PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Yveltal Camilla - Kill'em all!

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 12:11 pm

Trochę się trzęsłam z zimna, więc po chwili znowu przybrałam swoją pokemonową formę. W piórkach cieplej... Ewentualnie wzięłam sobie Paina i go do siebie przytulałam, dopóki nie będzie można zacząć prób z podpaleniem drewna. Gady zmiennocieplne to taki chłód raczej nie robi mu dobrze. Może trochę jak kwoka się robię ale co mi tam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 12:15 pm

Pain uśmiechnął się i wtulił w twoje piórka. Po jakiejś godzinie drewno było już gotowe do odpalania i pokemon się za to wziął, pocierając jeden kawałek o drugi. Dziesięć minut później mu się udało... podpalić łuski na ogonie.
- Eh... - rzucił zrezygnowany i rzucił patykiem. I wtedy udało mu się rozpalić ogień...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 12:17 pm

Zaśmiałam się na widok końca jego ogona.
- Jak charmander - stwierdziłam.
Gry natomiast zapalił ogień to się ucieszyłam, zmieniłam postać na ludzką i siadłam przy ognisku. Jak Pain podszedł to tylko trochę pogłaskałam go po łbie i siedziałam dalej.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 12:19 pm

Pain parsknął
- To nie jest śmieszne - rzucił udając obrażonego, ale dał się pogłaskać. Potem ułożył się przy ogniu i oczy same mu się zaczęły zamykać. Po chwili chrapał jak najęty.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 12:22 pm

- No dobrze już dobrze - powiedziałam do niego.
Po chwili postanowiłam pójść w jego ślady i tuląc się do dinozaura próbowałam zasnąć, chyba że jego łuski mi przeszkadzały to wtedy po prostu śpię obok.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 12:27 pm

Łuski były dość miękkie, bo pokemon był młody. Nic ci się nie śniło. Obudziło cie za to coś podobnego do trzęsienia ziemi. Pain wychylił się
- Camilla, chodź, szybko! - rzucił przejęty
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 12:29 pm

- Hm? - podniosłam się i zmieniłam w pokemona.
Po tym wychyliłam łeb na zewnątrz by się zorientować co się stało. To było dość intrygujące, ale i bałam się też czy czasem aby nas nie znalazł wróg.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 12:32 pm

Czy innego pokemona można nazwać wrogiem? Tak, jeżeli to jest Mega Mewtwo Y, atakujący właśnie jakiegoś człowieka, który broni się Venusaurem. Niestety przegrywającym.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 12:34 pm

- Zaraz wracam - powiedziałam do Paina.
Wyleciałam z kryjówki i spróbowałam ocenić sytuację.
"O co poszło?" - wysłałam wiadomość telepatyczną do Mewtwo.
Zbliżać się do tych walczących pokemonów nie będę przecież, życie mi jeszcze miłe tym bardziej, że chłopaka mam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 6:58 pm

Mewtwo kompletnie cię olał, za to Venusaur powoli się odwrócił do trenera
- To koniec, człowieku. Nie jestem zabawką do męczenia - rzucił pokemon i Vine Whip zniszczył pokeball. Potem wraz z Mewtwo odszedł, a trener patrzył zaszokowany na zniszczony ball. Pain podszedł do ciebie
- Znam go. To Tor, najgorszy z najgorszych. To znaczy jest w E4, ale jego pokemony są strasznie męczone - rzucił
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:01 pm

- Mhm o lepiej musie nie pokazujmy na oczy - powiedziałam.
Szybko schowałąm się do tunelu. Po chwili jednak przyszedł mi do głowy pewien pomysł.
- Pożyczę sobie - powiedziałam do Paina.
Po chwili zmieniłam się w człowieka i cóż... Ubrałam jego ubrania.
- Robisz za mego stworka - poklepałam swojego ukochanego po łbie i wyszłam z nim do tego Thora.
Mnie zawsze Ci najgorsi intrygują, nie wiem czemu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:10 pm

Pain spojrzał na ciebie zdziwiony, ale skinął głową. Wybuchnął śmiechem gdy ubrałaś się w jego ciuchy, ale nic nie powiedział. Wyszliście na zewnątrz
- Gwaa - rzucił i wskazał palcem w trenera, nadal stojącego jak słup soli.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:15 pm

- Mhm... - mruknęłam tylko.
Spojrzałam na Paina jeszcze trochę.
- I mów trochę wyraźniej mimo wszystko w ludzkiej ciężko mi rozumieć co mówi pokemon... inny słuch trochę u człowieka, a ty jakbyś miał kluski... - westchnęłam.
Jeszcze go pogłaskałam i podeszłam do tego trenera.
- Cześć - przywitałam się z nim.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:17 pm

- Czego chcesz? - zapytał opryskliwie Tor, patrząc na Tyrunta z pogardą i jednocześnie podziwem, bo twój pokemon stanął na baczność, a nawet mu zasalutował. Potem patrząc na ciebie powoli opuścił dłoń.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:20 pm

- A nic chyba przed chwilą całkiem pokaźny stworek ci zwiał - zauważyłam.
Spojrzałam na Paina.
- Co zgrywasz? - szepnęłam tylko do niego lekko rozbawiona i po tym znowu patrzyłam się na Tora.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:24 pm

- A no zwiał. I co z tego? Znajdę setki takich, mam ich pełno na farmie. Ten i tak był słaby - rzucił pogardliwie. Pain warknął, ale opanował się i wyprężył
- Hej, twój stwór jest lojalny. I chyba nieźle wytrenowany - powiedział po chwili, patrząc na Tyrunta
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:27 pm

- Po prostu szanuję swojego stworka i on to widzi - powiedziałam do Tora z nieco wrednym uśmieszkiem.
Cóż, niezła menda. Tak więc raczej nie mam po co tutaj być.
- Spadam, narka - machnęłam mu ręką i ruszyłam razem z Painem w jakąkolwiek drogę...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:29 pm

- Phi, szanuje. Ciekawe co, broń do wygrywania? One i tak nic nie czują. To głupie zwierzaki - rzucił jeszcze na odchodnym i odjechał na Rapidashu, który gniewnie wstrząsał grzywą. Tyrunt pokiwał głową
- Dobrgwaa mu taaak - rzucił, starając się mówić po ludzku
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:33 pm

- No nieźle jak na początek - powiedziałam do Paina.
Po chwili zdjęłam z siebie jego ubrania i je złożyłam. Po tym zmieniłam się w pokemona i wzięłam sobie Paina i jego ubrania na grzbiet tak, by się nie rozwaliły...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:36 pm

Pain złapał swoje ubrania
- Tor zawsze był idiotą. Może dlatego doszedł tak daleko. - rzucił Pain przytulając się do twojego grzbietu.
Camilla, tu Naval. Przede mną stoi właśnie Mewtwo. Znaczy niedaleko. Gada z pokemonami trenerów, tych po praniu mózgu. Jest w Mega formie, chyba X, ale ciężko to odróżnić. Na razie każdy chowa się sam., usłyszałaś. Hm... co ten Mewtwo kombinuje?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:38 pm

"Właśnie widziałam Mewtwo" - powiedziałam do Navala.
Po chwili leciałam razem z Painem i rozglądałam się po okolicy. Zastanawiała mnie cała sytuacja. Pewnie na tego Tora czasem trafię, ale co mi tam...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:43 pm

Czyli jesteś niedaleko. Chodź, sama zobacz. Aktualnie jesteśmy obok ogromnego białego drzewa, doszło do ciebie. Szybko znalazłaś białe drzewo, a pod nim stał Mewtwo, tylko że w innej formie. Pokazówka odbyła się raz jeszcze, tym razem z innym skutkiem: Mewtwo sam zniszczył pokeball i ciężko ranił pokemona i jego trenera. Rozpoznałaś ich - to Emolga i jej trener...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:45 pm

Spojrzałam na Mewtwo poirytowana.
- Hej, przestań! - krzyknęłam.
Opadłam na legendę z Shadow Ball. Emolga i jej trener. To na pewno ten chłopiec! On przecież nie jest zły, nie pozwolę by ich tak rozłączono. W obecnej chwili się wściekłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 7:52 pm

Mewtwo zaśmiał się i odrzucił cię machnięciem łapy
- Nie rozumiem cię, pokemonie. Powinniśmy być wolni, z dala od tych parszywych ludzi. Oni się zmienili. Nie są już tacy, jak Ash. Traktują nas jak zabawki. Zresztą swoich traktują podobnie. Zobacz choćby co zrobili z tobą, Camillo - rzucił i odleciał
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 8:15 pm

- Nie wszyscy są tacy! Psychiczny pokemon a taki durny - powiedziałam i ja pogardliwie do Mewtwo.
Po tym podleciałam do chlopca i emolgi. Zdjęłam sobie Paina i jego ubrania z pleców.
- Już w porządku, poleciał sobie - powiedziałam do chłopca i wzięłam sobie jego oraz jego pokemona na skrzydła.
Po tym spytałam, gdzie mogę ich zanieść, by wydobrzeli....
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 12 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Yveltal Camilla - Kill'em all!
Powrót do góry 
Strona 12 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» KP Novy - Yveltal

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Gry Trenerskie-
Skocz do: