PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gaz do dechy i jadem - Neytiri

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 11:17 am

Może przekreć mapę i zobacz ile wtedy będzie. usmiechnelam się.
No i co z tego? Mi to nie przeszkadza. usmiechnelam się i polozylam mu rękę na kolanie ciesząc się że samlchod to automat.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 3:03 pm

- O kurde, no tak. . - zasmiał się.
Po chwili odwrócił mapę i zaczął wodzić po niej palcem.
- Hm, to w takim razie wieczorem dotrzemy na dość sporą zaporę, ponoć niezłe widoki - powiedział.
Uśmiechnął się lekko i się rozsiadł wygodnie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 3:09 pm

Jelop jelop. śmieje się i ciesząc się z pogody dodaje gazu. Cieszylam się na myśl że wsiade w końcu na motor. Poszukalam po omacku jego dłoni i splotlam nasze palce.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 3:23 pm

Chłopak pokazał ci język.
- No co? Pomylić się nie można? - spytał.
Splótł trochę mocniej wasze palce. Droga była dobra, minimum dziur... Chłopak natomiast ppatrzył się na kierownicę widocznie bardzo chcąc poprowadzić.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 4:32 pm

Aż tak? zasmialam się. Gladzilam kcikukem jego knykcie. Droga akurat na motor.
Chcesz poprowadzić? Ale ja wsiadam na motor. pomyślałam jadąc droga kątem oka patrząc na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 6:14 pm

- Jeszcze pytasz? - wyszczerzył się.
Po niedługim czasie ty byłaś na motocyklu. Scott uradowany dobral się do kierownicy.
- No i super, kurde dawna nie miałem okazji - ekscytował się.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 1:34 am

Będę jechać tak że będę cię miała w zasięgu lusterek. Nie waz się mnie nawet gonić bo pozalujesz. warknelam ostrzegawczo. Odpalilam motor uradowana jak małe dziecko które dostało słodycze pod choinkę. Przecie każde dziecko kocha słodycze. Tak woec chwilę pogazowalam. Nie oby się bez marchewki z wydechu. Jednak za chwilę ruszylam wpierw powoli. Tak do 120km/h.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 5:26 am

Po chwili ruszyłaś na swoim motocyklu. Chłopak też i chybawcale nie miał ochoty się ograniczać w prędkości. Droga była równa, prosta, do tego mało ludzi tutaj jeździło. A jednak nie... Chociaż... Ludzi nie ma, a jakiś nawiedzony motocykl bez kierowcy pędzi tędy około 200 km/h.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 5:46 am

Zjechalam tak by nie wpaść na niego. Patrzylam w lusterka co robi Scott. Jakoś kolejengo wypadku nie chciałam przeżywać. Jechalam tak by w razie czego zostawić motor i mu pomoc.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 6:15 am

Scott jak się okazało też stanął na boku. Na motocyklu, któryprzejechał obok was jak strzała faktycznie nie było kierowcy, a ten zdawał się doskonale wiedzieć, gdzie jedzie.
- Co to do jasnej cholery miało być?! - krzyknął chłopak, wysiadając z samochodu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 6:19 am

Jeździec bez głowy. A raczej ciała. odparlam spokojnie ściągając kask.
Dalej chcesz kierować? spytałam patrzac w ślad za motorem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 6:24 am

- Już mnie nogi bolą - powiedział.
Tak więc póki co koniec jego jazdy za kółkiem. Wpakowałaś maszynę na przyczepę i mogliściejuż dalej jechać, było wczesne popołudnie, niedługo trzeba będzie rozgladać się za noclegiem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 7:28 am

Daleko to nie zajechales. usmiechnelam się.
Kule wziales? spytałam wiedząc że są schowane. usiadlam za kierownicą.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 7:51 am

- O shit zapomniałem - powiedział. - Kurde, to nie pochodzimy zbyt wiele - westchnął.
Dalej droga była spokojna. Zajechaliście do jakiegoś hotelu akurat jak droga już was męczyła. Byla 21.
- Zastanawia mnie ten motocykl - mruknął chłopak.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 8:11 am

Pod plecakami coś jest dla cb. wyciagnij i nie marudz. usmiechnelam się przecierajac oczy. Byłam zmęczona. Rozejrzalam się po parkingu zobaczyć czy jest tu dużo sakochodow a co za tym idzie ludzi. Wyciagnelam sobie torbę i chłopakowi by wyjął kule. Zamknelam samochód i wlaczylam alarm. Osobiście wolalam by był tu garaż.
Nie tylko ciebie. Oj nie tylko ciebie. mruknelam cicho.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 8:17 am

Samochodów było tak trzynaście, nie licząc waszego.
- Uff dzięki, co ja bym bez ciebie zrobił - wyszczerzył się chłopak.
W końcu wszystko było ogarnięte, a wy mogliście iść do hotelu.
- Możeszykuje ssię jakaś rządowa afera - mruknął Scott.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 8:20 am

Byś siedział na wózku. powiedziałam cicho aby przypadkiem nie usłyszał.
Ta z transzmutowanymi samochodami które mają własne rozumy? zasmialam się pod nosem.
Skierowalam się do recepcji z chłopakiem pod pache. Jakoś mi nie orzeszkadzalo jego wolne tempo. Wzięłam od niego jedną kule i mogliśmy iść.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 8:26 am

- Uważaj bo wykrakasz - powiedział chłopak.
W końcu dotarliscie. Jeden pokój dla dwóch osób - 100$. Trochę sobie liczą, ale jest kablówka i wifi. Scott jakoś sobie radził, ale jeszcze dużo ćwiczeń...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 8:31 am

Żebyś się nie zdziwił. śmieje się do niego.
rzucilam mu książkę od jego rehablilitanta.
Cwicz. Ja ide się rozejrzeć. rzucilam torby na łóżko i wyszłam na zewnątrz. Wolalam siw upewnić czy motory dotrwaja do jutra. Wyciagnelam z bagażnika plandeke i je oslonilam.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 8:39 am

Chłopak zaczął coś marudzić, ale nie dosłyszałaś co. Z motorami było wszystko w porządku. Samochód też ok... Jak wróciłaś to chłopak był w trakcie ćwiczeń. Widziałaś liczne blizny, które były pozostałościami po wypadku.
- Ugrh, chyba coraz lepiej mi idzie? - spytał się Scott.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 8:57 am

Wiem że coraz lepiej Wygladasz. A jak ci idzie to nie wiem bo nie widzialan. usmiechnelam się siadajac na ziemi obok niego. Pocalowalam go w kark i oparlam go o swoje nogi.
I tak dużo dziś zrobiłeś. poglaskalam go po głowie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 9:05 am

Chłopak jeszcze trochę ćwiczyl. Faktycznie coraz lepiej.
- No, ale chcę kiedyś moc robić to co kiedyś - westchnął.
Oparł się o ciebie wygodnie. W pewnej chwili jednak coś zniszczylo wasz spokój. Alarm w samochodzie!
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 9:44 am

Pomoglam chłopakowi wstać z ziemi.
Dolaczysz do mnie. pobieglam do samocjodu zobaczyć co się dzieje.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 10:28 am

Nagle samochód się uciszył. Ty akurat wtedy wybiegłaś na zewnątrz. Na parkingu stała spora ciężarówka, a twój samochód był w trochę innym miejscu i z odłączoną przyczepą, chwilę potem Scott też tutaj był.
- Hej, co to za znaczek? - zdziwił się, wskazując symbol na masce, który przypominał robo-twarz
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 10:38 am

Kij że znaczkiem. Motory są w innym miejscu. warknelam. Przyjzalam się jednak masce samochodu. Nie wiedziałam tylko na który samochód patrzec. Czy na ciężarówkę czy na naszym jest inny znaczek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gaz do dechy i jadem - Neytiri    Gaz do dechy i jadem - Neytiri  - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gaz do dechy i jadem - Neytiri
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Bierem tego pokemona i jadem - Michael Rogers
» KP Neytiri
» ~Stragan Neytiri
» Treningi Neytiri
» Neytiri - Lapras - 01.03.2014

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: