tarczę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 7:27 pm

Niestety nawet nie wyszłaś z dołu, bo ognisty cię po prostu zablokował. Jego krótka myśl "stop" sprawiła, że poczułaś się jak więzień we własnym ciele. Był o wiele silniejszy od ciebie.
-Nie walcz. To jest Firen, najsilniejszy ognisty jaki chodzi po tej ziemi. Mówią, że smok ognia oddał mu swoją duszę.-szepnął Riven patrząc nienawistnie na chłopaka, który stał nad wami z uśmieszkiem tryumfu.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 7:31 pm

- Po TEJ ziemi - warknęłam.
Widziałam w tym ognistym kogoś, z kim mogłabym zawalczyć. Starałam się odizolować, a po chwili się zmieniłam i uderzyłam ogonem o ziemię swoim zwyczajem. Muszę wyjść, walczyć... Jak ja dawno tego nie robiłam. Teraz dopiero można było czuć moją energię.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 7:48 pm

/Nie wbijaj mi sie w koncepcje xddd ja mam plana a ty chcesz sie napieprzać xd bd okazja/
Chłopak zaśmiał się i dosłownie przygniótł cię myślą do ziemii. Riven patrząc na to wysłał w jego kierunku lodowy sopel, który i tak roztopił mu się zaraz po utworzeniu.
-Kto jak kto, ale ty bracie powinieneś wiedzieć, że nie masz szans.-zakpił Firen, po czym zasnęłaś. Obudziłaś się w celi z Rivenem. Pomieszczenie było małe, a zamiast krat, były tu ogniste słupy, które tylko powiększały i tak już nieznośne gorąco. Książe siedział na ziemii z kolanami pod brodą i patrzał bezmyślnie na ścianę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 9 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy
Powrót do góry 
Strona 9 z 31Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» KP Novy - Yveltal
» Stragan Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: