PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 5:33 pm

- Tak - powiedziałam do chłopaka.
Po tym poszłam z całą kompanią do fabryki. Ciekawe co moje zwierzaki knują. Westchnęłam. Pewnie cały dzień napraw, cóż przynajmniej pieniądze z tego są.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 5:54 pm

Gdy doszliście do fabryki mogłaś zająć się naprawianiem sprzętów, a Rein łaził po całym terenie szukając jakiś ciekawych rzeczy. Twoje zwierzaki znalazły sobie rozrywkę postaci przeciągania z jednego miejsca na drugie gałęzi. Przynajmniej na razie nie miału zamiaru realizować swoich zbrodniczych zamiarów, ale wyraz wredoty na morkach im nie schodził.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 4:45 pm

Patrzyłam co jakiś czas w czasie napraw jak Rein sobie chodzi po fabryce i trochę rozmyślałam. Fajnie byłoby gdzieś z nim wyjść... Zobaczyłam ile tego sprzętu w ogóle do napraw jest. Jak zwykle miałam wszystko posortowane od najlżejszych do najcięższych i zaczynałam od najgorszych.
- Rein a skoro ty masz smoka to... co jest twoją zbroją? Strój rangersa czy masz jeszcze coś innego? - spytałam się chłopaka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 5:09 pm

Rein tylko na ciebie zerknął. -Nie używam na razie zbroi. Tylko strój Rangersa przynajmniej na razie wchodzi w grę.- Powiedział obserwując to co knuły twoje stwory. Sprzętu było bardzo dużo, ale raczej udałoby ci się to zrobić w jeden dzień jeśli nie będziesz się obijać. Kot i smoczek coś zawzięcie przedyskutowywały po swojemu mrucząc i powarkując.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 5:12 pm

- Aha, rozumiem - powiedziałam. - Ja ogólnie jak znajdę czas w najbliższych dniach i do tego będę miała materiały to się zabiorę za poprawianie swojej... No i mam chyba nowy pomysł na broń - stwierdziłam.
Cały czas naprawiałam te sprzęty. Chciałabym się ze wszystkim uwinąć dzisiaj. Zagadywałam też za ten czas Reina i uważnie patrzyłam na swoje stworki. W pewnej chwili nawet pogroziłam im śrubokrętem. Bestyje małe...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 5:24 pm

Chłopak pokiwał ze zrozumieniem głową i popatrzył na zwierzaki, które dalej ciągały gałęzie po całej fabryce nawet nie przejmując się twoimi groźbami. Było już koło 12, gdy uporałaś się z połowa sprzętów do naprawy. Rein się nudził i w końcu też złapał narzędzie i zaczął grzebać w jakimś starym telewizorze, który znalazł w fabryce.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 5:29 pm

Spojrzałam na chłopaka przepraszająco.
- Hym chyba trochę jesteś przy mnie skazany na nudy - stwierdziłam.
Dalej naprawiałam sprzęty, ale w pewnej chwili podeszłam bliżej do chłopaka i cmoknęłam go w policzek. Póki co tyle mogę w ramach przeprosin. Już coraz lżejsze do naprawy sprzęty mam... Staruszek nadal nie dzwonił, pewnie ciągle zajęty.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 6:40 pm

Rein wyglądał na nawet zadowolonego z całusa i już nie był aż tak znudzony. -Oj tam.- Mruknął tylko i rozkładał telewizor na części pierwsze, a ty mogłaś dalej zająć się swoja robotą. W końcu po 17 już wszystko zostało naprawione, a twoje zwierzaki spały. Rein wstał i czekał na to co powiesz.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 6:43 pm

Odetchnęłam z ulgą i wstałam po tym wszystkim.
- Przydałby się masaż - mruknęłam sama do siebie przeciągając się.
Po tym wysłałam SMS do Samuela, że wszystko naprawiłam. W końcu podeszłam do Reina i się do niego przytuliłam.
- Teraz jeszcze chwilka aż przyjedzie Samuel i może się gdzieś przejdziemy? - zaproponowałam przymilnie chłopakowi.
Bardzo mi się podobał, od samego początku, a teraz w końcu jest moim chłopakiem. Cóż, a co on myśli to nie wiem, ale mam nadzieję, że nie widzi mnie tylko w aspekcie fizycznym.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 7:01 pm

Samuel odpisał, ze podjedzie po to jutro i masz na razie wolne. Rein się wyszczerzył. -Hym... masaż?- Puścił do ciebie oczko. -Ok, możemy gdzieś iść.- Powiedział i przez chwile zastanawiał się nad tym gdzie moglibyście wyruszyć. A przynajmniej tak mogłaś się domyślić. -Dobra, no to chodźmy do parku.- Zaproponował.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 7:05 pm

Zachichotałam jak się tak zabawnie spytał o masaż, ale mu nie odpowiedziałam na to. Kiwnęłam ochoczo głową na słowa o parku.
- No to w drogę - powiedziałam zadowolona.
Wkrótce obok chłopaka ruszyłam na spacer po parku. Przynajmniej mam pewność, że Samuel zbyt szybko nie przywiezie nowych rzeczy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 7:16 pm

W kilka minut doszliście do parku, gdzie razem ze zwierzakami mogliście sobie pospacerować. Nikt nawet nie zwracał uwagi na małego smoka i ogromnego kota, chociaż pełno było tutaj ludzi. Powoli zaczeło cię to zastanawiać. -Ludzie widza to co chcą widzieć.- Powiedział Rein odnośnie zachowania innych spacerujących.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 7:19 pm

- Mhm - powiedziałam tylko. - Czyli totalny brak wyobraźni - mruknęłam tylko.
Zadowolona spacerowałam z Reinem i się rozglądałam wokoło.
- To zostajesz na noc u mnie czy gdzieś idziesz - spytałam się go.
W końcu wzięłam go za rękę i tak też wędrowałam od tej chwili.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 7:31 pm

-Raczej zostaje.- Odpowiedział chłopak. -Chyba, ze nagle Zack wróci, ale w to wątpię. Znalazł sobie nową dziewczynę.- Wyszczerzył się. Coś za dużo wiedział o twoim bracie. W sumie skoro się nie lubili to może nawet lepiej, ze miał informacje czy przyjdzie czy nie. Zwierzaki ruszyły za wami nawet nie zwracając uwagi na przechodniów.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimePon Sty 06, 2014 7:35 pm

- Skąd ty tyle o nim wiesz? - przechyliłam głowę na bok.
W końcu jak było późno to ruszyłam z kompanią do domu. Blaze'owi i smoczkowi dałam kiełbaski, a mi i chłopakowi zrobiłam kanapki z piekarnika, coś zimnego do picia i jeszcze wyjęłam żelki oraz ciastka. Włączyłam telewizje na jakiś film, najlepiej science fiction. Po chwili całe posiedzenie było gotowe.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimeWto Sty 07, 2014 4:02 pm

-Lubie wiedzieć dużo rzeczy o osobach, które chce unikać. A tak na prawdę do jeden z Rangersów mi o tym powiedział.- wyszczerzył się rozbawiony. Weszliście do domu i Rein usiadł w salonie i grzecznie czekał aż skończysz robić to co chciałaś. W telewizji leciały akurat Gwiezdne Wojny, a zwierzaki zajęły się pożeraniem kiełbasy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimeWto Sty 07, 2014 4:46 pm

- No tak - powiedziałam.
W końcu gdy wszystko zrobiłam to usiadłam z całym zaopatrzeniem obok chłopaka.
- Szykuje się przyjemny seans - stwierdziłam.
Póki co się nie przytulałam, czekałam czy chłopak się na coś zdecyduje.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimeWto Sty 07, 2014 7:15 pm

Spokojnie oglądaliście sobie Star Wars. Rein nie wykonywał ruchów które świadczyłyby o tym, że chce czegoś więcej. W końcu seans się skończył. Twoje zwierzaki spały sobie na podłodze i nie było sensu ich budzić. Było juz po 22. Rein przeciągnął się. -Idziemy spać?- Spytał się i popatrzył na ciebie wyczekująco.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimeWto Sty 07, 2014 7:20 pm

Troszkę się zawiodłam tym, że chłopak nic takiego nie zrobił, nawet lekko mnie nie przytulił. Po chwili wstałam i sprzątnęłam to co zostało na stole.
- Tak - kiwnęłam głową.
Po chwili wzięłam piżamę i poszłam się na szybko umyć. W razie czego w pokoju gościnnym jeszcze nie składałam rzeczy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimeWto Sty 07, 2014 7:35 pm

Rein ziewnął i postanowił spać na kanapie w salonie. zwierzaki dalej spały. -Jak coś ja śpi w salonie. Coś mi się wydaje, ze ktoś złoży nam niezapowiedziana wizytę.- Powiedział. Przynajmniej nie musiałaś niczego rozkładać w pokoju gościnnym. Mogłaś tylko się domyślać czy to zwykła wymówka czy może na prawdę coś miało do was w środku nocy wpaść.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimeWto Sty 07, 2014 7:41 pm

Przekrzywiłam głowę.
- Emm no dobra - powiedziałam.
Przyniosłam mu tylko kołdrę, poduszkę i prześcieradło, by mógł się ulokować wygodnie.
- To dobranoc - uśmiechnęłam się lekko.
Podeszłam do chłopaka i lekko go pocałowałam w usta, cóż dla jednych może to być takie muśnięcie, ale ja byłam póki co wstydliwa.
W końcu i ja poszłam spać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 5:22 pm

-Dobranoc.- Odpowiedział i rozłożył się na kanapie nawet się nie rozbierając. W końcu i ty poszłaś spać. Szybko zasnęłaś i tym razem znowu siedziałam na grzbiecie Acnologii, który niszczył Nowy Jork. Ryczał przy tym, a ty byłaś bardzo zadowolona, ze to przeklęte miasto w końcu stanie się ruinami. Obudził cię nagły i ochrypły wrzask dochodzący z salonu.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 5:27 pm

Zniszczenie New York? Mnie by to w ogóle nie cieszyło... Jak się obudziłam i usłyszałam ten wrzask to szybko wpadłam do salony, ubierając zbroję i wypadając tam z już dobytym mieczem. Ktoś coś zrobił Reinowi? Niedoczekanie!
- Co się stało?! - w całym tym huku mojego wkroczenia tak właśnie krzyknęłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 5:38 pm

Gdy wkroczyłaś do salonu już wiedziałaś o co chodziło. W pomieszczeniu szalał jeden z demonicznych psów, a Rein po prostu odskakiwał przed atakami potwora nawet nic sobie z nich nie robiąc. A wrzasnął stojący w drzwiach Zack, który był naprawdę wkurzony. -CO TU SIĘ DO CHOLERY DZIEJE!- Ryknął widząc znienawidzonego zielonego rangersa. Zwierzaki siedziały w kaci i były podejrzanie cicho.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 5:43 pm

- To co widzisz! - powiedziałam.
Po chwili zaczęłam pomagać Reinowi, zabijając te stwory swoim mieczem i starając się ich możliwie unikać. Mój brat chyba też ruszy do akcji, a co myśli o chłopaku to póki co chyba nie liczy się aż tak. No i w końcu może zobaczę kostium Zacka z bliska.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 11 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Powrót do góry 
Strona 11 z 36Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: