PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Yveltal Camilla - Kill'em all!

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
AutorWiadomość
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 4:53 pm

- Tak, ale te łuski swęd... - przerwał ogłuszony tym, co zrobiłaś. Uśmiechnął się i pogładził po włosach
- Dziękuję - to widocznie poprawiło mu humor bardziej niż twoje słowa
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 4:56 pm

Uśmiechnęłam się lekko i dalej obok niego siedziałam.
- Tak wiem, ze swędzą... Chociaż mnie pióra raczej kłuły - zaśmiałam się.
Dalej siedziałam obok niego. Byłam już nawet zadowolona i nastrój mi się wyraźnie poprawił... Spojrzałam na nogę chłopaka a potem znowu się do niego przytuliłam.
- Cóż, takie pytanie... czy będziemy parą? - wypaliłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 5:11 pm

Chłopak westchnął i podrapał się po tyłku. Po chwili usłyszał twoje pytanie i zesztywniał. Pewnie nie spodziewał się tak szybkiego rozwoju wydarzeń. Potem również cię przytulił
- Jeżeli ci na tym zależy - rzucił, gładząc twoje włosy
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 5:14 pm

Uśmiechnęłam się.
- Tak, zalezy mi - powiedziałam. - Ale tu te pytanie... czy zależy tobie? -zapytałam się go.
Jeszcze jakiś czas sie do niego przytulałam kiedy poczułam, że będzie zbliżał się mój limit.
- Oki czas bym zwiększała czas w ludzkiej postaci - powiedziałam.
Siadłam w dystansie od chłopaka i się skupiłam. Moja ludzka postać... Zamyka tą pokemonową. Ona teraz powinna być, jak najdłużej, powinnam mieć nad tym pełną kontrolę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 5:20 pm

- Zależy mi... nawet nie wiesz jak bardzo - rzucił i pocałował cię. Tym razem nie miałaś najmniejszego problemu, by utrzymać swoje ciało w tym stanie. Część pokemonowa nie ciągnęła się na świat. Widocznie to ma coś wspólnego z twoimi uczuciami...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 5:22 pm

Ucieszyłam się na słowa chłopaka, a pocałunek teraz mnie trochę zawstydził... Siadłam na powrót obok Paina czujac, że moja pokemonowa postać nie dała o sobie znać.
- Haha o dziwo nie ciągnie mnie do zmiany - powiedziałam zadowolona.
Po chwili by zająć czas opowiedziałam chłopakowi o moim treningu na walkę z lękiem wysokości.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 5:24 pm

Pain uśmiechnął się
- No to ładnie. Podobno Talonflame'y mogą frunąć naprawdę wysoko - rzucił uśmiechnięty. Potem jednak spojrzał na swoją rękę, na której zaczęła się tworzyć łuskowata zbroja
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 5:25 pm

Spojrzałam na rękę chłopaka.
- Dość szybko... - powiedziałam.
Podejrzewałam, ze zaraz prawdopodobnie będę się patrzyć nie na człowieka, lecz na pokemona.
- Jak nie chcesz zniszczyć sobie ubrań to lepiej się ich pozbądź... - powiedziałam w pewnej chwili.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:05 pm

- Pozbyć się? Ale... ale... - po chwili odetchnął głęboko i zaczęła się rozbierać. Zauważyłaś, że całe ciało oprócz głowy ma pokryte łuskami, a sama głowa zaczęła się wydłużać. Oj...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:12 pm

Spojrzałam na chłopaka rozbawiona. W sumie pierwszy raz będę widzieć ludzkiego samca bez ubrań... Obserwowałam jego przemianę. Ciekawe w co się zmieni? Najwyżej jak nie będzie za duży to go będę zaniańczać jako pokemona.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:18 pm

Chłopak coraz bardziej się przemieniał, aż w końcu... stał się Tyruntem. Widziałaś już parę tych pokemonów, ale ten miał inny kolor łusek.
- Gwaa? - zapytał zdumiony. Obejrzał się... a z tyłu majtał mu ogon.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:23 pm

Przechyliłam głowę.
- Dość specyficzny kolor łusek masz... - stwierdziłam.
Na to jego urocze "Gwaa" nie mogłam ze śmiechu.
- Haha słodziusi teraz jesteś - powiedziałam do Paina i go podrapałam pod gardłem, takie pokemony zawsze uwielbiają te pieszczoty.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:27 pm

Pain uśmiechnął się swoim pokemonim uśmiechem i dla żartu udawał, że cię gryzie
- Gwaah - powiedział i podskoczył. Potem pomachał ogonem. A jeszcze potem się zaśmiał
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:31 pm

Uśmiechnęłam się.
- No i jest fajnie - powiedziałam zadowolona z tego wszystkiego.
Zaczęłam go głaskać, niańczyć i tak dalej... Bardzo fajny był w tej postaci.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:36 pm

Chłopak... a raczej pokemon delikatnie się odsunął
- Gwah - rzucił, otrząsając się. Chyba nie był przyzwyczajony. Po chwili ziewnął i przez przypadek użył Roar. Spojrzał na ciebie zszokowany
- Gwaa? - zapytał. Chyba jeszcze nie mógł mówić po ludzku...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:39 pm

Zaśmiałąm się.
- No dobra już tak nie będę - powiedziałam.
Gdy użył Roar to jak to bywa trochę mnie wywaliło z pola widzenia.
- Właśnie użyłeś jednego z ruchów jakie może poznać twój gatunek - powiedziałam do niego.
Po chwili przestawiłam się na język pokemoni, bo tak to z nim się nie dogadam zbytnio. Najlepiej to zmieniłam się na razie w swoją poke-formę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:41 pm

- Yyy... aha. A co to w ogóle było? Czemu tak cię wywiało? - zapytał zdziwiony. Pierwszy raz cię widział w takiej postaci z tej perspektywy
- Wow - rzucił, oglądając cię dokładnie
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:44 pm

- To był Roar - powiedziałam do niego.
Popatrzyłam się rozbawiona, gdy mi się tak przyglądał.
- Cóż teraz widzisz mnie kategoriami pokemona, nie człowieka, witaj w klubie dziwaków - zaśmiałam się.
Rozłożyłam się wkrótce na ziemi i ziewnęłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:48 pm

- Ale to dziwne - rzucił rozbawiony, a potem też się położył. Całe to pokemonowanie wytrąciło go z rytmu i poczuł się zmęczony. Nic dziwnego, w końcu był prehistorycznym gadem w końcu.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:49 pm

- No się domyślam - ziewnęłam.
Po chwili użyłam jednego ze swoich skrzydeł jako okrycia dla niego, w końcu gady lubią ciepło... hihihi...
- Jutro postaram się ciebie nauczyć kilku rzeczy - powiedziałam, zasypiając.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:54 pm

- Dobranoc - odparł i usnęliście.
Obudził was grzmot burzy. Na zewnątrz trwała potężna burza. Pain co chwila podskakiwał, gdy pioruny biły blisko was. Potem chciał ziewnąć, ale przypomniał sobie, co się stało wczoraj i sobie odpuścił
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 6:56 pm

Zaśmiałam się i usiadłam.
- Dobra czas nauczyć cię przemiany... - powiedziałam.
Machnęłam ogonem i zmieniłam się w człowieka. Siadłam przed chłopakiem i mu zaczęłam wyjaśniać jak ma dochodzić do tego by się przemienić...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 7:03 pm

- Gwaaa - rzucił, co oznaczało chyba, że spróbuje. Potem spróbował się przemienić, ale uzyskał tylko tyle, że zrobił się fioletowy z wysiłku. Być może był zbyt młody... albo jakoś zmienili DNA i już nie wróci do ludzkiej postaci...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 7:06 pm

To by było najgorsze... Westchnęłam i przechyliłam głowę.
- To teraz ja się na ciebie nie napatrzę w ludzkiej postaci... - powiedziałam lekko zasmucona.
Ucałowałam go w kinol i siadłam obok. Wyjrzałam na zewnątrz, paskudna pogoda.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Kanrisha
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kanrisha


Liczba postów : 565
Join date : 09/11/2013

Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 12:09 pm

No przecież odpisałam...?
-----
Pain parsknął i kichnął. Przez przypadek znów użył Roar. Tym razem wywiało cię aż na zewnątrz. Pian przyniósł cię do środka... i znów kichnął. Bawiliście się tak kilka razy, aż w końcu byłaś cała mokra. W końcu chłopak przyniósł trochę drewna i czekaliście, aż wyschnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Yveltal Camilla - Kill'em all!   Yveltal Camilla - Kill'em all! - Page 11 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Yveltal Camilla - Kill'em all!
Powrót do góry 
Strona 11 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» KP Novy - Yveltal

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Archiwum :: Gry Trenerskie-
Skocz do: