PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 32 ... 36  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimePią Kwi 11, 2014 7:19 pm

Uśmiechnęłam się zadowolona z efektów.
- Gadać albo kotem poszczuje - zaśmiałam się tylko.
Czekałam aż się dowiemy i potem ewentualnie ruszyłam z Samuelem w tamto miejsce.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimePią Kwi 11, 2014 7:29 pm

Wilk pokazała na opuszczony magazyn. Stwory przeraziły się twojego kota tym bardziej, ze Blaze zamruczał uroczo. -Bleh.- Prychnął Samuel. -Twój kot to worek słodyczy. Cukrzycy można dostać.- Zamarudził i ruszyliście we wskazanym kierunku. Było tutaj aż za cicho i na pewno się cos szykowało.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimePią Kwi 11, 2014 7:30 pm

Na wszelki wypadek przygotowałam swój drugi bicz.
- Coś tu jest za spokojnie - mruknęłam.
Powieziałąm swojemu kotu by szykował się z swoimi płomieniami bo może zacząć się większa akcja. Czułam się zadowolona, że się przydam na coś.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 6:56 pm

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 44883-1-1382144149
Waszym oczom ukazał się taki stwór. Zawarczał na wasz widok i skrzyżował łapy na piersi. -Co robicie na moim terenie i dlaczego pobiliście moje wilki.- Zażądał wyjaśnień ostrym tonem. Ten wilkołak wyglądał na bardziej cywilizowanego od tamtych. Jaszczur tylko zerknął na ciebie i pozwolił ci mówić.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 7:00 pm

- Zaatakowali nas to musieliśmy się bronić - powiedziałam krótko. - Poza tym dlaczego okradacie magazyny? - spytałsm się, zdejmując swoją zbroję na znak, że nie mam wcale takich złych intencji, ale kot miał czuwać. 
Podeszłam bliżej do niego i czekałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 7:17 pm

Wilk przekrzywił głowę. -Bo potrzebujemy pieniędzy.- Odpowiedział. -Wilcza jama sama się nie utrzyma, a nikt nas nie zatrudni skoro nie potrafimy przybrać ludzkiej formy.- Odpowiedział i uważnie was obserwował. -Stary jaszczur.- Zasyczał widocznie poznając Samuela. Jaszczur tylko prychnął, ale tego nie skomentował.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 7:23 pm

Pokiwałam głową.
- To w takim razie może wam bym czegoś poszukała - zaproponowałam. - Może i nie jesteście ludźmi ale są tacy co sami nimi nie są lub wiedzą o tych sprawach i na pewno coś się znajdzie, na przykład ochrona... Nie dość, że jako tako myślicie to macie porządne zmysły - stwierdziłam.
Czekałam na to co powie nam ów szef wilkołaków.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimePon Kwi 14, 2014 5:43 pm

Szef wilków wzruszył ramionami. -Próbowaliśmy, ale nikt nas nie chce. Wilki nie są zbyt wile widziane u "cywilizowanych" potworów, cokolwiek to znaczy.- warknął i popatrzył zirytowany na Samuela. Jaszczur warknął, a do wilkołaka przyszli jego podwładni z minami zbitych psów. -No cóż...- Zaczął ostrożnie jaszczur. -Potrzebuje kilku ludzi do przenoszenia starych sprzętów. Mam interes z kumplem.- Dodał i zerknął w twoja stronę czekając na twoje potwierdzenie. stado facetów właśnie patrzyło się na ciebie i czekało na to co zdecydujesz.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 10:12 am

Pokiwałam głową.
- Tak to prawda - powiedziałam tylko.
Spojrzałam na nich wszystkich i pogłaskałam swojego kota.
- To wygląda na to, że jedna sprawa uspokojona - uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 10:20 am

Wilk popatrzył na Samuela i wyszczerzył zęby. -Trzymam cię za słowo jaszczurze. Inaczej porachuje ci z moimi chłopcami wszystkie kości.- Odpowiedział szef wilkołaków i po chwili stwory zniknęły pomiędzy magazynami. -Może uda się im coś załatwić.- Mruknął jaszczur i przewiesił swoja broń przez ramię.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 10:23 am

Westchnęłam.
- No mam nadzieje - mruknęłam. - Bo myślę można by ich nauczyć sporo - mruknęłam.
Sama chętnie bym im dała robotę by pomogli mi np w fabryce ale nie mam na to.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 10:29 am

-na przykład architektury albo matematyki?- Spytał się rozbawiony. -No cóż, za tą zabawkę którą mi zrobiłaś mógłbym ci ich wynająć. Zapłaciłbym im, a oni by dla ciebie czasami pracowali, ok?- jaszczur przekrzywił głowę. Blaze zamruczał zadowolony i zaczął się do ciebie tulić.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 1:56 pm

Pokiwałam głową.
- Mi to pasuje - powiedziałam zadowolona. - Bo przyda mi się miejsce, gdzie mogłabym spokojnie pracować ogólnie... Wiesz do fabryki to se każdy wejdzie a z rzeczy Azrail nie będę korzystać - powiedziałam. - Więc w pewnym sensie podstawy budownictwa by im się przydały, kojarzysz starą opuszczoną willę w lesie? Tam ponoć mają niezłe piwnice... tylko ponoć wszystko nawiedzone... - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 2:05 pm

Jaszczur pokiwał tylko łbem. [b]-Dobra, rozumiem. Ta willa wcale nie jest nawiedzona.-[b] Mruknął. W końcu ruszyliście w stronę twojego domu. Jaszczurowi zaburczało w brzuchu, a Blaze miał ochotę na "małą" przekąskę. Po wilkach nie było już śladu, pewnie teraz czekały na dotrzymanie słowa przez Samuela.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 4:02 pm

- Domyślam się, ale ludzie takie ploty rozpuszczają - powiedziałam.
Po chwili zrobiłam wszystkim jedzenie.
- Idziemy się rozjerzeć po tamtej wilii? Chcę zobaczyć co bym mogła zrobić w piwnicach - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 4:18 pm

-Czego, by nie.- Mruknął Samuel i zaczął pakować sobie jedzenie do paszczy. Jak zacznie ci na obiady przychodzić to jeszcze zbankrutujesz. -Ta willa na prawdę kiedyś była nawiedzona, ale przyszedł egzorcysta i już nic tam nie ma. Chociaż plotka ma swoja siłę.- Wyjaśnił jaszczur. Blaze usiadł obok ciebie i patrzył czy czasem mu czegoś do jedzonka nie zrzucisz.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 4:54 pm

Po chwili jak wszyscy byli nawiedzeni to ruszyłam w kierunku budowli.
- Trzeba będzie poznosić żelastwa i w ogóle... - podrapałam się po głowie, rozmyślając o całej sprawie. Byłam ogólnie zadowolona.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 5:09 pm

-Wilki to zrobią.- Burknął Samuel. W końcu znaleźliście się przy starej willi. Była cała obdrapana i wszędzie walały się nadgniłe deski. Sama budowla jednak wydawała się nietknięta i solidna. -Jest zbudowana z cegły, a nie z drewna. Punkt dla nas.- Ocenił jaszczur, a Blaze i szczerbatek lazły za wami.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 5:16 pm

- No dokładnie - pokiwałam głową. - Tylko będe im musiała co i skąd mają przynieść, do tego przydałyby mi się narzędzia i części komputerowe - podrapałam się po głowie i ruszyłam do środka budowli.
Zdaje się dobrze stać.. Na zewnątrz nic nie będę zmieniać, o to chodzi by nie było widac, że ktoś jest.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeSro Kwi 16, 2014 3:54 pm

Jaszczur ruszył za tobą. -Najpierw zobaczmy jak jest w środku.- Mruknął i wkroczyliście do starej willi. Wewnątrz budynek wyglądał o wiele lepiej niż na pierwszy rzut oka. Samuel się rozejrzał, a Blaze zamruczał obserwując to wszystko. Meble w willi były do wywalenia, ale ściany trzymały się mocno. Było tutaj nieco upiornie, tak jakby zaraz miały wyskoczyć jakieś duchy, ale wyglądało to wszystko całkiem klimatycznie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeSro Kwi 16, 2014 4:04 pm

- Całkiem nieźle - mruknęłam tylko.
Po chwili postanowiłam zejść do piwnicy upewniajac się wcześniej, że jest bezpiecznie. Westchnęłam i byłam zamyslona. Wysłałam sms do Reina do niego kiedy będzie.
- podoba mi się tu... - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimeSro Kwi 16, 2014 5:58 pm

Gdy zeszłaś do piwnicy twoim oczom ukazały się pomieszczenia w bardzo dobrym stanie. Musiał tutaj ktoś kiedyś mieszkać, ale na pewno wyniósł się stąd jakieś 5 czy 6 lat temu. Samuel rozejrzał się i poszedł na zwiady. Po kilku minutach wrócił. -Chyba ten kto tutaj mieszkał bardzo lubił rozkręcać wszystko co mu wejdzie pod rękę, bo w jednym z pomieszczeń znalazłem dużo części od różnego dziadostwa.- Poinformował cię jaszczur. Blaze i Szczerbatek także oglądali każdy kąt tego miejsca. -Hm.. można by tu prąd podciągnąć.- zastanowił się jaszczur.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimePią Kwi 18, 2014 2:28 pm

Pokiwałam głową  rozglądałam się.
- Tu jest świetnie, mogłabym robić tak wiele rzeczy - wyszczerzyłam się. - Taka baza, gdzie każde pomieszczenie by kryło coraz to inne rzeczy... Zbrojownia, komputer, laboratorium... - rozmarzyłam się.
Zerknęłam na zwierzaki i zaczęłam przeglądać rzeczy tutaj.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimePią Kwi 18, 2014 2:39 pm

Zwierzaki sobie szperały pośród śmieci i wyszukiwały co ciekawsze przedmioty. Samuel rozejrzał się. -Świetne miejsce.- Mruknął i machnął swoim ogromnym ogonem. Było tutaj dużo różnych części od sprzętów i wyszperałaś w jednej z szaf skrzynkę z całkiem dobrymi narzędziami. Jaszczur zerknął ci przez ramię. -Ten kto tutaj mieszkał musiał być przynajmniej jakimś naukowcem.- stwierdził rozbawiony.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitimePią Kwi 18, 2014 2:45 pm

Pokiwałam głową.
- Tym lepiej - stwierdziłam. - Mam tylko nadzieję, że to nie miejsce po Azrail - westchnęłam.
Bo ona by pewnie przychodziła, a ja chcę tu mieć trochę więcej jakoś prywatności... Przejrzałam narzędzia zadowolona. Będzie można zacząć niedługo robotę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 29 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Powrót do góry 
Strona 29 z 36Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 32 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Shadow Pokemony i Punkty Rozwoju Tenera
» Ahoj, kapitanie, czyli gra Blackbearda
» Co i jak? Czyli poradnik młodego Gimpowca
» ,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie
» ,,Capo Crimine"-czyli gra Allexa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: