PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 8:09 pm

- Jejku - powiedziałam.
Przypomniało mi się jakie akcje robiłam w czasie wojny.... Gdybym teraz mogła się popisać taką siłą... Ja nie dam rady z takim wężem. Spojrzałam na Rivena i się do niego przysunęłam by nieco wykorzystać okazję. Chociaż to co zaprezentował Axel... Jejku...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeWto Mar 04, 2014 5:55 am

Axel złożył zbroje i jak gdyby nigdy nic wrócił koło was i siadł na ziemii.
-No dobrze, kto teraz?-spytał Vesper nie odrywając wzroku od pokruszonego łba.
-Chcesz ty, czy mam iść ja?-usłyszałaś pytanie Rivena w głowie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeWto Mar 04, 2014 6:48 am

- Ty, ja nie dam rady - powiedziałam mu w myślach.
Usiadłam na ziemi i spojrzałam na chłopaka. Spojrzałam na Axla z podziwem. Byłam ciekawa co też mój ukochany zrobi.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeWto Mar 04, 2014 6:57 am

Riven wyszedł spokojnym krokiem na arene. Z ziemi nie pojawił się jednak wąż, tylko ogromny, kamienny pająk. Chłopak jednak nie użył siły, po prostu zamroził ziemie pod odnóżami zwierzęcia, zrobił wślizg pod niego i rozciął go swoim mieczem na pół. Vesper zaklaskał, Axel również.
-Siła to nie wszystko, powiedział wracając do ciebie.
-Twoja kolej.-powiedział Vesper z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeWto Mar 04, 2014 7:01 am

Pokiwałam głową i dobyłam swojego miecza, po czymruszyłam na pole walki i cczekałam na swojego przeciwnika . Nie mam absolutnie pewności siebie. Straciłam ją razem z siłą. Zacisnęłam rękę na rękojeści i uderzyłam ogonem w ziemię.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeWto Mar 04, 2014 4:25 pm

Przed tobą nie było na początku nic. Nagle, spod ziemii wyrósł mały, kamienny motylek, zaczął on jednak rosnąć, aż w końcu był trzy razy większy od ciebie. Latał w miejscu, zdmuchując cie lekko z areny.
-Tnij w skrzydła.-usłyszałaś myślową wiadomość od Rivena.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeWto Mar 04, 2014 4:41 pm

Po chwili machnęłam mieczem by wytworzyć niszczącą falę powietrzną w lewe skrzydło i na nim się też skupiłam. Po chwili zakałam je wodą, znowu uderzyłam falą powietrza by je zdeformować i jeszcze uderzyłam ogniem by wyschło jak najszybciej i zostało w tym kształcie, po czym uderzyłam go mieczem w środek głowy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeSro Mar 05, 2014 7:52 am

Motylek był zwinniejszy niż wyglądał i ominął twój atak, po czym uderzył cie skrzydełkiem. Poczułaś, że lecisz do tyłu, jednak zatrzymałaś się na niewidzialnej ścianie. Chyba nie wyjdziesz póki nie wygrasz.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeSro Mar 05, 2014 8:11 am

Szybki jest. . Po chwili rozlałam po całej arenie wodę i nagle wystrzeliłam z niejlodowe , duże igły, które miałyssię powbijać w jego skrzydła i je pokruszyć. Kiepsko mi idzie...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeSro Mar 05, 2014 8:23 am

Kolec nie przebił mu skrzydła, ale trafił go w głowe, która zmieniła się w kamienny pył. Vesper, Axel i Riven zaklaskali. Poczułaś, że niewidzialna ściana za plecami znika.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeSro Mar 05, 2014 8:30 am

Odetchnęłam z ulgą. Jajo ułożone było w torbie w jednym z koców.
- No to mi się udało - powiedziałam, podchodząc do Riva wiedząc, że miałam tylko szczęście w czasie tej walki.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeSro Mar 05, 2014 8:43 am

-No to test siły uważam za zaliczony.-powiedział Vesper i obrócił się do was plecami, coś majstrując przy kamieniu. Otwarł się przed wami portal.
-Idziemy po jajo.-powiedział Riven i wszedł za złotym w portal.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeSro Mar 05, 2014 8:49 am

Uśmiechnęłam się i poszłam za nimi. Test siły? Hemm. Chyba może być ich więcej.
- Póki co wypadłam najgorzej - westchnęłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeSro Mar 05, 2014 9:43 am

-Zdarza się.-powiedział chłopak.
Po 2 stronie był ciasny korytarz.
-Jedziemy z testem zwinności.-powiedział Vesper. Powoli zaczął iść korytarzem, z gracją uchylając się przed kolcami wyrastającymi z każdej ściany. Po chwili był na końcu.
-Nova, może zaczniesz?-spytał.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeSro Mar 05, 2014 9:47 am

Spojrzałam na te kolce.
- Co się odwlecze to nie uciecze - stwierdziłam.
Po chwili ruszylam korytarzem i starałam się wzmocnić sswoje ciało dla szybszych ruchów i reakcji. Uchylałam się przed kolcami i po nich skakałam ewentualnie. Ogona nie wiązałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 7:48 am

Kolce wysuwały się bardzo szybko, ale udało ci się jakoś dojść do końca korytarza. Axel po prostu szedł i je rozwalał a Riven zgrabnie ich unikał. Po chwili Vesper otworzył kolejny portal.
-Zapraszam
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 8:04 am

Przeszłam przez portal razem z resztą.
- Znowu wypadłam najgorzej - stwierdziłam tylko.
Chciałam by było już po wszystkim, by było dobrze, by móc trochę ssię nacieszyć tym wszystkim...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 8:12 am

-Najgorzej wypadł Axel.-powiedział Riven wchodząc przez portal.
Waszym oczom ukazał się olbrzymi zamek, z ogromną wieżą na której stało jajo.
-Witam w świątyni ziemii.-powiedział Vesper wchodząc na Elmetica.-Dojdźcie do jaja i jest wasze.
Odleciał na smoku z prędkością światła i już go nie było.
-Idziemy?-spytał Axel.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 8:17 am

- Ale przynajmniej nie miał z tym kłopotów - powiedziałam.
Po chwili poszłam razem z nimi w kierunku wieży.
- Co jak co, ale lepiej uważać - mruknęłam, tworząc sobie pod nogami lodową ścieżkę by nie uruchomićeewentualnych pułapek.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 8:23 am

Pułapek nie było. Wkoło było cicho i ciemno. Ziemia była miękka ale sucha. Nad wami przeleleciało stado kruków. Axel zaklął pod nosem, a Riven wyciągnął miecz.
-Chowaj sie do jakiegoś domu!-polecił i sam wskoczył do jakiegoś budynku po lewej stronie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 8:25 am

- O co chodzi? - spytałam się.
Po chwili jednak skoczyłam do jakiejkolwiek kryjówki.
Zdobycie tego jajka jest o wiele trudniejsze niż tamtego - powiedziałam mu w myślach.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 8:35 am

-Bo je źle wysłałem.-odpowiedział. Nagle zauważyłaś, że całe miasto spowił cień. Po chwili jednak z nieba spadło czerwone i żółte światło.
-Biegnij po jajo, my damy rade.-powiedział Axel, który nagle pojawił się za twoimi plecami.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 9:32 am

CO TO JEST?! - moje pytanie.
Po chwili pobiegłam do jajka nawet nie ogłądając się za siebie. Zaczyna się nieźle dziaćz tego co widzę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Ariell




Liczba postów : 390
Join date : 23/01/2014

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 10:51 am

Nie dostałaś odpowiedzi. Jednak kiedy wybiegłaś z budynku, kątem oka zauważyłaś jak Axel i Riven bronią się przed Triviarem, Maximem i jakimś nieznanym ci chłopakiem, a Vesper i Elmetic walczą z trzema ogromnymi smokami. Do wieży prowadziły schody. Na oko było ich z pięćset.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 10:55 am

A niech to... Biegnę jednak dalej. Ja w walce wiele nie zrobię, o nie.
- Przynajmniej po to się przydam - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy    Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy  - Page 24 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak wybuchnąć bogów xd Gra Novy
Powrót do góry 
Strona 24 z 31Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» KP Novy - Yveltal
» Stragan Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: