PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
AutorWiadomość
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 7:34 pm

W końcu, żeby okraść amerykańską bazę, trzeba było mieć troche pecha, bo byłoby to zbyt łatwe. Kiedy otwarłaś pancerne drzwi, twoim oczom ukazał się cały skład Avengers. Najwidoczniej pan żelazna puszka ich zaalarmował. Kiedy tylko otworzyłaś drzwi, w twoją stronę poleciał młot Thora. Na szczęście udało ci się uchylić, ale wszyscy, zachowywali nadzwyczajną czujność, wciąż rozglądając się w koło. Twoje spojrzenie jednak spoczywało na lewitującym sześcianie. Ale jak się do niego dostać, pozostając niewyczutym?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 7:38 pm

"Shitshitshitshitshitshit" - tyle miałam w myślach.
Po chwili użyłam swojej energii, która rozeszła się po całym pomieszczeniu i stworzyła moje widzialne klony. Trochę się z tym namęczę, ale powinno ich wystarczyć i nie mogę się rozpraszać. Nie chcę oberwać na przykład od takiego Hulka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 7:54 pm

Twoja moc była na tyle wielka, że po całej sali, zaczęły biegać twoje klony. Faktem jednak, niestety było to, że przy najmniejszym nawet dotknięciu, znikały. Jednak rozproszyło to uwagę wszystkich. Tobie, pozostawało jedynie dopaść kostkę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 7:59 pm

Skuteczny sposób na odwrócenie uwagi. Pobiegłam czym prędzej do kostki i ją zabrałam, owijając ją w swoją peleryne. Może i bym była w stanie ją utrzymać, ale wolę nie ryzykować. Teraz muszę otworzyć portal i stąd uciec. Niezbyt się czuję, kradnąc to, ale nie mam innego wyjścia.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 8:04 pm

Portalu nie musiałaś nawet otwierać. Kiedy tylko pochwyciłaś teserakt, poczułaś, że znikasz, po czym pojawiłaś się na jakimś odludziu, otoczona ogromnymi kamieniami. Na jednym z nich, siedział Loki, uśmiechnięty od ucha do ucha.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 8:09 pm

Gdyby ta ucieszona buźka należała do dobrej osoby...
- Masz tą swoją kostkę, pelerynę oddaj - powiedziałam do Lokiego i po chwili rzuciłam mu zawiniątko.
Ogon chyba już jest w porządku.
- To co dalej? - spytałam się.
Chciałam jak najszybciej to zakończyć.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 8:22 pm

-A wiesz, dziecinko. Chciałem żebyś zniszczyła dla mnie ziemię, ale postanowiłem, że sam to zrobie. Twoim zadaniem, będzie przyniesienie mi mojego braciszka. Pewnie wiesz, że niezbyt się lubimy, więc pora go zamknąć. Chociaż go doceniam i szanuje jako króla i brata to... Denerwuje mnie.-Loki wyglądał jak biedak, który właśnie wygrał w totka. Jego twarz była tak uśmiechnięta, jakby go od urodzenia czadzili maryśką.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 5:37 am

Tym o zniszczeniu ziemi mnie poirytował.
- Tam mam rodzinę z tego życia... - mruknęłam. - A poza tym rodzeństwo fajna sprawa, przynajmniej dla mnie - stwierdziłam.
Muszę mu tego młotka przynieść. Kurde... Bym jakoś to spróbowała urządzić, by Loki nie dał mu rady, ale właśnie... Do Thora raczej nic nie dotrze, dopóki mi nie przywali.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 8:13 am

-Być może, Thor cie zabije ale co tam.-machnął ręką Loki, okazując ci niezwykły brak szacunku. Ale cóż, miał twoją rodzine. Uśmiechnął się do ciebie znów, po czym otworzył ci kolejne wrota.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 8:35 am

- Peleryna - mruknęłam tylko.
Cóż, moja ulubiona część garderoby. Po chwili jakją odzyskałam to ddopiero wtedy ruszyłam w portal. Zmieniłam sięw cczłowieka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 10:08 am

-Ups, zapomniałem.-powiedział i oddał ci pelerynę.
Kiedy weszłaś w portal, wylądowałaś centralnie w samym środku bazy, na dodatek prosto w miejscu, z którego przeniosłaś się ze swoją zdobyczą. Widziałaś całą załogę, która zawzięcie o czymś dyskutowała. Nagle Thoi i Tony, najwidoczniej zdenerwowani całą sytuacją, wyszli.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 10:14 am

Szybko się zmieniłam i stałam niewidzialna. Teraz się absolutnie wyciszyłam nie chcąc, by mnie wykryto. Mógłby mnie gdzieś indziej dać... Wsłuchałam się w rozmowę i podeszłam bliżej wyjścia stąd, zaraz pójdę nieco pogadać, a raczej pobić się z Thorem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 10:32 am

Śledziłaś go aż do wielkiego pomieszczenia, w którym aż roiło się od różnych podobizn amerykańskich bohaterów. Już miałaś na niego skoczyć, kiedy odezwał się niespodziewanie.
-Myślisz, że jako bóg nie widze cie? No masz racje. Ale czuję twój każdy ruch. Po co mnie śledzisz?
To było tyle, jeśli chodzi o element zaskoczenia.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 10:38 am

No tego się mogłam spodziewać. Nie potrafię się na tyle dobrze ukrywać. Siadłam sobie na jakimś podwyższeniu i zrobiłam się widzialna.
- W dużym skrócie... Twój brat mnie szantazuje i muszę wykonywać za niego brudną robotę - powiedziałam do Thora.
Bóg bogiem, ale ja jestem wybierającą opiekunów.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 12:04 pm

-Mój brat?-zamyślił się Thor.-Mogłabyś jeszcze powiedzieć który? Bo jak pewnie wiesz, mam ich dosyć sporo.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 12:28 pm

- Loki - odpowiedzałam mu krótko.
Gadam sobie normalnie z Asgardczykiem, nieźle.
- Muszę wykonać 3 zadania, drugie to przyniesienie ciebie - wyjaśniłam krótko.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 1:13 pm

-Co ja zabawka jestem? Co on sobie myśli? Zaraz, mówisz, że to jest twoje drugie zadanie. A pierwsze?-spytał, patrząc na ciebie podejrzliwie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 1:20 pm

- Przyniesienie mu Teseractu. Sorka za Tony'ego, ale nie lubię byćw zamknięciu, zwłaszcza tak małym - powiedziałam. - To wszystko dlatego, że więzi on moich rodziców - dodałam na koniec.
Spojrzałam na niego uważnie, w razie czego byłam gotowa złapaćza miecz . Sprawa byłappoważn , ale po wojnie mam jakieś takie dziwne opanowanie w niektórych sytuacjach.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 4:58 pm

Thor, wbrew twoim oczekiwaniom nie zaatakował, lecz był nieco zdezorientowany całą tą sytuacją. Po chwili obrócił się do ciebie plecami i biorąc głęboki oddech powiedział:
-Zabierz mnie do niego.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 5:04 pm

O to było coś niespodziewanego.
- Oki - podeszłam do niego, zarzuciłam go sobie na plecy. - Udawaj nieprzytomnego czy coś, ale niestety, muszę cię zanieśc, jednak nie było mowy w jakim stanie... - po tym przeszłam do świata, gdzie powinien być Loki.
Thor jest duży, ale na szczęście mam na tyle siły...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 5:21 pm

Wylądowaliście na jakimś kompletnym pustkowiu. Wkoło było ciemno i zimno. Mokre powietrze sprawiło, że czułaś, jakbyś pływała. W zasięgu twojego wzroku nie było nic, co świadczyłoby o jakimkolwiek życiu. Tylko kamienie. Nagle, jeden z nich wstał i wtedy dostrzegłaś ogrom swojej pomyłki. Był to gigantyczny, szary niedźwiedź. Thor spojrzał na ciebie z pytaniem w oczach"Gdzie ty mnie k<cenzura> wyniosłaś?"
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 6:33 pm

Moje spojrzenie mówiło "Nie mam zielonego pojęcia".
Rozejrzałam się wokoło i spojrzałam na tego niedźwiedzia.
- Jeszcze mi jakiegoś miśka brakowało - mruknęłam i jedną ręką trzymałam Thora, a drugą złapałam swój miecz.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2014 5:07 pm

Rzucić się na niedźwiedzia, który był od ciebie trzy razy wyższy i minimum 6 szerszy? Oryginalny pomysł. Miśkowi to sie jednak chyba nie podobało, bo rzucił tobą o pobliski głaz, jak dorosły ziarnkiem piasku. Uderzyłaś w głaz z taką siłą, że kamień pękł ale mimo to, byłaś cała. Thor który nie zdążył dobyć broni leżał pięćdziesiąt metrów od ciebie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2014 5:14 pm

- Sorka! - zawołałam do boga.
Po chwili skupiłam energię na ostrzu.
- Dobra teraz będzie lepiej - mruknęłam.
Po chwili wnocniłam miecz mocą i uderzyłam nim niedźwiedzia. Nie z takimi się walczyło...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2014 5:32 pm

Misiu myślał najwidoczniej, że atakujesz go zwykłym mieczem, więc spokojnie pozwolił ci się uderzyć w łapę, ale siła z jaką to zrobiłaś, wraz z połączeniem magi, sprawiło, że odcięłaś mu ogromną stopę. Thor natomiast otrząsając się z szoku, uderzył swoim młotem prosto w łeb olbrzymiego niedźwiedzia, oszałamiając go.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy
Powrót do góry 
Strona 3 z 31Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» KP Novy - Yveltal
» Stragan Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: