PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 36  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 6:55 pm

Pokiwałam głową i zaintrygowana wzięłam to coś do ręki.
- No to fajnie, jak od doktorka to raczej coś niezwykłego - uśmicehnęłam się i zaczęłam kombinować przy urządzonku zainteresowana.
Westchnęłam i rozglądałam się trochę i zabrałam się za naprawianie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 7:17 pm

Śrubokręt był nieco skomplikowany, ale oceniłaś, ze uda ci się go rozpracować w kilka dni. Podejrzewałaś, że zasady jego działania są proste jak budowa cepa, ale na razie zajęłaś się naprawianiem sprzętów. Samuel machnął ci łapą i wybył odjeżdżając swoim samochodem. Po dwóch godzinach naprawiłaś już większość sprzętów. zegarek w komórce pokazywał, że jest po 12.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 7:19 pm

dalej pracowałam, chcą naprawić wszystko. Po tym wysyłam sms do Samuela, że sprzęty naprawione i powiedziałam, by przywiózł jakieś kompletne złomy nie do naprawy na części bo mi niedługo będzie brakować. Po tym ruszyłam do domu i zerknęłam jak się sprawowały zwierzaki i czy brat wrócił... On to czasami jest matoł, ale i martwię się o niego.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 7:33 pm

Gdy weszłaś do domu zwierzaki spokojnie siedziały przy wejściu. Coś za grzeczne były, ale po obchodzie zobaczyłaś, ze nic w domu nie zostało zniszczone. Gdy zerknęłaś do pokoju swojego brata zobaczyłaś jak Zack leży na łóżku i maślanymi oczami gapi się w sufit. Chyba już mogłaś spisać go na straty, bo zakochał się na zabój. tylko pytanie było takie: kim jest jego wybranka?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 7:40 pm

Rzuciłam w brata jakąkolwiek książką, która nie zrobiłaby mu zbyt wielkiej krzywdy.
- Hej kołku, w kim to się znowu zakochałeś? - spytałam go.
Usiadłam obok niego i westchnęłam. Jakaś mu znowu zawróciła w głowie a potem będzie jak zwykle. Może tym razem przynajmniej mi powie w kim.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 7:51 pm

Zack olał twoje pytanie i dalej gapił się w sufit. zerknął na chwile w twoją stronę, ale znowu wrócił do jakże interesującego kontemplowania powierzchni płaskiej. Mogłaś mieć tylko nadzieję, że nie zakochał się czasem w jakimś facecie czy coś. Zack dalej cię olewał i nie zostało ci nic innego jak zmyć się z jego pokoju. Na wizytę Reina nie miałaś co liczyć skoro twój brat siedział w domu. Chyba by się pozagryzali. dosłownie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 7:55 pm

Westchnęłam.
- No spoko - mruknęłam, wychodząc.
Podeszłam do swoich zwierzaków.
- Macie mu wywinąć jakiś numer, dostaniecie potem ode mnie za to ekstra porcję mięcha - powiedziałam do zwierzaków.
A miałam odłożone kotlety.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 8:09 pm

Zwierzaki popatrzyły chytrze i wskoczyły do pokoju Zacka. Zakotłowało się, a ty mogłaś na razie iść spokojnie do kuchni zrobić coś sobie do jedzenia. Po półgodziny zwierzaki wróciły zadowolone niosąc łupy w postaci majtek twojego brata i stanika niezidentyfikowanej dziewczyny, bo chyba Zack go nie nosił. Blaze i Szczerbatek były dumne ze swoich łupów i czekały na kotleciki.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 8:11 pm

Spojrzałam na moje zwierzaki rozbawiona.
- Świetna robota - powiedziałam do nich.
Zachichotałam, zrobiłam znaleziskom zdj i wysłałam na facebooka pod tytułem "niegrzeczny braciszek". Po tym dałam zwierzakom obiecane mięcho. Sama też zjadłam i poszłam do pokoju przeglądać internet.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 4:05 pm

Gdy zjadłaś i zajrzałaś na Facebooka twoje zdjęcie już miało 100 polubień. Widocznie wszystkim bardzo spodobało się to. Komentarze tez były niczego sobie. Na razie jednak, Zack żył w słodkiej nieświadomości tego, co czeka go po odpaleniu internetu. Zwierzaki usiadły obok ciebie i tylko przypatrywały się temu co robisz. Usłyszałaś jak klapnęły drzwi wyjściowe. Chyba Zack wybył z domu, przynajmniej na razie nie dowie się o tym jakiego psikusa mu zrobiłaś.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 4:17 pm

No to niezłą popularność będzie miał wyczyn mojego brata. W komentarzach jeszcze napisałam. "Ale ta ich bielizna stała się sławna..."
Spojrzałam na swoje zwierzaki i mrugnęłam do nich.
- W sumie to możemy robić częściej takie  numery - zachichotałam.
Rozejrzałam się, po czym postanowiłam wyjść z ową dwójką na spacer by stworki się wyszalały.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeWto Mar 04, 2014 4:19 pm

Na razie nie było więcej komentarzy i mogłaś wyjść sobie ze zwierzakami na spacer. Wybrałaś najmniej uczęszczaną okolicę, a kot i jaszczur zaczęły latać wokół jakby pierwszy raz wylazły na zewnątrz. Nikogo wokół nie było, a ty mogłaś sobie spokojnie usiąść na ławce i obserwować co stwory odwalały. na przykład ganiały za wiewiórkami, by następnie być bardzo zdziwionymi, ze uciekły na drzewo.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeWto Mar 11, 2014 6:49 pm

- One tak mają - zaśmiałam się tylko do zwierzaków.
Dalej chodziłam po okolicach ze swoimi zwierzakami i się rozglądałam. Brakowało mi towarzystwa... Takiego, z którym mogłabym porozmawiać... Postanowiłam zerknąć co u jednej z moich koleżanek z klasy. Może ona akurat jest normalna.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeWto Mar 11, 2014 7:10 pm

Zwierzaki dalej szalały i nagle Blaze nadstawił uszu, by zaraz potem rzucić się w sobie tylko znanym kierunku. Usłyszałaś wrzask i gdy pobiegłaś w tamta stronę zobaczyłaś jak twój kotek usiłuje zalizać Doktora na śmierć. Akurat znajdowaliście się w pobliżu domu twojej przyjaciółki, ale wyglądał on na pusty i na dodatek wystawiony na sprzedaż. -Zaabierz go!- Jęknął mężczyzna usiłując wyrwać się spod Blaze.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 3:39 pm

- Blaze puść doktorka - powiedziałam do kota.
Po chwili podeszłam do Doktora i pomogłam mu wstać i spojrzałam na Blazea i mu powiedziałam by nie przesadzał ciągle. Westchnełam i się rozejrzałam nieco przygnębiona wokoło. Jakoś źle mi jest.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 3:59 pm

-Mruuuuu.- Odpowiedział Blaze i niechętnie puścił Doktorka. Facet wstał i się otrzepał. -Twój kot jest niewychowany.- Burknął, a po chwili na głowę wlazł mu Szczerbatek. -Jaszczurka z reszta też.- Prychnął. Rozejrzał się. -Nie widziałaś gdzieś czasem Azrail?- Spytał się poprawiając kurtkę. Popatrzył w stronę domu twojej przyjaciółki. -Wyprowadzili się jakiś czas temu. Ci którzy nie opowiadają się za żadną po stron muszą uciekać.- Powiedział Doktor.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 4:03 pm

- No jakoś nie mogą sobie nic przyswoić - powiedziałam do Doktora.
Spojrzałam smutno na ten dom.
- Ahh rozumiem, spróbuję potem do niej napisać - powiedziałam tylko.
Tak więc pójdę zajrzeć do jeszcze kilku osób, może nie wyprowadzili się wszyscy dobrzy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 6:39 pm

Doktorek tylko przekrzywił głowę. -Ona tez jest jednym z tych potworów, ale nie miesza się w konflikt.- Powiedział. -I tak się akurat składa, ze wiem gdzie się ukrywają.- Powiedział rozbawiony. -Tylko najpierw pomożesz mi poszukać Azrail, a ja w zamian cię do nich zaprowadzę. Bo mi Az gdzieś polazła. A ja jej właśnie potrzebuje.- Dodał gderliwym tonem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 6:47 pm

Pokiwałam głową.
- Spoko, mi tam nie przeszkadza, kto kim jest... wiesz przy ostatnich rzeczach to nauczyłam się jakoś bardziej patrzeć na charakter niż wygląd - powiedziałam do doktorka. - By panu kolejne Hentai urządziła? - spytałam się tylko nieco żartobliwie. - To gdzie jej szukamy? - spytałam i ruszam we wskazane miejsce.
Tak więc po chwili zaczęłam poszukiwać z nim Az. Jeszcze swoim zwierzakom powiedziały by węszyły.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 7:03 pm

Doktor tylko na chwile uciekł wzrokiem na bok przypominając sobie coś przyjemnego najwidoczniej. -Ekhm.. nie ważne. Az ostatnio była widziana w lesie. Pewnie łaziła za ogarami, ale od wczoraj nie wróciła.- Odpowiedział. Ruszyliście w stronę wspomnianego miejsca, a Blaze zaczął próbować węszyć, ale przecież nie był psem tylko kotem. Sczerbatkowi szło trochę lepiej. Zaczął niuchać i wywalił jęzor próbując coś wyczuć.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 7:07 pm

- No tak, jaszczurki wyczuwają językiem... - powiedziałam.
Zaczęłam się rozglądać za Az. Ogólnie to zastanawiałam się co może teraz porabiać Rein... Reakcja Doktora trochę mnie rozbawiła, ale moze ludzie jarają się tym sexem nie bez powodu. Ziewnęłam i rozglądałam się dalej i zobaczyłam jak tam FB. Pochwaliłam się doktorkowi wpisem.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 7:35 pm

Chodziliście w kółko, a po Az nie było ani śladu. Zwierzakom już zaczęło się nudzić do wszystko i obskoczyły Doktorka. Ten tylko się skrzywił. -Dobra, chodźmy zobaczyć do TARDIS. Może już dam wróciła.- Mruknął i wsunął ręce do kieszeni. Zamyślony popatrzył na Blaze, a twój kot odwzajemnił jego spojrzenia i klapnął paszczą.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 7:39 pm

Pokiwałam głową nieco już zmęczona.
- No dobra, chodźmy i zobaczmy - powiedziałam do niego.
Ruszyłam więc do Tardis za doktorkiem. Kto wie czy jej nie przestawił... Miałam nadzieję, że uda mi się odwiedzić moją koleżankę...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Yomi
Admin
Admin
Yomi


Liczba postów : 1757
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 7:55 pm

W końcu skierowaliście się w stronę miasta. Tuż przy obrzeżach stała "zaparkowana" TARDIS. Weszliście do środka, a zwierzaki wkroczyły za wami. -Wrr...-[/nb] Warknął Doktor, gdy rozejrzeliście się po statku, a po Az nie było śladu. [b]-Gdzie ta przeklęta wiedźma poszła?- Mruknął zirytowany. Twoje zwierzaki rozpoczęły eksplorację statku, a facet tylko stał i mruczał coś na temat Azrail.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitimeSro Mar 12, 2014 8:00 pm

Westchnęłam i pokręciłam głową.
- Znając ją to znajdzie się wtedy, gdy najmniej będziemy się tego spodziewać - stwierdziłam tylko.
Zaczęłam się rozglądać i wyszłam jeszcze na zewnątrz by się rozejrzeć. Byłam troszkę zrezygnowana.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers   Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers - Page 17 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadow Dragon czyli jak załapać się do Power Ragers
Powrót do góry 
Strona 17 z 36Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Shadow Pokemony i Punkty Rozwoju Tenera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: