PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 24 ... 36  Next
AutorWiadomość
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 5:58 pm

Rein nawet nie potrzebował twojej pomocy i uderzył tylko ręką w stwora i ten zamienił się w proch. Zack wyglądał tak jakby zaraz miał zacząć toczyć pianę z pyska i wrzeszczeć jak wściekły pis. Rein zachowywał za to spokój i nie wyglądał na przejętego tym, ze Zack wpadł do domu. -nie powinieneś siedzieć u swojej lubej "pączusiu"?- Chłopak wyszczerzył się złośliwie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 6:03 pm

Zdjęłam zbroję i popatrzyłam się zmieszana to na Zacka to na Reina.
-Panowie spokojnie - poszłam między nich.
Po tym stanęłam między nimi i odwróciłam się do Zacka.
- Cóż Rein to... mój chłopak - powiedziałam w końcu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 6:39 pm

Zack jeszcze bardziej się wkurzył. -Zwierzaki sobie kolekcjonuj, a nie chłopaków szukaj.- warknął i zrobił krok w tył wypadając z domu jak burza. -Chyba idzie się wypłakać swojej lubej.- wyszczerzył się Rein. Twoje zwierzaki wyszły z kata i zaczęły się do ciebie przymilać. -Co za idota z tego twojego brata.- Mruknął.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 6:51 pm

- Mi to mówisz? - zaśmiałam się do Reina.
Po chwili uwiesiłam się u szyi chłopaka.
- Chcesz się pośmiać to opowiem ci kilka jego przygód z moimi wynalazkami - zaproponowałam.
Po chwili ogarnęłam bałagan tutaj i się zamyśliłam. Chyba pójdę dalej spać a opowiem mu jutro.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 7:04 pm

-Oukey, ale jutro.- Odpowiedział Rein i położył się na kanapie. Zegar pokazywał 1 w nocy. -A raczej dzisiaj rano.- Poprawił się. W końcu mogłaś wrócić i dalej spać. Gdy tylko położyłaś się do łóżka. Tym razem już nic się nie śniło i obudziłaś się o 8 rano. Na łóżku siedział ci Blaze i gapił się na ciebie słodkimi oczami pokazując, ze jest głodny.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 7:10 pm

Popatrzyłam się na kota.
- No dobrze już dobrze, zaraz dam tobie i młodemu coś do jedzenia - poklepałam Blaze'a po łbie.
Sprawdziłam jeszcze szybko czy nie ma żadnej odpowiedzi od staruszka. Po tym cicho powędrowałam do kuchni by zrobić śniadanie. Będzie to... chleb w jajku i bułce tartej na patelni. Babcia kiedyś takie robiła, uwielbiałam. Plus te różniaste przyprawy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 7:23 pm

-Mru.- Powiedział Blaze i zlazł z łóżka, a na jego głowie pojawił się mały smok. Przeparadowaliście do kuchni i tak zwierzaki czekały na jedzonko. Rein leżał rozwalony na kanapie i jeszcze spał. Mogłaś spokojnie zabrać się za robienie jedzonka i obudzić potem chłopaka tak jak chciałaś.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 7:26 pm

Uśmiechnęłam się zadowolona z tego. Będzie miał przynajmniej śniadanie jak tylko się obudzi z rana. W końcu jak zrobiłam tyle, żeby starczyło dla nas wszystkich by spokojnie zjeść to nałożyłam ładnie przystrojoną porcję dla chłopaka.
- Rein śniadanko - z tymi słowami oto obudziłam zielonka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 7:36 pm

Chłopak obudził się w końcu zbudzony zapachem jedzonka. -Oooo, śniadanko do łóżka.- Wyszczerzył się i zerknął na to co przygotowałaś. Zwierzaki wytoczył się z kuchni i patrzyły na ciebie słodkimi oczami. -Mru.- Poprosił o jedzonko. Smoczek też zaskrzeczał. Blaze usiadł przy stole i łypał na to co leżało na talerzu.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 7:42 pm

Uśmiechnęłam się do chłopaka.
- Yup, mam nadzieję, że będzie smakować - powiedziałam.
Po tym nałożyłam tego samego moim zwierzakom na ich miski i na końcu ja wzięłam sobie coś do jedzenia. Mniam, mam tylko nadzieję, że nie spartaczyłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 7:54 pm

Po chwili wszyscy zaczęliście jeść. Reinowi nawet smakowało to co nawarzyłaś i nie wyglądał na takiego, który właśnie miał paść trupem od tej potrawy. Zwierzakom też smakowało. Po pół godziny zostały już tylko puste talerze. Rein westchnął zadowolony i zabrał się za zbieranie naczyń z zamiarem umycia ich.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 7:57 pm

Po chwili ja porwałam naczynia i je szybko umyłam. Jeszcze zrobiłam nam po herbacie na koniec i usiadłam z Reinem na sofie.
- No to opowiadać? - wyszczerzyłam się.
Po chwili jak chłopak chciał to zaczęła się cała moja paplanina. Na przykład jak skonstruowana przeze mnie rakieta rozdarła mu gacie, o innej rakiecie, która mu poszła w tyłek, o wybuchowych elementach do mojego bicza, o tym jak on nieraz się wściekał na to co zrobiłam bo nie ogarniał i potem przez niego najczęściej to wybuchało etc etc...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 8:04 pm

Rein słuchał rozbawiony tych wywodów. -Właśnie utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze Zack to debil.- Wyszczerzył się i przesunął palcami po kosmyku twoich włosów. zwierzaki siedziały i wylizywały sobie miski co jakiś czas patrząc się na was czy czasem nie wyczarujecie im z powietrza jakiejś kiełbaski.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 8:07 pm

- No bo jest debil - powiedziałam.
Uśmiechnęłam się lekko jak chłopak przesunął palcami po kosmyku moich włosów i sie do niego przysunęłam, a po chwili lekko przytuliłam. Zwierzaki póki co dostały dużo jedzenia...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeCzw Sty 09, 2014 4:24 pm

Rein pozwolił ci się przysunąć bliżej, ale nie wykonywał już żadnych innych gestów. Gdy zerknęłaś na zegar zobaczyłaś, że jest już po 10. Nagle zadzwonił telefon. Na wyświetlaczu pojawił się nieznany numer. Być może był to staruszek albo ktoś kto zainteresował się twoim ogłoszeniem. Mogłaś to sprawdzić odbierając połączenie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeCzw Sty 09, 2014 4:36 pm

Po chwili wstałam i odebrałam telefon.
- Tak, słucham? - typowa formułka na początek.
Westchnęłam. Może to akurat ten staruszek w sprawie materiałów o jakie go poprosiłam, byłoby fajnie, tylko do roboty pewnie zabiorę się jak Rein pójdzie bo nie chcę go nudzić.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeCzw Sty 09, 2014 5:03 pm

-Dzień dobry.- Usłyszałaś dobrze ci znany głos staruszka ze sklepu.-Jeśli chcesz użyć porządnego metalu, by poprawić zbroje potrzebujesz Orichalku, mitycznego metalu.- Poinformował cię. -Nie wiem czy w tym świecie znajdują się złoża tego metalu, ale znam osobę, która może posiadać trochę tego metalu. Jego adres wyśle ci poczta elektroniczną.- Skończył staruszek i się rozłączył.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeCzw Sty 09, 2014 6:34 pm

- Dziękuję bardzo! - powiedziałam szybko nim zdążył odłożyć.
Po chwili spojrzalam ma chłopaka.
- Cóż za jakiś czas pójdę wzmacniać zbroje - powiedziałam.
Po tym zawiesiłam mu ręce na szyi i się lekko przytuliłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeCzw Sty 09, 2014 6:45 pm

Rein pokiwał głową. -Co ci poradził staruszek?- spytał się jakby to, ze dzwonił do ciebie starszy facet należący do Starego Ludu było czymś najnormalniejszym w świecie. Pogłaskał cie po głowie i zerknął na twoje zwierzaki, które nagle zaczęły wykazywać wami nadzwyczajne zainteresowanie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeCzw Sty 09, 2014 6:49 pm

- Powiedział coś o metalu zwanym orichalkiem - powiedziałam.
Teraz juz trochę pewniej się przytuliłam do niego. Mam nadzieje, że moje zwierzaki nic nie wykombinują. Zaczęłam się bawić jego włosami aż pocałowałam go w usta.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimePią Sty 10, 2014 4:28 pm

Rein pokiwał głowa i nie był nawet zaskoczony tym, że zaczęłaś się do niego dobierać. Burza hormonów i takie rożne sprawy. zwierzaki nie kombinowały, ale Blaze wlazł na kanapę z drugiej strony i zaczął wylizywać chłopakowi fryzurkę, a mały smok zlazł na głowę tobie i rozpłaszczył się dyndając kończynami na wszystkie strony.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimePią Sty 10, 2014 4:34 pm

Ja póki co tylko chcę zobaczyć czy mu zależy.
- Wy nawet chwile nie wytzymacie? - spytałam sięswoich stworków .
Po chwili puściłam chłopaka.
- Rein a kiedy byśmy mogli pójść gdzieś... Do kina czy coś? - spytałam się go niezbyt śmiał .
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimePią Sty 10, 2014 4:43 pm

-Jasne.- Odpowiedział Rein. -Moze jutro po 17?- Spytał się i próbował przekonać Blaze, ze poprawianie fryzury jest mu nie potrzebne. Smoczek dalej siedział ci na głowie i mruczał coś po swojemu. kot w końcu znudził się lizaniem i usiadł obom Reina wpatrując się w niego świdrującym wzrokiem. -Co on robi?- spytał się zdziwiony zachowaniem twojego zwierzaka chłopak.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeNie Sty 12, 2014 7:50 pm

- Gejohomosapiensofilia - skwitowałam.
Ciekawe, czy Rein załapie żart o jaki mi chodzi. Pogłaskałam Blaze'a i po chwili poszłam dać swoim zwierzakom jeść. Sprawdziłam na telefonie e-mail, czy ten adres już jest... Smoczek jest zabawny, ale już dość nasiedział się na mojej głowie. Będę musiała stworki chyba troszkę podtresować.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitimeNie Sty 12, 2014 8:18 pm

Rein zachichotał. -No co ty, on tylko bardzo mocno kocha człowieki. Co nie kiciuś?- powiedział rozbawiony i potarmosił twojego kota na co ten zareagował liźnięciem Reina prosto w nos. Chłopak zaczął prychać. -Mru.- Potwierdził kiciuś. zostawiłaś swojego chłopaka z zakochanym w nim kiciusiem i poszłas sprawdzić maila. Tam miałaś wiadomość od staruszka w którym było tylko jedno imię - Azrail.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 12 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Powrót do góry 
Strona 12 z 36Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 24 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Shadow Pokemony i Punkty Rozwoju Tenera
» Ahoj, kapitanie, czyli gra Blackbearda
» Co i jak? Czyli poradnik młodego Gimpowca
» ,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie
» ,,Capo Crimine"-czyli gra Allexa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: