PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ... 36  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeWto Gru 17, 2013 8:17 pm

- Tak, mimo iż strasznie urósł to dalej ten sam uroczy Vepro - zaśmiałam się i pogłaskałam kota po łbie.
Po chwili siadłam obok chłopaka i się oparłam wygodnie na sofie.
- Rozumiem, że niezbyt się lubicie z moim bratem? - spytałam. - W sumie mam to gdzieś, niech sobie lata za potworami bo i tak ma dom gdzieś.... - mruknęłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 5:01 pm

-Mruuu.- Potwierdził Blaze i usiadł sobie majtając swoja kitą jak pies chociaż był uroczym kotkiem. -"Niezbyt" nie jest dobrym słowem.- powiedział Rein. -Raczej on mnie bardzo nie cierpi, bo walczę na własny rachunek. Drużyna najważniejsza, gra zespołowa, itp itd. Głupie pierdoły.- Skrzywił się i pogłaskał twojego kota. -Hmmm... Zack nie interesuje się domem?- Dopytał się.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 5:05 pm

- Ja też wszystko na własny rachunek sobie robię i jakoś nie ma o to wontów... Zresztą póki co nie walczyłam tak wiele tylko klepałam zbroję czy uzbrojenie - westchnęłam. - Cóż, jest tu ledwo co, czasem zrobi coś do jedzenia, jak to ostatnio upiekł ciastka, prześpi się jedną noc na kilka i więcej go tu nie ma - powiedziałam zrezygnowana. - Nasi rodzice są porwani a ja na razie nic nie zdziałam... - spuściłam głowę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 5:15 pm

Rein pokiwał tylko głową. Blaze zerknął to na ciebie to na chłopaka i położył ci łeb na kolanach mrocząc głośno. Zegar pokazywał już 14. Nagle chłopak zerknął w stronę okna. -Szlaag. Zack wraca.- Mruknął. Rzeczywiście widziałaś swojego brata niezbyt zadowolonego zmierzającego w kierunku domu.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 5:19 pm

Spojrzałam na okno.
- Ajj... - powiedziałam. - Chodź do mojego pokoju, może cię nie widział - powiedziałam szybko i pokazałam chłopakowi, gdzie mój pokój a sama ukryłam jedną szklankę za sofą i z drugiej ja sobie najspokojniej w świeci piłam.
Jeszcze tego brakowało by ten furiat połowę domu rozwalił.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 5:45 pm

-taaa, może mnie jeszcze w szafie schowasz?- Mruknął Rein, ale poszedł za twoim kotem, który wskazywał mu drogę. Zack wszedł do domu w niezbyt dobrym humorze. Nawet się nie przywitał i naburmuszony ruszy do kuchni. Twój kiciuś podszedł do ciebie i zamruczał zadowolony. Blaze nawet nie zainteresował się twoim bratem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 5:54 pm

Spojrzałam na Zacka.
- A tobie co? - spytałam się go.
Po chwili westchnęłam i poszłam z kotem do swojego pokoju zobaczyć jak tam Rein się ma, na wszelki wypadek drzwi zamknięte na zamek. Często to robię to nic dziwnego....
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 6:50 pm

Zack nic nie odpowiedział i wyszedł z kuchni o swojego pokoju trzaskając drzwiami. Blaze tylko mruknął i mogliście iść do twojego pokoju gdzie ukrywał się Rein. Chłopak siedział sobie w fotelu i ze znudzona miną przeglądał jakąś książkę. Na szczęście nie wszedł do szafy. -Poszedł sobie?- Spytał się.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 18, 2013 8:08 pm

- Nie, jest w swoim pokoju - odpowiedziałam chłopakowi.
Siadłam naprzeciw niego.
- Ogólnie w jakim celu teraz do mnie przychodzisz? Bo o nic sensownego nie pytasz... Na ogół szukam zajęcia, więc jakbyś chciał bym coś ci zmontowała to bardzo chętnie - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeCzw Gru 19, 2013 4:25 pm

Rein wzruszył ramionami. -A tak sobie przylazłem, bo się nudzę.- Powiedział i ziewnął. Blaze usiadł sobie obok ciebie i mruczał sobie zadowolony z siebie. Twój brat jak na razie chyba nie miał zamiaru wychodzić ze swojego pokoju. -Zack dostał kosza.- Poinformował cię Rein i zachichotał wrednie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeCzw Gru 19, 2013 4:42 pm

- Ah o to chodzi... - powiedziałam do chłopaka.
Podrapałam się po głowie. Cóż w sumie przy takim bufonie się nie dziwię... Westchnęłam i się rozejrzałam po pokoju. Zaczęłamggadać z zielonkiem o czymkolwiek. Pytałam go o zainteresowania, czasem jakiś kawał... By nam miło zszedł czas.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeCzw Gru 19, 2013 5:13 pm

Rein okazała się całkiem dobrym towarzyszem do rozmowy i potrafił opowiadać żarty. Szybko minął ci czas i ani się obejrzałaś i było już po 18. -Dobra, lepiej jak się stad zmyje.- Powiedział Rein i podszedł do okna. -Na razie.- Pożegnał się i wyskoczył przez okno. Gdy wylądował pomachał ci i zniknął pomiędzy drzewami.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 20, 2013 3:35 pm

Także mu pomachałam i byłam bardzo zadowolonaz tej rrozmowy.
- Paa do zobaczenia - powiedziałam mu.
Niedługo po tym poszłam do łazienki się umyć i przebrać. Na brata nawet nie zwracałam uwagi, lepiej nawet go chyba nie tykać. Jest jak mrowisko... Po tym poszłam spać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 20, 2013 4:11 pm

Szybko zasnęłaś ze swoim ogromnym kotkiem u boku. Śnił ci się zielony rangers i jego mega zord oraz inni Rangersi atakujący smoka przypominającego Acnologie. Obudziłaś się gdy właśnie reszta rangersów przywoływała swoje zordy. Zegar pokazywał już 8, a twój kotek leżał sobie spokojnie  chrapał głośno.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 20, 2013 5:08 pm

Ziewnęłam i pogłaskałam swojego kota po łbie.
- Muszę ci chyba jakieś legowisko zrobić bo mam pełno sierści w łóżku - zaśmiałam się do kota i po chwili wstałam.
Ruszyłam w kierunku łazienki by się umyć i przebrać, zapowiada się kolejny nudny dzień... Może znowu wyjdę poszukać dziur w przestrzeni? Nie... póki co nic interesującego w okolicach raczej nie ma...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 20, 2013 6:34 pm

-Mru.- Blaze zaprzeczył i usiadł na podłodze. Zrobił swoja minę, by okazać, ze się na ciebie focha. Wyglądał przy tym całkiem pociesznie. Poszłaś się umyć i przebrać, a kot dalej siedział obrażony. Chyba będziesz musiała go czymś przekupić. twojego brata widocznie nie było w domu, bo śniadanie nawet nie było przygotowane.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 20, 2013 6:42 pm

Spojrzałam na kota i rzuciłam mu swoją paczkę ciastek. Miała być moja, ale cóż...
- Masz i to jest na zgodę, jak będziesz grzecznie spał na legowisku, które ci przygotuję to przez tydzień masz po paczce smakołyków - pogłaskałam kota po łbie. - A teraz siedź grzecznie w domu, a ja pójdę na zakupy, jest zakaz wprowadzania zwierząt do supermarketu - powiedziałam.
Po tym wzięłam kasę i zrobiłam listę potrzebnych rzeczy. Długo nam tych oszczędności nie wystarczy... Poszłam na chwilkę do swojego komputera i dałam w internecie ogłoszenie. Jego treść była mniej-więcej taka, i to nie jet żadne ogłoszenie matrymonialne etc...
"15-latka obeznana w technologii szuka pracy. Może pracować przy montażu, naprawie [...]"
Dalej było wymienianie tego, przy czym mogłabym pracować, może ktoś odpowie. W sumie przydałoby mi się zainwestować w nowy telefon, na przykład taki Alcatel OneTouch... Po tym ruszyłam do supermarketu... I wstąpię do sklepu zoologicznego tam... Podpatrzę jak wyglądają legowiska dla kotów... Bo rozmiaru XXXXXXXL raczej nie mają.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 20, 2013 7:59 pm

Kupiłaś co chciałaś i o dziwo mieli w zoologicznym posłanie w sam raz dla twojego kota. Pewnie było ono robione z myślą o wielkich nowofunlandach i bernardynach, ale Blaze tez mógł się na nim zmieścić. Przytaszczyłaś zakupy do domu. Blaze popatrzył się krzywo na nowe posłanie i jakoś nie wyrażał chęci położenia się na nim. Gdy zerknęłaś do komputera na razie nie było żadnych odpowiedzi na ogłoszenie, ale wisiało ono dopiero jakieś pół godziny.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeSob Gru 21, 2013 8:07 pm

Spojrzałam rozbawiona na kota, posłanie położyłam obok swojego łóżka i na nim dałam miskę, którą też kupiłam specjalnie dla Blaze'a i wysypałam tam smakołyki. Mam nadzieję da się przekupić... Po tym siadłam przed komputerem i zaczęłam na nim pisać, grać, etcetc, co chwila sprawdzając ogłoszenie i mając nadzieję, że nie odpowie na nie żaden zboczeniec... Większość ludzi pewnie do tego krzywo będzie się patrzeć przez mój wiek...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeSob Gru 21, 2013 8:35 pm

Miałas kilka propozycji, ale nie były one zbyt warte, bo raczej byli to napaleni 13 latkowie chcący się umówić na randkę. albo coś innego. Blaze siedział sobie spokojnie w swoim legowisku. Przekrzywiał tylko głowę i wpatrywał się w ciebie. W internecie tez nie było nic ciekawego oprócz rozdmuchiwania Power Rangers i tego, ze walczyli ze złem. Czyli nic interesującego. w sumie mogłaś zobaczyć sobie co takuiego nagryzmolił na forum Samuel.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeSob Gru 21, 2013 8:43 pm

Westchnęłam i weszłam na tamto forum by sobie poczytać co nieco spekulacji o power rangers. Czasami tam odpowiadałam na jakiś post czy coś... I mój nick "Shadow Dragon". Heh... Nikt się pewnie i tak nie skapnie to po co mam zmieniać? I te propozycje od 13-latków mnie dobijały, dosłownie... W ogóle po co sobie robią nadzieję u osoby dwa lata starszej, zwłaszcza, że takie młodziki to jeszcze kurduple? Ehh...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeNie Gru 22, 2013 9:43 am

Po za plotkami na temat zielonka i innych rangersów nie było nic ciekawego. Samuel pewnie pisał to wszystko, by zmylić opinie publiczna i rozpowiadać nieprawdziwe plotki na ich temat. Co było nawet dobrym pomysłem, bo nikt wtedy nie interesował się jak jest na prawdę. Blaze siedział w swoim gniazdku i mruczał nawet zadowolony.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeNie Gru 22, 2013 6:23 pm

Westchnęłam i po chwili wyłączyłam komputer. Zerknęłam jak tam Blaze się przekonuje do nowego posłania. Ja nie mam zamiaru mieć łóżka całego w sierści... Czasem z kotem będę spała ale nie codziennie... Pogłaskałam kota po karku i po chwili wyszłam z nim na spacer. Może będzie się działo cokolwiek ciekawego. Kto wie?
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeNie Gru 22, 2013 7:11 pm

Na dworze było tak jak zwykle. Kotek bardzo zadowolony szedł sobie za tobą i mruczał coś po swojemu. Świeciło nawet słońce i na horyzoncie nie było żadnych potworów, chociaż przy jednym z drzew stała sobie bardzo ci znajoma niebieska butka, a Doktorka w pobliżu chyba nie było.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitimeNie Gru 22, 2013 7:13 pm

Podeszłam do tej budki i zapukałam, moze Doktor jest w środku lub zapomniał zamknąć drzwi? Nie żebym chciała mu coś ukraśc, tylko byłam ciekawska co on takiego moze mieć w tej budce... Strasznie mała.... Po chwili jak nie dzieje się nic interesującego to idę dalej, a w końcu ruszam do fabryki by sobie potrenować... Tym razem walkę mieczem, do tego akurat używam swojej prawdziwej broni.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Powrót do góry 
Strona 5 z 36Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Shadow Pokemony i Punkty Rozwoju Tenera
» Ahoj, kapitanie, czyli gra Blackbearda
» Co i jak? Czyli poradnik młodego Gimpowca
» ,,Kryształowa Przygoda"-czyli gra Charlie
» ,,Capo Crimine"-czyli gra Allexa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: