PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next
AutorWiadomość
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 4:42 pm

Brama otworzyła się, a waszym oczom, ukazało się puste miasto, lecz głosy nadal było słychać jakby było tam mnóstwo ludzi. Nagle, pojawił się przed wami Loki, w swoim jadowicie zielonym płaszczu.
-Dziękuje, że mi go dostarczyłaś.-uśmiechnął się.-Ale, żeby dostać rodziców, musisz wykonać 3 zadanie, czyli do nich dojść.-wskazał ci zielony portal za tobą.-A ja w tym czasie zajmę się braciszkiem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 4:47 pm

Powodzenia - wysłałam wiadomość telepatyczną do Thora i zawołałam Noxa by cały czas był przy mnie.
Spojrzałam na zielony portal. Kto wie co się za nim kryje? Zmieniłam swoją postać na wybierającą i ruszyłam w zielony portal. Podejrzewam, że owe zadanie będzie jednym z moich najtrudniejszych...
Uważaj i trzymaj się zaraz obok mnie... - ostrzegłam Noxa.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 4:51 pm

Wewnątrz pomieszczenia, w którym się znaleźliście, było ciemno i wilgotno. Jedynie na ziemii, świeciły się dwa, cienkie paski. Zielony i Czarny. Oba prowadziły daleko w przód.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 4:54 pm

Po chwili ruszyłam według tych pasków, obserwując wszystko i oświetliłam pomieszczenie kulą ognia, którą stworzyłam na swojej ręce. W końcu nie zdam się ślepo na dwa małe paski, które dają ledwo co światła...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 4:57 pm

Po paru minutach wędrówki doszłaś do rozwidlenia. Wtedy zapłonął czarny ogień po prawej i zielony po lewej , oświetlając dwa korytarze. Na ścianie po prawej namalowana był smok, kościany, z postrzępionymi skrzydłami i płonącym wzrokiem. Po lewej natomiast, widniał ogromny wąż z rozdziawioną paszczą i czaszkami nabitymi na kły.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 5:00 pm

Spojrzałam na to wszystko.
- Chyba chodzi o wybór przeciwnika... Smok to siła, wąż to szybkość... W sumienie wiem... - i tutaj bardzo bezkompromisowy sposób rozwiązania sprawy, czyli krótka wyliczanka i padło na... - Dobra, idziemy na smoka - powiedziałam w końcu i poszłam prawym korytarzem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 5:04 pm

Szłaś przez długi czas czarnym korytarzem, oświetlanym przez mroczne ogniki. Doszłaś w końcu do ogromnej komnaty. Wysokiej na 30 metrów a szerokiej na nawet nie wiem ile. Po środku stało podium, a na nim stała spora czaszka, z wyrytym błękitnym, świecącym napisem. Pewnie jakaś podpowiedź.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 5:08 pm

Duże to pomieszczenie. Po chwili podeszłam do czaszki i odczytałam co tam na niej pisze. Na pewno wskazówka, tylko czy tu nie ma czasem jakiejś pułapki? To miejsce jest za duże jak na to, by nic tu miało się nie dziać. Podejrzewam, że będzie spory problem. Zerkałam co chwila na Noxa.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 5:14 pm

"Zapal płomienie bogom wiatru, by poznać swoje przeznaczenie. Ale uwaga, zacznij od najważniejszego N i skończ na mniej ważnym W.". Dopiero teraz zauważyłaś, że po 4 stronach, północnej, wschodniej, połódniowej i zachodniej, stoją posągi a pod nimi stoją puchary z oliwą, pewnie łatwopalną. Teraz pozostawało ci zapalić znicze. Tylko, od której strony zacząść?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 5:18 pm

Podrapałam się po głowie i wyrysowałam sobie w powietrzu owe strony świata by mieć lepsze spojrzenie. N jest obok W, więc mam pójść potem do E, a następnie do S? A może podstawowe kierunki, czyli północ, południe, wschód, zachód? Postanowiłam wykonać drugą opcję. Rozesłałam więc płomienie najpierw do północy, potem południa, następnie wschodu a na końcu zachodu i niech się dzieje...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 5:21 pm

Płomienie zapłonęły, a wokół ciebie, zaczęło okropnie wiać. Poczułaś, że ziemia się pod tobą zapada, a ty lecisz w dół. Kiedy rąbnęłaś o ziemie, zauważyłaś posąg smoka, takiego samego jak na obrazku. A zaraz pod nim trzy tablice.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 5:24 pm

- Ajj - jęknęłam tylko.
Po chwili podeszłam blizej do posągu i odczytałam co pisze na tych tablicach. Pewnie kolejna wskazówka... Kto wie czy to był dobry efekt czy nie, ale jestem pewna jednego: i tak będą w końcu kłopoty.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 5:37 pm

Na pierwszej tabliczce był napis:"Jestem ogniem w twoim sercu, myślą w twoim mózgu, ruchem w twoich kończynach i bólem w twoich nerwach. Kim jestem?". Na drugiej tabliczce napisane było:"Kierując się pierwszą odpowiedzią, przywróć to smokowi.". Trzecia natomiast głosiła:"Każde życie jest tak samo cenne, więc można je przenosić, ale czy wystarczy ci sił?". Kiedy przeczytałaś wszystkie tablice, usłyszałaś ciche warknięcie Noxa. Obejrzałaś się w jego strone i spostrzegłaś, że warczy na gigantycznego, skatowanego, białego wilka, zamkniętego w klatce. Wilk był tak padnięty, że nawet nie patrzał na smoka.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 5:43 pm

- Chodzi o życie... - mruknęłam.
Po tym spojrzałam na wilka i do niego podeszłam. Kto go mógł tak skatować? Chociaż wiem... Westchnęłam.
- Cóż, w takim razie ukrócę twoje męki - powiedziałam do zwierzęcia.
Życie, energia życiowa... Można je przenosić ale nie wiem czy to przypomina cokolwiek innego, czego się dotąd uczyłam... Czułam jednak jak ta energia ucieka z wilka, coraz więcej. Unieruchomiłam na wszelki wypadek zwierzę i sięgnęłam prosto w jego ciało, formując na swojej dłoni wszystek życia, jak w nim został. Postarała się dojść do smoka, ciągle to utrzymując, a w końcu... skierowałam całą tą energię na niego.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 5:56 pm

Wilk wydał z siebie ciche westchnienie, a zaraz potem zdechł. Smok natomiast zaczął pękać. Jego oczy zapłonęły, a kamień zamienił się w kość. Kiedy smok ożył, zaryczał i rzucil się na ciebie. Kiedy podniósł jedną z kościanych łap, usłyszałaś pozytywkę "Kluczem jest ogień, który widzi.". Uderzenie poszarpanych skrzydeł rzuciło tobą o ścianę, ale to nie bolało.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 6:00 pm

Szybko zgasiłam mój płomień na ręce. Może chodzić o to... Po chwili postanowiłam stworzyć po całym pomieszczeniu mnóstwo małych kulek, które dawałyby trochę światła, ale takich by nie dawały za dużo światła, bo będę chciała poruszać się w mroku. Muszę się rozejrzeć i sprawdzić otoczenie w poszukiwaniu możliwego wyjścia.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 6:21 pm

/Hahahaha nie o to chodzi xd przeczytaj tamto przed pozytywką opis smoka i zastanów się xd "Ogień który widzi"/
Smok swoim płonącym wzrokiem spostrzegł cię, chwycił w zęby i rzucił tobą o ścianę. Nox, starając się ci pomóc, machnął skrzydłami i potężnym podmuchem powietrza, na chwile przybił smoka do ściany.
/tu też masz podpowiedź/
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 6:32 pm

- Kluczem jest ogień, który widzi... - mruknęłam.
Trzasnęłam się w czoło. To o to chodzi. Spojrzałam na oczy smoka i dobyłam swojego miecza. Tylko co ja mam z tym płomieniem zrobić? Ha! Póki co spróbowałam dopaść do smoka i wbiłam mu miecz w środek łba.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 6:38 pm

/10 punktów za szybkość skapy :p szkoda że na 100/
Smok przygwożdżony do ściany, nie miał co zrobić. Patrzał na ciebie ze wściekłością jak przebijasz mu czaszkę. Kiedy smok umarł, rozsypał się w proch, a na górze popiołów lśniły dwia, czerwone kryształy. Trzeba jeszcze było znaleźć drzwi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 7:05 pm

//raczej 0, nie bądź taki łagodny sędzia//

Po chwili skoczyłam po te dwa kryształy i je wzięłam. Zapaliłam większy ogień przy sobie i zaczęłam się rozglądać.
- Nox, widzisz gdzieś tu wyjście? - spytałam się smoczka.
Jak tylko wyjście znaleźliśmy to ruszyłam w jego kierunku.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 8:02 pm

/Znaj mą litość xd/
Smoczek dmuchnął błękitnym płomieniem z noska i zaczął się rozglądać po pomieszczeniu. Okazało się, że drzwi są za byłym pomnikiem smoka. Właściwie to nie były drzwi, lecz wycięte w ścianie koło, z dwoma miejscami na małe kryształy, których pozbawiłaś smoka.
/przy wężu byś mu musiała grzebać w japie xd/
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 8:23 pm

/przynajmniej tyle dobrze wybrałam /

Po chwili poszłam i umieściłam tam oba kryształy.
- Mam nadzieję, że coraz bliżej... - powiedziałam tylko i ruszyłam dalej.
Schowałam miecz i się przeciągnęłam, bo mimo wszystko to oberwanie od smoka mi nieco przyprawiło bólu pleców.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 9:05 pm

Kolejne pomieszczenie było... Dziwne. Ściany wykonane były chyba z marmuru, podłoga z onyksu, a sufit ze szmaragdów. Na środku znowu stało podium, lub coś w tym stylu. Na jego środku, leżał papirus i pióro.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeCzw Lut 13, 2014 6:07 am

Machnęłam zamyślona ogonem i poszłam w kierunku owego podium.
- I co my tu mamy... - powiedziałam cicho sama do siebie.
Skoro było pióro to oznacz , że mam tu coś napisać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitimeCzw Lut 13, 2014 6:32 am

"Drogi są 2 lecz każda bolesna, spal papirus teraz lub oznacz wpierw go swym krwawym imieniem i spotkaj się z przeznaczeniem." A pod spodem było miejsce na podpis. Tyle, że nie miałaś czym pisać, chociaż nie musiałaś tego robić. Jaki będzie twój wybór?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 13 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy
Powrót do góry 
Strona 13 z 31Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» KP Novy - Yveltal
» Stragan Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: