PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 26 ... 36  Next
AutorWiadomość
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeNie Lut 02, 2014 12:03 pm

Rein popatrzył na ciebie. -Nie teraz.- Odpowiedział tylko i wzruszył ramionami. -Póki co ta wiedza nie jest ci potrzebna.- Dodał i przekrzywił głowę. Odgarnął dłonią włosy z twojej twarzy. Zerknął na zegarek. -Jest już 14. Lepiej chodźmy gdzieś zanim zapadnie wieczór, bo nie będziesz miała domu po tym czasie.- Mruknął.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeNie Lut 02, 2014 3:01 pm

Nadęłam policzki.
- Cóż, chyba powinnam o tobie wiedzieć coś prócz imienia i tego czym się zajmujesz? - spytałam się go.
Po chwili poszłam z nim na miasto.
- Może tak na bowling? - zaproponowałam chłopakowi.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimePon Lut 03, 2014 3:57 pm

Rein tylko poczochrał ci włosy. -Nie nadymaj się, bo ci kolce wyrosną jak u najeżki.- Powiedział rozbawiony. -Jak chcesz.- Dodał zamyślony i rozejrzał się po mieście. W końcu znaleźliście się w parku gdzie spacerowało dużo par. Rein zobaczył budkę w której sprzedawali lody i kupił ci jednego.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:28 pm

podziękowałam chłopakowi i wzięłam od niego loda. Zaczęłam z nim chodzić po parku i ogólnie było bardzo fajnie, ale miałam ochotę pójść właśnie pograć sobie w kręgle... Z rodzicami kiedyś chodziłam... Mam też nadzieję, że nikomu z rodziny nie będzie się chciało nas odwiedzać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:55 pm

Spokojnie mogliście grać sobie w kręgle i minął wam tak czas aż do wieczora.Rein złapał cię za rękę. -lepiej już wracajmy, bo twoje zwierzaki ci dom rozniosą.- Mruknął rozbawiony. Ruszyliście w stronę twojego domu. Na szczęście nigdzie po drodze nie spotkaliście Zacka. Gdy weszliście do twojego domu na szczęście zwierzaki nie zaczęły jeszcze swojego planu destrukcji. Siedziały tylko przy oknie i gapiły się na was.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 5:58 pm

- Cześć - przywitałam swoje zwierzaki.
Po chwili zabrałam się za robienie jako takiej kolacji. Mi i chłopakowi zrobiłam coś lekkiego bo nie wiem czy by w siebie zbyt wiele wpakował, a ja na pewno nie.
- Zostajesz tu na noc? - spytałam się chłopaka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 6:34 pm

Zwierzaki rzuciły się na ciebie, by zalizać cię na śmierć, a Rein tylko rozbawiony to obserwował. W końcu się uwolniłaś. -Raczej tak. O ile twój brat z piana na pysku nie wpadnie do domu.- Odpowiedział szczerząc się. Zwierzaki powędrowały za wami do kuchni i czekały aż im tez coś dasz do jedzenia. Rein tylko obserwował na razie to co robisz.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 6:52 pm

Uśmiechnęłam się. Zrobiłam nam coś w rodzaju gofrów, ziwerzaki dostały karmę a po tym przysmaki. Muszą się nauczyć jeść tak bo nie nastarczę dla nich... W końcu jak zjadłam to poszłam do łazienki by się szybko umyć. Po tym wychodzę z łazienki i czekam aż Rein się upora z wieczornymi sprawami.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 7:11 pm

Szybko się przebrałaś i odświeżyłaś. Rein siedział w salonie i głaskał twojego kota, który zaczął go molestować. -Już się wykąpałaś?- zainteresował się. -No to teraz moja kolei.- Ziewnął i podrapał się po głowie próbując uwolnić się od twojego kota, który nie miał zamiaru przynajmniej na razie dać mu odejść.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 7:14 pm

- Moj facet i molestować go mogę tylko ja - powiedziałam do kota, pomagając mu się wydostać od mojego kota.
Po chwili jak już było po sprawie to czekałam na Reina niedaleko drzwi. Swoje ziwerzaki zaciągnęłam już do legowisk, dając im przy nich dużo karmy by podjadały.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeSro Lut 05, 2014 4:46 pm

-Mru.- Blaze tylko popatrzył na ciebie trochę obrażony, ale poszedł ze smokiem na swoje legowisko. Rein po piętnastu minutach wyszedł i przeciągnął się. -Wyganiasz mnie do salonu czy mam spać z tobą?- spytał się drapiąc po głowie. Zwierzaki tylko nadstawiły uszu, ale chłopak uspokoił je jednym groźnym spojrzeniem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeSro Lut 05, 2014 5:02 pm

- To drugie - wyszczerzyłam się.
Jak dobrze, ze legowiska zwierzaków przeniosłam do pomieszczenia obok... czyli do pokoju Zacka... Hihi... Po chwili poszłam do swojego pokoju i zamknęłam drzwi. Rozejrzałam się po pomieszczeniu czy wszystko ogarnięte i siadłam na łóżku.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeSro Lut 05, 2014 6:26 pm

-Ok.- Odpowiedział rozbawiony chłopak i ruszył za tobą do pokoju. Po chwili tez usiadł na łóżku i ziewnął. -Idziemy spać? Obiecuje nie obmacywać cie w nocy i inne takie rzeczy.- Dodał rozbawiony. Zwierzaki na szczęście nie dobijały się do drzwi. Wyszczerzył się i prześliznął obok ciebie, by położyć się na łóżku. -To idziemy spać?- Powtórzył.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 4:31 pm

Zachichotałam lekko i położyłam się obok chłopaka i w niego wtuliłam.
- Jeśli ty to raczej by mi to nie przeszkadzało - powiedziałam, tuląc się do niego i pocałowałam go jeszcze zadowolona w polik.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 4:45 pm

-No okey.- wyszczerzył się Rein i po chwili zasnęłaś. Znowu miałaś sen o tym jak Acnologia niszczył miasto. Obudziłaś się po 8, ale chłopaka nie było już w łóżku. Rein zostawił ci kartkę, ze musiał szybko gdzieś wyjść, bo dostał wezwanie. Zwierzaki też już nie spały i zaczęły domagać się żarełka.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 4:49 pm

Westchnęłam trochę zawiedziona patrząc się na kartkę, ale jak musiał to musiał... Dlaczego ciągle mi się to śni.
"Hej to ty mi podsuwasz ten obraz w snach?" - spytałam się swojego smoka.
Po chwili wstałam by nasypać swoim zwierzakom jedzenia.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 6:52 pm

Smok olał twoje pytanie i nawet nie raczył na nie odpowiedzieć. Zwierzaki spokojnie zjadły, a ty mogłaś zająć się sobą. Zacka jak nie było tak nie było i raczej chyba ci go nie brakowało. mały smok przekrzywił głowę i wypuścił dym z nosa. Blaze tylko na niego spojrzał i dalej pożerał swoje jedzonko. Po chwili twój telefon zapikał i gdy na niego zerknęłaś okazało się, ze otrzymałaś wiadomość od Samuela.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 5:23 pm

Westchnęłam i po chwili dałam jeszcze moim zwierzakom smakołyki na deser. Jak zobaczyłam wiadomość to ją otworzyłam. Pewnie chodzi o naprawianie tych sprzętów... Albo o coś innego, nie wiem w sumie... Zerkałam czy zwierzaki wszystko zjadły, ale jak podejrzewam tak...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimePią Lut 21, 2014 4:15 pm

Samuel chciał byś podskoczyła na chwilę do fabryki. Pisał, ze ma coś extra dla ciebie za to naprawianie sprzętów. zwierzaki z prędkością światła pożarły swoje jedzonko i same, o dziwo, poszły położyć się spać. Pewnie tak się obżarły, ze teraz musiały to odespać. Przynajmniej na razie miałaś z nimi spokój. Zegar pokazywał godzinę 10 rano. Od Reina nie miałaś na razie żadnych wiadomości.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeWto Lut 25, 2014 4:27 pm

Westchnęłam i ruszyłam w kierunku fakryki, nasypując jeszcze zwierzakom żarcia by w razie czego sobie podjadły i mi nie zżarły szafki czy co gorsza kompa.
- Cześć - przywitałam się z Samuelem jak tylko go znalazłam, a znając los był na tym swoim drzewie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 5:49 pm

Samuel jak zwykle spał sobie na drzewie i tylko ogon wisiał. Smok zachichotał i podesłał ci obraz tego co zrobiłaś, gdy pierwszy raz go tak spotkałaś. Pociągnij go znowu. zaproponował. Wokół nie było nikogo innego, a obok wejścia do fabryki stał tylko samochód Samuela na którym leżały już naprawione sprzęty. zepsute pewnie wyładował w środku.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 5:51 pm

Tak więc kultowy numer ze zwalaniem Samuela.
A dobrze, można raz na jakiś czas.... - powiedziałam mu w myślach.
Podeszłam bliżej i pociągnęłam Samuela za ogon. Będę miała śmiechu jak zwykle. No i to najlepszy sposób na jego obudzenie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 6:01 pm

Samuel zwalił się z hukiem z drzewa i wyrzucił z siebie wiązankę przekleństw. Całkiem pomysłowych z tego co zdołałaś zrozumieć. Smok zachichotał złośliwie. W końcu jaszczur się podniósł. -No nie, znowu to ty?- Burknął rozcierając sobie tyłek. -AAch, no tak. w końcu coś ci miałem przekazać.- Mruknął i podał ci plik banknotów. -I jeszcze coś. tylko, ze to jest w środku.- Powiedział pokazując na fabrykę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 6:07 pm

Zaśmiałam się.
- No gdybyś nie napisał to bym nie przyszła - powiedziałam. - Hym? Co takiego? - zdziwiłam się porządnie.
Po chwili ruszyłam w kierunku fabryki by zobaczyć co tam jest.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 6:44 pm

Po chwili weszliście do fabryki. Samuel pogrzebał trochę i wyciągnął paczkę zapakowana w szary papier. Gdy go rozerwałaś w pudełku był dziwny przyrząd wielkości śrubokręta. Samuel rozbawiony przekrzywił głowę. -To jest śrubokręt dźwiękowy. Doktorek miał dwa i jeden oddał Azrail, a ze ona tego nie potrzebuje to kazała przekazać go tobie. Ja nie wiem jak się tym dziadostwem obsługiwać, a ty skoro w tym grzebiesz to pewnie sama się skapniesz.- wyjaśnił jaszczur.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 16 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Powrót do góry 
Strona 16 z 36Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 26 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Shadow Pokemony i Punkty Rozwoju Tenera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: