PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 5:31 am

Spojrzałam na chłopaka przepraszająco.
- Rety wybacz... Zrobiłam to bezwiednie... - powiedziałam smutna, że go zraniłam.
Szybko wyjęłam swoją maść i posmarowałam nią ranę.
- Nie wiem, ale chyba wygląda na to, że nie panuje teraz do końca nad swoimi zdolnościami - spuściłam głowę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 9:23 am

-Chyba muszę się z tobą zgodzić.-powiedział i uśmiechnął się do ciebie.-Zresztą nic sie nie stało.
Pocałował cię w dłoń, po czym robiąc to co raz wyżej dotarł do ust.
-I tak cie kocham, nawet jeżeli chcesz mnie spalić.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 9:32 am

Zachichotałam i pocałowałam go namiętnie z języczkiem.
- Też Cię kocham, choćby nie wiem co i w ogóle chcę być z Tobą wieczność... - powiedziałam ucieszona. - No i mam nadzieję chcesz dzieci kiedyś tam? - spytałam się go rozbawiona.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 11:16 am

-Zauważ, że mamy jeszcze wieczność.-powiedział rozbawiony.-Ja żyje już troche lat, dokładnie 1024 i jakoś sie trzymam, więc będzie jeszcze czas.
Pocałował cię znów. Leżelibyście tak przez całe życie, gdyby nie kolejny odgłos pukania.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 11:25 am

- No to jesteś starszy... Ja ogólnie za kilka dni będę miała 1000 - powiedziałam do niego.
Wtuliłam się jeszcze bardziej w niego, korzystając z okazji.
- No wieczność - wyszczerzyłam się. - co nie znaczy, że mam zamiar czekać jakieś 100000 lat - zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 11:33 am

-A czemu by nie?-zamruczał i z niechęcią wstał.-Zobacze kto to bo zrobi dziure w tych drzwiach.
Książe wstał i podszedł do drzwi. Za nimi stała kobieta, na oko miała jakieś dwadzieścia lat. Jej ubranie tak do niej przylegało, że chyba cudem się w nim nie gotowała. Czarne włosy, z szafirowymi końcówkami zgrabnie opadały jej na ramiona. Całkowicie złote oczy dostrzegły cię i jakby na chwile pociemniały.
-Aki kazał przekazać, że turniej będzie za dwie godziny.-powiedziała i odeszła kręcąc tyłkiem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 12:34 pm

Pokiwałam głową i czekałam aż wszystko będzie wyjaśnione.
- Znasz ją? - spytałam się tylko.
Objęłam go od tyłu i ucałowałam w polik.
- To mamy jeszcze trochę czasu - stwierdziłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 2:49 pm

-To jest jedna z trzech sióstr Akiego.-powiedział i obrócił się w twoją stronę by cie pocałować. Schylił się na chwile i podniósł cię tak, że w końcu wasze twarze były na jednej wysokości. Jego pocałunki były chłodne, ale mimo wszystko trzeba było przyznać, że całował świetnie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 2:55 pm

Ucieszyłam się i to bardzo. Objęłam chłopaka za szyję i jeszcze trochę nogami by było dobrze. Cieszyło mnie, że mogę z nim spokojnie spędzić czas. Nie ma co, całuje świetnie, w czym ja póki co nie mam jeszcze wielkiego doświadczenia.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 3:07 pm

Chłopak delikatnie sie obracał raz w jedną, raz w drugą stronę, wciąż cię całując, jednak, po dłuższym czasie delikatnie odchylił głowę.
-Muszę się przygotować.-powiedział i machnął lekko głową, by odgonić z czoła niesforny, biały kosmyk włosów.-Właściwie, to tylko Axel będzie stanowił konkurencje.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 3:12 pm

Kiwnęłam glową i go puściłam.
- Oki, to ja coś jeszcze zjem na szybko i będę ci potem kibicować - uśmiechnęłam się.
Wyjęłam z plecaka czekoladę i dalam pół tabliczki chlopakowi a drugą ja wsunęłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 3:29 pm

Chłopak wziął czekolade, pocałował cię i wyszedł do sąsiedniego pokoju a po chwili, usłyszałaś szczęk metalu jego zbroi.
-Cholera jego mać!-usłyszałaś krzyk chłopaka, a po chwili jego ciche przekleństwa. Chyba coś sobie zrobił.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 3:38 pm

Po chwili wzięłam szybko maść i pobiegłam do chłopaka.
- Co się stało? - spytałam się tylko szybko i ogarnęłam sytuację.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 3:44 pm

Kiedy weszłaś do pokoju, zobaczyłaś, że chłopak rozciął sobie ręke, próbując najwidoczniej założyć zbroję.
-Rozciąłem się.-powiedział stojąc w samych krótkich spodenkach ze zbroją w rękach. Na jego klatce piersiowej nadal widniała długa od obojczyka aż po biodro rana.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 4:37 pm

Nawet z zadowoleniem zerknęłam na Riva w tej odsłonie, po czym podeszłam do niego i podałam mu maść.
- Dobra jak chcesz to pomogę ci założyć zbroję - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 4:45 pm

-A umiesz?-spytał chłopak i podał ci śnieżnobiałą zbroję z wyrytym błękitnym smokiem na piersi.-Tej zbroi nie używałem od czasów, kiedy walczyłem w wojsku... 500 lat temu, kupa czasu.
Po chwili chłopak miał już na sobie żelazną zbroję, ale w zbroi i spodenkach wyglądał przekomicznie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 4:49 pm

- No pewnie - powiedziałam do niego.
Zaczęłam mu pomagać przy tym wszystkim i zaśmiałam się lekko na widok jak u góry ma tyle a u dołu ledwo co...
- No dobra, teraz czas zająć się dołem - zachichotałam i dalej mu pomagałam z pancerzem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 5:04 pm

Dół to tylko białe, metalowe spodnie, które udało się chłopakowi założyć samodzielnie. Wyglądał jak rycerz z bajki. Przystojny, w śnieżnobiałej zbroi, z mieczem przytwierdzonym do pleców. Brakowało mu jedynie dzielnego rumaka. Na samą myśl o tym zachciało ci się śmiać.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 5:11 pm

A czyli to tak.. Ja miałam pancerz nawet na nogach w czasie wojny.
- Mój ty rycerzu - powiedziałam z szerokim uśmiechem i go jeszcze ucałowałam w polik, po czym czas był wyjść.
Byłam bardzo zmęczona i potwornie chciało mi się spać, ale dotrzymam mu towarzystwa choćby nie wiem co.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 6:18 pm

Powoli szliście w stronę areny. Riven prowadził tak sprawnie, jakby to był jego zamek. Przed wami, po dłuższym czasie pojawiły się duże drzwi. Przed drzwiami stał Aki i jego siostra, która niedawno was odwiedziła. Aki, zauważywszy was uśmiechnął się.
-Riven, ty idziesz tymi drzwiami, a panna Nova pójdzie ze mną na widownie.-powiedział i posłał ci miły uśmiech.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 6:35 pm

Uśmiechnęłam się do Riva.
- To powodzenia - powiedziałam zadowolona do niego.
Po chwili razem z Akim i jego siostrą poszłam na widownię. Zajęłam wskazane mi miejsce i zerknęłam na pierścionek od Riva i po chwili popatrzyłam się na arenę ciekawa co też będzie się działo.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 6:59 pm

O dziwo jego siostra poszła na arenę. Kiedy usiadłaś w królewskiej loży, zobaczyłaś tysiące osób, które przyszły specjalnie po to, żeby zobaczyć jak wojownicy się okładają mieczami i magicznymi sztuczkami. Pierścionek był cały onyksowy, nie licząc szafirowych diamencików na jego powierzchni. Po paru minutach wyszło dwadzieścioro wojowników i wojowniczek, którzy wygrali ukryte eliminacje. Wśród nich był Riven, który zobaczywszy cię, posłał ci buziaka, Axel który wodził wzrokiem po widowni i siostra Akiego, która dłubała mieczem w ziemii. Po wstępnych ceremoniach i przemówieniu Akiego, wojownicy zeszli z areny.
-Twój chłopak ma naprawdę duże szanse na zwycięstwo.-powiedział Aki, kiedy wszyscy się rozeszli.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 7:03 pm

Obserwowałam wszystko z zadowoleniem.
- Już narzeczony - powiedziałam ucieszona. - Tak wiem... Jest taki silny - uśmiechnęłam się.
Teraz czekać na dalsze walki. Rozsiadłam się wygodnie. Ciekawe jak pójdzie Rivovi... Ogólnie posłałam mu buziaka i ja.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 8:05 pm

Walki trwały dość długo, ale nie znałaś nikogo z walczących, poza Axelem, który dosłownie zmiażdżyłby swojego przeciwnika, gdyby nie czary ochronne. Na koniec miał walczyć Riven. Jego przeciwniczką była siostra Akiego. Oboje stanęli naprzeciw siebie i ukłonili się.
-Książe Riven i Księżna Avrill!-krzyknął gościu od informacji i rozpoczęła się walka.
Zwinna kobieta skoczyła na Rivena i zanim ten zdążył coś zrobić, dostał kopa tak mocnego, że upadł. Natychmiast jednak wstał i odpłacił mocnym cięciem w biodro, które przecięłoby ją na pół, gdyby nie osłona magiczna. Następna wymiana ciosów doprowadzała do tego, że masa iskier sypała się z ich mieczy. Po chwili jednak Riven wykorzystał magię, zamrażając ostrze i pozwalając się uderzyć. Lód pękł mu na ramieniu a ten skacząc na przeciwniczke całym ciężarem ciała, przystawił jej miecz do szyi.
-Wygrał Książe Riven!-usłyszałaś. Chłopak uśmiechnął się i zemdlał.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitimePon Mar 24, 2014 8:14 pm

Ucieszyłam się, jednak jak Riv upadł to się zaniepokoiłam.
- Rety widać jemu też zaszkodziło... - powiedziałam tylko i ni mogąc wytrzymać ruszyłam by zbiec na arenę do Rivena. 
Oczywiście się o niego bardzo martwiłam, więc oczywiste, że chciałam jakkolwiek pomóc. To może od tamtego kopniaka? Albo użył aż tyle mocy i siły?
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 28 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy
Powrót do góry 
Strona 28 z 31Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» KP Novy - Yveltal
» Stragan Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: