PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 36  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeCzw Gru 26, 2013 7:31 pm

Westchnęłam.
- Przynajmniej masz coś porządnego dp roboty... No mnie jutro czeka mała robota przy naprawachu Samuela - powiedziałam jeszcze.
Znowu się w niego wtuliłam i się uśmiechnalam. Zack pewnie niedługo pojdzie, no chyba że mnie zaskoczy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeCzw Gru 26, 2013 7:41 pm

Rein tez wyglądał na zadowolonego. Przytulił się do ciebie. Blaze po chwili też wpakował się na łóżku i mrucząc głośno zaczął się do was tulić i gadać po swojemu. -Hym.. no to świetnie przynajmniej nie będziesz wiecznie marudzić.- powiedział i pociągnął cie rozbawiony za ucho.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeCzw Gru 26, 2013 7:45 pm

Uśmiechnęłam się.
- No tak, mam towarzystwo takie, że lepszego być nie może - powiedziałam bardzo zadowolona. - Ogólnie nie spodziewałam się tego, że ktoś nagle się mną zainteresuje... Co ci się we mniesspodobało? - spytałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeCzw Gru 26, 2013 7:56 pm

Rein tylko się uśmiechnął, ale nic nie odpowiedział. Zaczął bawić się twoimi włosami i podrapał też Blaze pod mordka, by nie latał jak głupi. Westchnął. -a rożne rzeczy.- Odpowiedział enigmatycznie. przekrzywił głowę i owinął sobie kosmyk twoich włosów wokół palca.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeCzw Gru 26, 2013 7:59 pm

- Jakie? - spytałam się go.
Trąciłam go w nos i się jeszcze bardziej wtuliłam w niego.
- Jesteś moim najlepszym prezentem urodzinowym w życiu - wyszczerzyłam się. - A ty kiedy masz urodziny? - spytałam się go zaciekawiona.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 3:14 pm

Rein wzruszył ramionami na kolejne takie samo pytanie i po prostu je zignorował. Poklepał cie tylko po głowie. -Nie dopytuj się.- Powiedział i podrapał Blaze pod mordka na co kot zareagował mruczeniem. Gdy zerknęłaś na zegar zobaczyłaś, ze jest już 19. Czas nawet szybko ci zleciał. Jajko dalej leżało w gnieździe twojego kota.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 3:18 pm

- No dobra - powiedziałam w końcu.
Rozejrzałam się i zostanowiłam.
- To zostajesz dzisiaj na noc czy wolisz nie bo mój brat jest? - spytałam się. - Chociaż może niebbędzie próbowałcie zabić chyba że mocno się na siebie czubicie - stwierdziłam.
Siedziałam teraz obok niego i głaskałam Blaze'a.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 4:31 pm

-Lepiej jak na noc się zmyję. Nie chce zostać pogoniony przez Zacka trzymającego siekierę.- Mruknął i skrzywił się jakby coś sobie przypomniał. -Kolejny raz.- dodał. Zerknął na zegar i pogłaskał twojego kota. -Moze lepiej jak już się stad zmyje.- Powiedział i wstał. Pomachał ci i otworzył okno wyskakując przez nie jak zawsze.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 4:40 pm

- Już kiedyś cie dopadł? - spytałam się go. - Paa kochanie - powiedziałam.
Po chwili jeszcze mu pomachałam i westchnęłam. Cóż był bardzo fajny, nawet świetn ... Dużo by tu wymieniać tego co mi się w nim podoba. Mój zielonek. Po tym poszłam zebrać swoje narzędzia w garau i w końcu poszłam się umyć oraz przebrać. Jutro moja pierwsza robota.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 4:50 pm

Zielony nawet nie dosłyszał ostatnich słów i pobiegł w stronę lasu. Mogłaś zająć sie swoimi sprawami mijając przy okazji w kuchni Zacka, który cały czas nie był zadowolony. Ogarnełas trochę swoje narzędzia i znowu skierować się do swojego pokoju. Cały czas łaził za tobą Blaze mrucząc i trącając cie łapa o jakiś kawałek mięska.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 4:56 pm

Poszłam do kuchni i dałam mu kawałek mięsa, taki porządny. Zaczynam się obawiać co będziejjak przyjdą rachunki.
- Zack a ty masz coś jeszcze oszczędności? Bo mi niezbyt wiele zostało, a niedługo pewnie przyjdą rachunki, nawet zrobiłam ogłoszenie w internecie, mogę wykorzystać mój talent przy tym - westchnęłam. - I uszy do góry - objęłam brata wokół szyi. - Bądź w końcu bardziej społeczny - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 6:33 pm

Zack tylko coś burknął, wyrwał się i poszedł do swojego pokoju olewając twoje pytania. Zerknęłaś na stół i zobaczyłaś, ze jednak wszystkie rachunki zostały opłacone. Blaze zadowolony wcinał mięsko i zamachał kitą oblizując sobie mordkę. -Mruuuu.- Przytulił się do ciebie liznął cię swoich długim jęzorem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 6:37 pm

Westchnęłam.
- Zack to kolek - burknęłam tylko trochę zawiedziona.
Po policzkach pocieklo mi kilka łez, ale po chwili się ogarnęłam.
- Muszę odnaleźć rodziców - westchnęłam.
Poszłam po chwili się umyć i spać. Wzięłam Blaze'a do łóżka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 6:49 pm

-Mruuu.- Blaze przytaknął i poszedł za tobą do pokoju. Umyłaś się i przebrałaś wiec mogłaś teraz iść spać. Szybko zasnęłaś i śniło ci się, ze znowu leciałaś na Acnologii. Obudziłaś się w tej samej chwili gdy smoczysko właśnie szykowało się na szturm na zordy rangersów. Gdy zerknęłaś na zegar ten pokazywał 8, a Blaze leżał rozwalony na większej części łóżka.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimePią Gru 27, 2013 6:56 pm

Spojrzałam rozbawiona na swojego kota. Spojrzałam na jajko i wzięłam je sobie do torby owiniete w bluzę. Następnie poszłam się umyć oraz przebrać. I śniadanie.. Duża jajecznica dla mnie i dla kota. Westchnęłam. Zack bardzo często doprowadza mnie do płaczu, ale teraz jest arcykołkiem. Poszłam po tym do fabryki.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeSob Gru 28, 2013 11:53 am

Szybko się uwinęłaś i mogłaś ruszyć z kotkiem do fabryki. Jak zwykle wędrówka zajęła ci pół godziny i ujrzałaś budynki twojego ulubionego miejsca. Tuz przy wejściu czekał Samuel. -Cześć.- przywitał się jaszczur i pokazał na stertę różnych urządzeń. Telewizory, lodówki, komputery oraz inne sprzęty AGD. -mój kumpel zajmuje się naprawa i sprzedaż tego typu złomu nie wyrabia to poleciłem mu ciebie. Oczywiście za każdy naprawiony sprzęt dostaniesz wypłatę. 20% z ceny za jaka uda sie go upchnąć.- Przedstawił ci sytuacje.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeSob Gru 28, 2013 12:01 pm

- No to nieźle - powiedziałam, patrząc się na to wszystko.
Po chwili zaczęłam wszystko porzadkowac i ustawiać od tych najmniej uszkodzonych po te najgorsze... naprawy zaczęłam od tych najcięższych. Potem będzie coraz lże , chyba że mnie coś zaskoczy. Zajęcie w sam raz dla mnie. Zabrałam się do pracy... Hmm... Dość dużo tego wszystkiego. Ale im więcej roboty tym więcej zarobie. Co jakiś czas szłam do sterty swoich szmelców po części...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeSob Gru 28, 2013 12:15 pm

Wzięłaś się do roboty, a jaszczur tylko się przyglądał. Udało ci się na razie naprawić tak z połowę przyniesionych sprzętów. Na chwilę zniknął i po chwili podjechał samochodem, by zapakować to co zdążyłaś zrobić. Gdy zerknęłam na komórkę ta pokazywała już 15. -Jak coś to twoja zapłata za ta część urządzeń przyjdzie jutro. ja ci ja dostarczę.- powiedział Samuel i zmienił się w swoją ludzka formę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeSob Gru 28, 2013 12:22 pm

- Oki - powiedziałam. - Ja tu jeszcze trochę popracuję i jak co naprawione przedmioty znajdziesz na dolnych halach, pomieszczenie numer 6 - poinformowałam go.
Po tym zabrałam się za dalsze naprawy i wszystko zanosiłam do wymienionego pomieszczenia. Jest ono na szczęście niezbyt daleko. Chciałam mieć na jutro mniej roboty. Cóż Samuel pewnie za to teżccoś zgarnie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeSob Gru 28, 2013 12:29 pm

Przed 16 skończyłaś już naprawiać większa część pozostałych sprzętów, a resztę zostawiłaś sobie na jutro. Blaze zaczął podskakiwać jak piłeczka, gdy zobaczył jak skończyłaś. Chyba już trochę się tutaj nudził. jajko jak to jajko siedziało spokojnie w torbie i nic po za tym. Mogłaś teraz ruszyć do domu, by coś zjeść, bo zaczęło ci przeciągle burczeć w brzuchu jakbyś miała tam orkiestrę.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeSob Gru 28, 2013 12:37 pm

Już tylko trochę mi zostało... Ale byłam zbyt głodna.
- No jużjuż - poklepałam kota po łbie.
Poszłam za resztę pieniędzy kupić jajka i kiełbaski. Następnie poszłam do domu. Wzięłam patelnię i zaczęłampiec kkiełbaski. Kotu dałam tak ze trzy by wytrzymał, dopóki nie skończę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeSob Gru 28, 2013 2:16 pm

Weszliście do domu i mogłaś zabrać się za robienie kolacji. Kotek zadowolony zjadł kiełbaski i mrucząc powędrował do kuchni. Twojego brata już nie było w domu. Pewnie zmył się już dawno temu. Nawet nie zauważyłaś jak szybko minął ci czas. Dopiero gdy zerknęłaś na zegar okazało się, ze jest już 19.30. Blaze dalej się do ciebie łasił i zerkał co chwila na jajko.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeSob Gru 28, 2013 3:50 pm

Pogłaskałam kota i poszłam się umyć oraz przebrać.
- No Blaze, czas iść spać - westchnęłam.
Dzisiaj nawet nie widziałam Reina. Pewnie ma dużo zajęcia. W pokoju wyjrzalam za okno, spojrzałam na ogłoszenie. Pewnie póki co żadnych opinii nie będzie. Ziewnęłam i położyłam sięw lłóżku.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeNie Gru 29, 2013 8:29 am

Szybko zasnęłaś. Znowu śniło ci się, ze lecisz na grzbiecie Smoka apokalipsy. Potwór niszczył swoim ognistym oddechem wszystko wokół, a lecieliście przecież nad Nowym Jorkiem. Obudziłaś się w chwili, gdy zaczęły na was szarżować mega zordy rangersów. Gdy zerknęłaś na zegar pokazywał on godzinę 7. Blaze leżał na swoim legowisku na grzbiecie i machał zabawnie łapkami.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitimeNie Gru 29, 2013 8:38 am

Zaśmiałam się. Blaze był taki zabawny... Westchnęłam i poszłam się ubrać. Po tym zrobiłam omlet i zawołałam kota. Ja szybko zjadłam i zebralam swoje rzeczy. Czas iść naprawić resztę sprzętu... Wysłałam sms do Reina "Jak tam?". Te moje sny były dość destrukcyjne. Rozejrzałam się wokoło. Po tym ruszyłam do fabryki.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 9 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Powrót do góry 
Strona 9 z 36Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Shadow Pokemony i Punkty Rozwoju Tenera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: