PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 31  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 5:56 pm

Po chwili dorzuciłam do tamtej sieci i swoją wydobytą z torby i byłam bardziej pewna, że się prędko nie wydostanie, a temu chłopaczkowi trzeba będzie jakoś uniemożliwić rozpadanie się w dym.
- No nie, ale to jeszcze nie koniec - powiedziałam do Axla.
Kazałam Noxowi by jeszcze unieruchomił żółtego i wykorzystałam okazję by mocno przyłożyć burzowemu. Starałam się przypomnieć sobie jakąś pieczęć.
- Po wojnie został mi jakiś wstręt do zabijania - mruknęłam, dopadając do chłopaka i jeszcze go dotkliwie raniąc by upewnić się, ze jest osłabiony.
To jak z łapaniem pokemona do pokeballa, tylko że wersja hard.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 6:05 pm

No i on nie zapomni, że mu nakopałaś i nie będzie się słuchał xd
Chłopak był nieprzytomny. Narazie. Axel podszedł do Burka, pogrzebał w torbie i wyciągnął branzoletke.
-Jak mu to założysz, to nie będzie mógł odejść dalej niż sto metrów od ciebie i będzie pozbawiony magii.-wyjaśnił ci chłopak, dając opaske na ręke.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 6:12 pm

Pokiwałam głową.
- Dla pewności jednak po kryjomu mu zrobię pieczęć - powiedziałam.
Nawet jakby mu się udało to mojej pieczęci szybko się nie pozbędzie. Po chwili założyłam mu też bransoletkę i byłam zadowolona.
- Wytresuję go sobie - stwierdziłam krótko i podeszłam do jego smoka.
Obejrzałam go i westchnęłam.
- Wiesz, że stoisz po złej stronie, hm? - mruknęłam do bestii i spojrzałam na Noxa.
Jak myślisz, co lepiej z nim zrobić?
Ale co z smokiem? Odstawić go do innego świata czy może zabrać ze sobą by spróbować jednak coś z tym zrobić? W sumie to teraz nie wiem, mogli nas zauważyć. Zerknęłam w stronę, gdzie była cała ta "pielgrzymka".
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 6:22 pm

Nikt was chociaż nie zauważył, jeździec i smok natomiast, najnormalniej w świecie spali.
-Jeszcze troche będą odpoczywać, a za pare minut, cały pochód ruszy.-powiedział Axel.-Co z nimi robimy?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 6:28 pm

- Raczej jak ich weźmiemy ze sobą to będą nam sprawę utrudniali... Poczekaj chwilę - powiedziałam i wyjęłam kartkę i pióro. Nabazgrałam szybki list do rodziców by ich póki co jakoś unieruchomili, ale nie zamykali w lochu, bo ja jak wrócę to myknę i się nimi zajmę... Zdjłam mu bransoletkę bo nie wiem co by się stało, gdybym go przeniosła z nią do innego świata. Ma na szczęście pieczęć.
- Potem jej na pewno jeszcze użyję - powiedziałam do Axla.
W końcu otworzyłam portal do miejsca, gdzie raczej będą moi rodzice, czyli do sali tronowej i pchnęłam w niego brata Triviara, a potem poprosiłam Noxa by tam też popchnął swojego braciszka czy też siostrzyczkę, w sumie nie patrzyłam żółtemu pod ogon.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 6:37 pm

Axel jakby czytał ci w myślach.
-Burza to dziewczynka. Ogień i ziemia to samce, a duch jest również samiczką.-powiedział i spokojnie przyglądał się temu jak wkładałaś chłopaka i smoka do portalu.-Zbierają się.
Pewnie miał na myśli poruszające się mrowie żelaznych ludzi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 6:44 pm

- No to nieźle, mam nadzieję nie znajdą resztę... Lub znajdą je ci co przynajmniej zrobią z tych smoków dobry użytek - mruknęłam.
Pogłaskałam Noxa po łbie i poszukałam mu czegoś co by pomogło z jego ranami, nawet ta maść na obtłuczenia by go mniej bolało. Szybko jednak trzeba było ruszać w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 6:57 pm

-Raczej mała na to szansa.-powiedział Axel i wsiadł na wilka.
Rany posmarowane maścią, natychmiast się zagoiły. Najwidoczniej to nie była maść tylko na stłuczenia.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 7:08 pm

Uśmiechnęłam się z efektu i pogłaskałam smoka po łbie, po czym wsiadłam na niego i ruszyłam dalej na nim.
- Daleko jeszcze? - zaczęłam trochę marudzić już.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 7:39 pm

Sądząc po tempie ich marszu, będzie jeszcze jeden postój na spanie, a potem tylko pare kilometrów.-odrzekł Axel i powoli ruszył na swoim wilku.
Z oddali zauważyliście czarny dym, jakby po eksplozji i wylatującego z szeregu żołnieża, a zaraz po tym jego wilka.
-Triviar sie zdenerwował na coś.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 5:28 am

Pokiwałam głową.
- Tak, to widać - mruknęłam.
Pogłaskałam swojego smoka po szyi i dalej obserwowałam to co się działo.
- Jesteś w porządku, dlaczego byłeś w armii Triviara w takim razie? - spytałam się go, bo to dla mnie trochę niezrozumiałe.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 8:17 am

-Triviar to... Mój ojciec. Dlatego pokonałem cię z taką łatwością.-powiedział opuszczając głowe bardzo nisko.-Potrafie dużo więcej niż ci pokazałem, ale wole się do tego nie przyznawać. Triviar wywalił mnie, bo otwarcie sprzeciwiłem się jego rozkazowi.
Chłopak jakby chcąc ci pokazać, że naprawde potrafi więcej, rozpadł się w cień, tak jak tamten chłopak i pojawił się obok ciebie.
-Wolałbym się nie urodzić.-mruknął i znów pojawił się na wilku.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 8:32 am

Jakby szczęka mi mogła to by opadła do samej ziemi.
- O rety... - powiedziałam. - Cóż, rodziców się nie wybiera - powiedziałam po chwilinieco weselszym tonem .
Zamyśliłam się trochę. Tego totalnie się nie spodziewałam. Jednakon jest w porządku, nie jest jak jego ojciec.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 9:24 am

-Triviar nie był taki zawsze, zmienił się od kąd jego smok zaczął być ważniejszy od innych.-powiedział chłopak powoli jadąc na wilku.
Kolumna ludzi poruszała się bardzo powoli a słońce piekło co raz bardziej.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 9:34 am

Pokiwałam głową.
- No to współczuję, potęga jest niejedno w stanie zrobić praktycznie z każdym. Rety to gorąco jest nie do zniesienia - warknęłam i zdjęłam większość ubrań.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 9:50 am

-No niestety.-mruknął Axel.-Gorąco? Tutaj? Tu to jest jeszcze pikuś w porównaniu do płomiennej wieży.
Szliście przez cały dzień aż w końcu srebrna kolumna zatrzymała się.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 10:32 am

- Nie przywykłam do takich temperatur - powiedziałam.
Jak kolumna się zatrzymała to my też i poszukałam nam w torbie jedzenie. Dla Noxa też muszęgo zznaleźć i to dużo. Urosło mu się...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 10:52 am

-Ja lece polować. Czuje jelenia.-powiedział Nox i wystartował zanim zdążyłaś cokolwiek powiedzieć.
W torebce szukałaś jedzenia jakiś czas ale znalazłaś w końcu 4 duże rogaliki z czekoladą. Lepsze to niż nic.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 11:06 am

Uczulenie Axla.
- Jest coś co by na twoje uczulenie pomogło? - spytałam się go.
Wysłałam Noxowi wiadomość by uważał. Oby go nie zobaczyli tutaj. Siadłam na ziemi i westchnęłam. Niecojuż zzmęczona. Zaczęłam jeść.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 11:42 am

-Hmmmm, nie mam pojęcia.-powiedział i wyciągnął sobie knapke z torby.-Wiem tylko, że zaczynam sie dusić.
W oddali żelaźni rozkładali namioty i rozchodzili się w koło.
-Spokojnie, nie dojdą do nas. Robią magiczną osłonę na sto kroków od granic.-powiedział Axel i położył się, opierając o wilka.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 4:44 pm

Pokiwałam głową i się przeciągnęłam.
- Spytam rodziców potem czy by czegoś nie mieli... Hm... Będę musiała sprawdzić co u rodziny z Ziemi... Ciekawe ile u nich minęło czasu - zamyśliłam się trochę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 5:49 pm

-Tyle ile u twojej rodziny prawdziwej. Czyli maksymalnie tydzień, chociaż wątpie, bo to chyba troche za dużo.-odpowiedział Axel, chociaż nie wymagałaś odpowiedzi.-Czekamy całą noc, czy idziemy spać?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 5:56 pm

- Spać, chcę mieć siły... - powiedziałam.
Po chwili zabrałam się za rozkładanie nam materacy i jeszcze koc jakiś cienki plus poduszki...
- No nie wiadomo ile tam było dokładnie czasu, ale pewnie zachodzą w głowę gdzie ja jestem... - mruknęłam. - Po tym wszystkim zerknę czy u nich wszystko w porządku i wrócę, pewnie będzie jeszcze niejedna sprawa, a ich wolę nie mieszać - stwierdziłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 6:10 pm

-Dobranoc.-powiedział Axel i zdjął całkiem zbroję. Poza oczywiście naramiennikiem, który był chyba wtopiony w jego ramie. Obudziłaś się z samego rana. Słońce już piekło jak niedorozwinięte. Żelaźni dopiero co odżywali, więc obudziłaś się w samą pore.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 6:15 pm

Nie wyobrażac sobie jak pancerz mógłby być złączony z ciałem. Jak się obudziłam to mruknęłam coś niezbyt zachwycona o tym słońcu i zaczęłam składać swoje spanie. Obudziłam też Axla i zrobiłam nam na śniadanie znowu te zupki chińskie.
Jak tam u ciebie? - wysłałam wiadomość do smoka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 20 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy
Powrót do góry 
Strona 20 z 31Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» KP Novy - Yveltal
» Stragan Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: