PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Next
AutorWiadomość
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 11:28 am

Walka toczyła się w najlepsze. Riven i Axel bronili się ostatkiem sił przed trójką braci. Malutki, kolorowy smok jednak dosłownie kosił olbrzymiego smoka śmierci i dwa pozostałe. Wejście na schody, zajęło ci troche czasu ale w końcu znalazłaś się na szczycie. Byłaś około trzysta metrów nad ziemią. Jajo spokojnie spoczywało w gnieździe. Było brązowe i lekko pękało.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 11:37 am

Spojrzałam na jajo zaskoczona.
- Rety mały, lepszego momentu nie mogłeś sobie wybrać - powiedziałam.
Dopadłam bliżej jajka i dobyłam miecza na wszelki wypadek jakby coś tutaj było.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 11:42 am

Już miałaś chwycić jajo, kiedy piorun uderzył w wieże a ta pękła na pół i zaczęła spadać na ziemie. Usłyszałaś świst i po chwili siedziałaś na Noxie, który był pare razy większy niż był.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 11:46 am

- Sporo ci się uroslo... Jajo! - krzyknęłam nagle.
Zaczęłam go szybko szukać wzrokiem. Rety, przecież ten mały smok może zginąć. Byłam też zadowolona z tego, że Nox jest już taki duży.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 1:18 pm

Dostrzegłaś jajo dokładnie w chwili kiedy Triviar pojawił się obok i je złapał.
-Maxim, Riley! Odwrót! Krzyknął i pojawił się na swoim smoku, jednocześnie uderzając w Vespera kulą cienia.
-Nie uciekniesz!-krzyknął Axel i wskoczyłna smoka swojego ojca, uderzając go mocno w klatke piersiową. Triviar zleciał ze smoka i jebnął w budynek po twojej prawej.
-Zajmij się nim! Ja zgarne Maxima!-krzyknął Axel do ciebie i wskoczył na Złotego jeźdzca, który jakimś cudem uciekł od twoich rodziców.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 3:16 pm

- A niech to - syknęłam.
Nie wiem jak on uciekł od moich rodziców i wolę nie wiedzieć, ale muszę zająć się Triviarem... Nie wiem czy dam radę, ale muszę przynajmniej dac nam czas. Dobyłam miecza, zeskoczyłam ze smoka i uderzyłam ogonem o ziemię.
- No to może zawalczymy w końcu raz a dobrze? - warknęłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 5:36 pm

Triviar był lekko ogłuszony, ale po chwili wstał z ziemii.
-Ehh, ale ty głupia jesteś.-westchnął i przywołał swój miecz.-Tamto na zamku, nic cie nie nauczyło? Nie masz ze mną szans.
Poczułaś, jak wnika w ciebie ciemność, upuściłaś miecz i powoli zaczęły uginać ci się kolana. Chyba nie taki miał być efekt.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 8:00 pm

- Co się dzieje? - nie mogłam jakoś się zebrać w sobie, trafiłam siły.
Walczyłam z tym czymś dziwnym, co to niby jest? To, że jestem taka słaba jest tym widoczniejsze teraz... Starałam się wypędzić z siebie tą ciemność, jednak bez skutku...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 9:00 pm

Nagle nadleciał Nox, uderzył Triviara ogonem, a ten poleciał pare metrów w tył, przerywając tym samym mentalny atak.
-Ehh, jak dziecko.-mruknął Nox i stanął koło ciebie.-Dobij go szybko, bo znowu cie zaatakuje.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePią Mar 07, 2014 7:43 am

- Sam niedawno byłeś dziecko - powiedziałam do smoka.
Po chwili skoczyłam z mieczem w kierunku Triviara i wbiłam mu go w szyję i mu ją nim rozdarłam by w końcu wszystko zakończyć.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePią Mar 07, 2014 2:03 pm

Po chwili... Właśnie ta mała chwila pozwoliła odzyskać świadomość, i uchylić się przed mieczem. Na szczęście Nox, błyskawicznie skoczył na Triviara i rozerwał mu gardło.
-Gdzie jesteś?-spytał Riven myślowo.
Kiedy Triviar został zabity, czarny smok zaryczał, po czym wzrok mu zgasł i upadł całym ciężarem na budynki.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePią Mar 07, 2014 2:09 pm

Przesłałam mu obraz w myślach odnośnie miejsca gdzie jestem. Spojrzałam na ogromnego smoka/
- Hm? Też padł? - zdziwiłam się.
To był mój lekki błąd ze zwlekaniem, ale dzięki Noxowi wszystko jest w porządku. No i na pewno pieczęć z Riva zeszła!
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePią Mar 07, 2014 2:21 pm

-Gdzie jest jajko? Masz je?-spytał.
Był zdenerwowany i jakby obawiał się czegoś. Nagle nad tobą przeleciały dwie smugi światła. Vesper i Maxim gonili sie wzajemnie próbując zestrzelić. Axel i Riley natomiast walczyli daleko za tobą. Wkoło było mnóstwo gruzu i odłamków z wieży.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePią Mar 07, 2014 2:59 pm

- Nie wiem gdzie jest! - odpowiedziałam
Po chwili zaczęłam przeglądać wszystko wokoło w poszukiwaniu jajka. Mam nadzieję, że je znajdę. Nie potrafiłam się cieszyć z tego, że wreszcie spokój z Triviarem. Może jajo jest przy jego trupie?
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePią Mar 07, 2014 5:42 pm

Wszędzie były tylko kamienie. Trup Triviara już był tylko kupką popiołu, a jaja nie było nigdzie widać. W powietrzu wciąż było słychać huk i odgłosy walki. Maxim nie dawał za wygraną. Nagle, zauważyłaś coś brązowego oddalonego od ciebie o około sto metrów.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimeSob Mar 08, 2014 9:18 am

Po chwili ruszyłam w kierunku tego czegoś co widziałam. Mam andzieję Maxim nie nawywijał niczego u mnie w domu... Westchnęłam i spytałam w myślach Riva jaka jest sytuacja.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimeNie Mar 09, 2014 9:08 pm

-Szczerze? Chuja widze, w cholere pyłu. Riley gdzieś sie chowa. Maxim walczy z Vesperem, a Axel pomaga mi szukać ognistego...-odpowiedział-A tam?
Doszłaś w końcu do owego błysku. Niestety, była to tylko cząstka skorupy. Jajo albo się wykluło, albo zostało zniszczone...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePią Mar 14, 2014 7:46 pm

"Znalazłam tylko kawałek skorupy jajka" - odpowiedziałam mu.
Zaczęłam szukać smoka lub tego co mogło nim kiedyś być. A niech to... Poprosiłam Noxa o pomoc w poszukiwaniach. Jednak chyba zaraz trzeba będzie komuś pomóc. Chociaż wykończona jestem...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePon Mar 17, 2014 8:03 am

-Jeżeli jajo zostanie zniszczone, to będzie ciężko... Szukaj go i spotkamy się w świątyni.-odpowiedział Riven.
Wkoło był tylko gruz. Ani jeden kawałek już się nie znajdował w zasięgu twojego wzroku. Nox też nic nie znalazł. Zamiast tego, zobaczyłaś, że Smok Triviara jak i jego zwłoki gdzieś zniknęły. Nox też to zauważył i był lekko niespokojny.
-Jak taki duży smok mógł zniknąć?-spytał smok.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePon Mar 17, 2014 8:21 am

To nie wygląda dobrze.
- Jeszcze trochę i koniec - powiedziałam do Noxa.
Dalej próbowałam znaleźć smoka. Może jednak tu jest, ale nie mogę być pewna... Było ciężko. Chcęnniedługo mieć trochę spokoju, pobyć z Rivem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePon Mar 17, 2014 8:32 am

Nagle obok cb przebiegł Axel.
-Świątynia!-krzyknął tylko i znów pobiegł przed siebie, do dużego budynku, z podobizną 5 smoków na dachu.
-Tego jaja tutaj nie ma.-powiedział Nox do ciebie. Chyba miał racje.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePon Mar 17, 2014 8:42 am

Po chwili powędrowałam do świątyni razem z Axlem. A raczej za nim.
- Nie ma go tu, jakoś zniknął podobnie jak Triviar i jego smok - westchnęłam.
Machnęłam ogonem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePon Mar 17, 2014 8:56 am

Właśnie teraz do ciebie dotarło, że już nie masz ogona. Byłaś w swojej ludzkiej postaci, co cię mocno zdziwiło. Nox też spojrzał na ciebie i lekko się zdziwił ale nic nie powiedział. Czyżby atak cienia coś zmienił w twoim ciele? Kiedy weszłaś do świątyni, miliony świec poraziły twój wzrok, już przyzwyczajony do ciemności. Na środku stał Riven i Axel, a także związani sznurem Maxim i Riley. W kącie spokojnie leżały ich smoki. Nox warknął nieznacznie, ale te nawet nie zareagowały na zaczepke. Przed Rivenem stało pięć podestów. Na jednym z nich, stał smok. Był cały biały i lekko przezroczysty. Jego błękitne wstęgi na plecach, wyglądały jak krwawe rany. Z zębów ciekła mu biała ciecz, a łeb był mocno przekrzywiony, pod nienaturalnym kątem. Wpatrywał się w posąg smoka. Na drugim podeście stał Elmetic wraz ze swoim panem na grzbiecie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePon Mar 17, 2014 9:03 am

Co takiego się stało? Spróbowałam się zmienić, ale nic...
- Riv, coś się stało i znowu nie mogę używać mocy - powiedziałam do chłopaka.
Westchnęłam i spojrzałam na bestie tutaj. Póki co muszę chyba poczekać. Sprawdziłam jajo w torbie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitimePon Mar 17, 2014 9:22 am

Jaja w torbie nie było. Już zaczęłaś panikować, ale Riven cie uspokoił.
-Duch ci wypadł w trakcie spadania z wieży i się wykluł.-powiedział delikatnie cie całując.-A co do twojej mocy, to chyba działa, bo mnie parzysz.
Uśmiechnął się i powoli odsunął się od ciebie. Faktycznie, moc była na miejscu, straciłaś tylko wcielenie wybierającej.
-Riven, pora zacząść.-powiedział Vesper i spojrzał na Burze i Płomienia.-Chodźcie.
Smoki posłusznie weszły na dwa podesty. Zostało tylko jedno miejsce.
-Nox, to jest miejsce dla Ciebie. -powiedział Axel.
Cała ta sytuacja była dla ciebie niezrozumiała ale co poradzić?
-Twoje drugie wcielenie się z tobą rozdzieliło, z pomocą Triviara. Zapewnił sobie ciało w innym wymiarze. Smoki otworzą nam portal do tego wymiaru, i będziemy musieli go znaleźć, żebyś odzyskała swoje drugie ja i żeby nic nie zrobił. Troche to skomplikowane.-szepnął ci do ucha Riven, mocno przytulając.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 25 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy
Powrót do góry 
Strona 25 z 31Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» KP Novy - Yveltal
» Stragan Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: