PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 36  Next
AutorWiadomość
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 11:03 am

Samuel prychnął. -Czy ja ci wyglądam jak jakaś postać z Lola? Ja jestem o wiele ładniejszy od tego przerośniętego krokodyle.- Burknął i skrzyżował łapy na piersi. Zwierzaki popatrzyły po sobie i chyba uważały, ze postać z gry jest ładniejsza od Samuela, ale jaszczur udawał, ze tego nie widzi. Ten tylko prychnął i czekał aż ukończysz jego broń.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 11:06 am

Zaczęłam się śmiać i robiłam nad tym dalej.
- Jak wolisz - stwierdziłam tylko.
Chciałam to skończyć jeszcze dzisiaj i zobaczyć jak ta broń spisuje się w praktyce.
- Ciekawa jestem jak mi poszło - uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 11:20 am

Po pół godziny w końcu zostało ci tylko jeszcze dopieszczenie tej broni dla Samuela. Zwierzaki okropnie się nudziły i zaczęły dokuczać jaszczurowi, który po prostu groził im co chwila swoim mieczem. Po kilku minutach broń dla Samuela była gotowa. łuskowaty o mało nie wyrwał ci jej z ręki i zamachnął się nią kilka razy. -Jest świeeetna.- wyszczerzył się.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 11:23 am

Cieszy mnie, że ci się podoba - powiedziałam do chłopaka.
Po chwili postanowiłam wrócić już do domu. Nie domagałam się zaplaty.
- Jutro jedziemy na jakąś akcje - powiedziałam do Blaze'a.
Szczerbatek jest jeszcze za maly.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 12:02 pm

-Jutro przyniosę ci kasę.- Rzucił jaszczur na odchodne i zadowolony z nowej zabawki ruszył w stronę lasu. Zwierzaki poszły za tobą do domu. Zegar pokazywał, ze jest już po 17. Blaze zadowolony machnął ogonem, ale Szczerbatek śmiertelnie się obraził i zaczął udawać, ze cię nie zauważa. Twój kot tylko wypuścił dymek z nosa na szczeniackie zachowanie małego smoka.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 12:08 pm

- Jak urosniesz na przynajmniej metr wysokości gdy jesteś na czterech łapach to wtedy o tym pogadamy... I jak chces, nnie będzie jedzenia - powiedziałam do smoczka.
Zrobiłam nam jedzenie i czekałam czy Szczerbatek da się namówić, po czym poszłam na forum o power rangers. Nick Shadow Dragon zaklepany!
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 12:17 pm

Smoczek w końcu dał się przekupić jedzeniem, ale i tak cały czas łypał na ciebie obrażony. Twoje zwierzaki zjadły sobie i teraz miałaś czas na posiedzenie na forum o Rangersach. Był tam nawet temat poświęcony Shadow Dragon! Spierali się tam czy nowy bohater/bohaterka ma jakiś związek z Rangersami i czy czasem nie należny do tych złych. Przeważały jednak opinie, ze Shadow Dragon należy do tych dobrych albo tez neutralnych.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 3:58 pm

Czytałam te wszystkie wiadomości i dopisałam tylko "Póki co w nic więcej się nie angażuję, a Power Rangers nie chcieli mnie przyjąć". 
Ciekawe czy wezmą mnie za tą prawdziwą czy nie. Po chwili poszłam oglądać coś na youtube z nudów i zerkałam co chwila na swoje zwierzaki.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 4:11 pm

Na forum jakoś nie za bardzo ci wierzyli, ale twoje wypowiedzi i tak nadawały tor ich dyskusji. Zwierzaki siedziały spokojnie i tylko obserwowały co robisz. Na youtube udało ci się znaleźć kilka filmików z Rangersami w Akcji i chyba jeden z twoja walką, ale akurat tam wszystko było niewyraźne. Komentarze na temat Shadow Dragon były umiarkowanie optymistyczne.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 4:19 pm

Nie przejmowałam się tym, że mi nie wierzyli. Jednak napisałam by zobaczyli sobie z jakiego czasu jest mój nick a kiedy po raz pierwszy pojawił się Shadow Dragon. W koncu wyłączyłam komputer i poszłam do łazienki się umyć i walnęłam się po tym wszystkim do łóżka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 4:26 pm

Razem ze swoimi zwierzakami szybko zasnęłaś, a obudziłaś się bez żadnych problemów po 8. Blaze właśnie cię przygniatał, a Szczerbatek leżał na twojej głowie zasłaniając ci oczy swoim ogonem. Gdy wstałaś zobaczyłaś, ze w fotelu znowu siedział Samuel trzymając na kolanach swoja nową zabawkę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 4:28 pm

Spojrzałam na jaszczura z lekka zaspana.
- Hej i co tam? - spytałam się go.
Zerknęłam jak ciągle ma przy sobie broń ode mnie.
- I jak się spisuje? - spytałam się go, siadając na łóżku.
Pogłaskałam zwierzaki i je do siebie utuliłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 4:37 pm

Jaszczur poklepał swoja nową broń. -Bardzo dobre. Sieka jak demon.- Wyszczerzył się pokazując swoje rekinie zęby. -Zaczynasz udzielać się w internecie?- Przekrzywił swój gadzi łeb. -Bo coś za dużo razy miga nick Shadow Dragon na forach.- Spytał się i poklepał swoje ostrze. [b]-I już zaczynają szukać twojej tożsamości.-[b] Dodał.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 5:11 pm

Zaśmiałam się.
- Z nudów, a dzisiaj jadę na miasto coś podziałać - powiedziałam do niego.
Westchnęłam i zabrałam się za robienie nam śniadania. Dzisiaj mnóstwo kanapek.
- Idziesz ze mną? - spytałam się Samuela.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 5:49 pm

Jaszczur wstał i się przeciągnął. -Czego, by nie. I tak mi sie nudzi, a złamanie karków kilku złym gościom będzie niezłą zabawą.- Powiedział. Samuel złapał trzy kanapki i bez ceregieli wepchnął je sobie do pyska. Zwierzaki popatrzyły na niego dezaprobatą. -Słyszałem, ze na mieście kręci sie gang kilku potworów, które żyją z okradania magazynów.- Powiedział pomiędzy kolejnymi kanapkami.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 5:57 pm

Pokiwałam głową.
- No cóż, bywa i tak... - westchnęłam. - Oni tak bo nie mają nic co nie? - podrapałam się po głowie.
Ja zjadłam dwie kanapki i potem jeszcze dorobiłam kilka Samuelowi, po czym poszłam się ubrać i byłam gotowa do drogi. Spojrzałam na Szczerbatka i wzięłam go sobie na ręce.
- Sorki mały - powiedziałam do smoczka i odniosłam go do swojego pokoju i dałam mu dużo smakołyków plus zabawki.
Po tym już mogłam wyjść z Samuelem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 6:13 pm

Szczerbatek się śmiertelnie obraził, ale jednak został na swoim miejscu. Wyszłaś razem z Samuelem i Blaze na miasto. jaszczur szedł spokojnie i rozglądał się prowadząc cię w sobie tylko znanym kierunku. Ludzie nie zwracali na was uwagi i chyba nawet nie zauważali wyglądu Samuela. -Ostatni widziano ich na obrzeżach miasta. Bardzo często tam ich widać, więc może mają tam kryjówkę.- poinformował cie jaszczur.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimePią Kwi 11, 2014 1:13 pm

Pokiwałam głową.
- Tu przyda się raczej coś na straszaka bo nie sądzę by mieli jakieś tam mordercze zamiary skoro okradają tylko po to by przeżyć - podrapałam się po głowie. - Może wystarczyłaby nawet rozmowa - dodałam i zamyśliłam się na trochę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimePią Kwi 11, 2014 3:01 pm

Jaszczur prychnął. -Rozmowa, kuźwa. Trzeba te mendy na kwaśne jabłko stłuc i wtedy dopiero zrozumieją. to są tępe półgłówki. Dopóki ktoś ich nie spierze to mają go w dupie.- Prychnął i pokazał łapą na twojego kota. -On się przyda na całkiem dobrego straszaka jak zacznie ogniem ziać.- Powiedział rozglądając się.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimePią Kwi 11, 2014 3:05 pm

Westchnęłam. 
- Twoim roziwązaniemna wszystko jest pieść? - spytałam się tylko i rozglądałam się.
Przywołałam kota bliżej siebie i dalej się rozglądałam nie chcąc by cokolwiek mnie przepuściło.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimePią Kwi 11, 2014 3:30 pm

-W tym wypadku to jedyne rozwiązanie.- Uciął. -Nie wszystko da się rozwiązać rozmową, a te młotki rozumieją tylko język pięści. Inaczej maja cie w dupie.- Prychnął. W końcu usłyszeliście dziwne skrzypienie i na waszej drodze pojawiło się dwóch gostków o wyglądzie humanoidalnych wilków. Nie wyglądali na zadowolonych z waszej obecności.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimePią Kwi 11, 2014 6:47 pm

Pokiwałam głową.
- No dobra - mruknęłam. 
Po chwili jak stanęły przed nami te dwa wilki to przekrzywiłam lekko głowę.
- Pierwsi chętni do porannego tłuczenia? - spytałam się tylko i ubrałam swoją zbroję i poleciłam Blaze'owi by ich przypalił.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimePią Kwi 11, 2014 7:01 pm

Blaze z dziką radością przypalił wilczkom ogony, ale zza budynków pojawiło się ich jeszcze siedmiu. -Geez, nie potrafią normalnie walczyć?- Obruszył się jaszczur i wyciągnął swoja zabawkę. Wilki rzuciły sie na was z dzikim wrzaskiem, ale tak jak Samuel byli dla ciebie potwornie wolni.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimePią Kwi 11, 2014 7:06 pm

- Nie zabijaj tylko mocno potłucz, masz dobrze wziąć by od tępej strony walić - powiedziałam.
Po chwili ruszyłam i zaczęłam okładać wilki swoim biczem by je pokaleczyć i je wywracać, związywać, kręcić jak bąkami... wszystko... Taka trochę zabawa.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitimePią Kwi 11, 2014 7:12 pm

Po kilku minutach wilczyska leżały porozwalane na ulicy i tylko słyszałaś z ich strony przekleństwa, jęki i obietnice dane mamusi, ze nigdy więcej napadania na przechodniów. Samuel się wyszczerzył. -Ślicznie nam poszło, a teraz...- Powiedział i złapał jednego wilka za kark. -Gdzie wasz szefo?- Spytał się i potrząsnął stworem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 28 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Powrót do góry 
Strona 28 z 36Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Shadow Pokemony i Punkty Rozwoju Tenera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: