PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 7:18 am

Zatrzymałam Noxa i czekałam.
- Rety spore to.. Gdzie prawdopodobnie umieszcza Riva? - spytałam się Axla.
Rozglądałam się uważnie. Możemy się wszystkiego spodziewać tak blisko tej fortecy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 7:36 am

Nic się nie działo, poza wojskami wchodzącymi do zamku.
-Północna wieża.-odpowiedział chłopak, wyciągając sobie kanapke.
-Za trzy godziny idziemy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 7:41 am

Zeskoczyłam z Noxa i wyjęłam sobie także coś do jedzenia .
- Coraz bliżej... - westchnęłam.
Zaczęłam głaskać Noxa po łbie i szyi by trochę nagrodzić młodegovza noszenie mnie. Po tym usiadłam obok Axla.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 8:02 am

-Masz jakieś ciemne ubranie?-spytał chłopak i założył zbroję, i zmienił kolor na czarny.-Coś w tym stylu. Będzie nam łatwiej być niezauważonym. Axel złożył spowrotem zbroje, tyle, że już była czarna.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 8:08 am

- Tak mam - powiedziałam.
Moje futro jest czarne, ale ubiór różny. Poprosiłam by Noxzaslonil mnie skrzydłem i się przebrałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 8:33 am

Przebrałaś się w swój czarny strój i byłaś już gotowa do akcji. Po dłuższym czasie Axel wstał z sygnałem do akcji.
-Biegniemy szybko i zatrzymujemy się dopiepo przy ścianie.-poinstruował cię i pobiegł przed siebie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 8:52 am

Po chwili pobiegłam tak szybko jak mogłam.
"Nix zawolam cie jak będzie trzeba "
Po chwili jak byłam przy ścianie to stanęłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 9:11 am

-Czekaj tu.-zniknął na chwile, ale zaraz wrócił spowrotem.-Jest czysto, biegniemy.-powiedział i wbiegł przez główną bramę i zaraz zniknął na schodach po prawej stronie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 9:22 am

Pobiegłam za nim i rozglądałam się.
- Dużo tu straży łazi. - spytałam się tylko.
Coraz bliżej Riva... Zerknęłam na Axla. Tak łatwo mu ufam, ale on chyba serio jest w porządku.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 9:37 am

Chłopak poprowadził cię przed wejście do wysokiej wieży. Było tam w chuj strażników, około czternastu. Każdy z nich miał żelazną zbroje i miecz. Walka nie wchodziła w gre. Trzeba wymyśleć coś innego.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 9:41 am

Spojrzałam na nich.
- Nie ma raczej innego wyjścia... Złap mnie za rękę i zdejmij zbroje bo trochę duża... Użyjemy mojej niewidzialności - powiedziałam.
Po chwili jak mówiłam to tak zrobiłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 10:47 am

Przeszliście niezauważeni przez strażników i zaczęliście wchodzić po schodach. Na samym szczycie były drzwi, lekko uchylone. Prawdopodobnie do pokoju z Rivenem. Nie było sensu zakładać obrony, bo i tak nic by sam nie zrobił.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 11:30 am

Wyjrzałam przez te drzwi.
- Dobra, wchodzimy - szepnęłam i otwarłam ostrożnie drzwi szerzej.
Czy Riv na pewno jest sam? Nie wiem, ale zaraz to zobaczę i stanę się widzialna.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 2:04 pm

Chłopak siedział sam na parapecie. Wpatrywał się w jakiś punkt daleko w niebie. Jego białe włosy lekko powiewały na wietrze. Wyglądał jakby cała ta sytuacja nie robiła na nim żadnego wrażenia. Ale pewnie tylko tak wyglądał.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 2:14 pm

Po chwili już byłam w pokoju z Axlem. Zrobiłam, że byliśmy widzialni i zmieniłam się w człowieka.
- Tęskniłeś? - powiedziałam nagle i czekałam na reakcje Riva.
Chciałam od razu się wtulic, ale chciałam zrobić ten efekt.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 5:50 pm

Chłopak początkowo obrócił się nagle i już miał was poczęstować lodowym promieniem, ale w ostatniej chwili dotarło do niego na kogo patrzy.
-Jezu to ty.-momentalnie skochył do ciebie, przytulił i mocno pocałował.-Co ty tu robisz? I co tu robi synek Triviara.
Odsunął cię za siebie i celując w Axela, ładował moc. Axel natomiast głośno westchnął.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 5:56 pm

- Pomógł mi się tu dostać - powiedziałam i wzięłam Riva za rękę by ją opuścił. - Pomógł mi przejść wszystko i w ogóle... Wiem kim jest, powiedział w trakcie podróży, ale mu ufam, a może coś mam z intuicji moich rodziców i możemy mu zaufać - zapewniłam swojego ukochanego i się w niego wtuliłam mocno. - Jestem tu by cię uratować... Ogólnie dorwaliśmy elektrycznego i jego właściciela, wysłałam go z pieczęcią do rodziców by go unieruchomili - powiedziałam krótko i go znowu pocałowałam.
Po chwili jednak musiał być koniec tych czułości. Rozejrzałam się wokoło. Był czas by stąd iść.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 6:10 pm

-Maxim dorwał burze? Kurwa mać. Riley ma Płomienia... Czyli , zostały tylko Ziemia i Duch...-mruczał Riv pod nosem. Wyglądał na zdenerwowanego.
-Proponuje najpierw znaleźć ducha.-podsunął nieśmiało Axel.
-Taaak to będzie najlepsze wyjście.-Riven złapał cię za ręke.-Stwórz portal, nie myśl gdzie, nie myśl o niczym.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 6:15 pm

Słuchałam wywodów chłopaka i byłam już z deka zaniepokojona.
Nox poleć jak najdalej stąd. Musimy na chwilę skoczyć do innego świata.... Jak tylko wrócę to cię poinformuję o tym telepatycznie - powiedziałam do swojego smoka.
Po chwili według instrukcji chłopaka otworzyłam portal i w trójkę tam wkroczyliśmy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 6:33 pm

-Ej ja też chce.-usłyszałaś od smoka, kiedy byłaś już po drugiej stronie. Byliście w jakimś buszu, wszędzie były ogromne drzewa i krzaki.
-Teraz pytanie, gdzie idziemy?-spytał Axel składając zbroje.
-Szukajcie czaszki.-odpowiedział Riven i zaczął się rozglądać po krzakach.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 6:38 pm

Lepiej nie - odpowiedziałam krótko i z większą siłą by nieco umocnić swoje stanowisko w sprawie.
Po chwili i ja zaczęłam się rozglądać za tym o czym mi mówił Riv. Co chwila na niego zerkałam ucieszona,że znowu z nim jestem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 6:59 pm

Szukaliście przez pare minut, aż w końcu Axel się o coś potknął i zajebał głową o drzewo, głośno przy tym klnąc.
-Ej! Mam tu czaszke!-zawołał z krzaków.
Książe podszedł do niego i magią rozciął krzaki. Faktycznie, w ziemie wtopiona była biała, metrowa czaszka. Chłopak przyłożył do niej dłoń i między dwoma drzewami, rozciągnął się portal.
-Wbijamy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 7:06 pm

Pokiwałam głową i po chwili z nimi poszłam w ten portal, ciągle łaziłam za Rivem.  Axel mnie trochę rozwalił tym, ale cóż...
- Bardzo się postarałeś z jego ukryciem jak widzę - powiedziałam. - Ogólnie jak było pod moją nieobecność? - spytałam się go.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 7:19 pm

-Ćwiczyłem u władców żywiołów no i wpadłem jak chciałem wrócić po swój miecz.-odpowiedział chłopak obejmując cie w pasie i całując.
Pojawiliście się w białej jaskini. Ściany były wykonane jakby z kości.
-Uwaga na...-zaczął Riven, ale przerwał mu huk, wywołany przez uderzającego o ściane Axela.-Pułapki.
Książe wywrócił oczami a Axel zbierał się z ziemii.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 7:23 pm

- Ałaj... - powiedziałam, patrząc się na Axla.
Po chwili zerknęłam na to czarne coś na ręce chłopaka.
- Pokaż, postaram się to zdjać - powiedziałam do niego i zaczęłam swoje próby pozbycia się tej czarnej opaski.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 22 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy
Powrót do góry 
Strona 22 z 31Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» KP Novy - Yveltal
» Stragan Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: