PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wybuchowa przeszłość-Gra Novy

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Kaimi
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Kaimi


Liczba postów : 304
Join date : 23/11/2013
Age : 29

Wybuchowa przeszłość-Gra Novy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wybuchowa przeszłość-Gra Novy   Wybuchowa przeszłość-Gra Novy - Page 5 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 3:45 pm

/Ja tu jestem MG,jaki będę chciał to nie wyczuje nawet płonącego lasu xD (Oczywiście żartuję)/

Parę co chwila przeszywały lodowe ataki,jednak żaden z nich nie był celny,jedynym plusem było to,że od chłodu mgła zaczęła opadać,a ty dostrzegłaś swojego przeciwnika...w nie najlepszym stanie,był posiniaczony i poparzony,a jego trener był oszroniony,najwyraźniej też został trafiony przez niecelne ataki Snorunta lub rykoszet


Litleo 80% HP
Snorunt 36%HP Poparzony
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Wybuchowa przeszłość-Gra Novy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wybuchowa przeszłość-Gra Novy   Wybuchowa przeszłość-Gra Novy - Page 5 I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 7:37 pm

//Hahaha no sponio xD Ło matko moja najdłuższa walka od... 2 lat xD//

Zaśmiałam się na widok trenera.
- A to nieźle... - powiedziałam. - Oki teraz mozesz zaczać ofensywę... Na początek uderz go swoim Ember i biegnąc do niego cały czas E,ber, po czym uderz Tackle i jednocześnie skup w pyszczku energię na swój ognisty atak i uderz go najsilniej jak potrafisz! Płomień powinien wybuchnąć, ale Tobie jako typowi ognistemu nie zrobi wielkich szkód... - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
 
Wybuchowa przeszłość-Gra Novy
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Przeszłość zagadką, przyszłość tajemnicą ~ Przygoda Allexa
» Stragan Novy
» Kopalnia Novy
» Treningi Novy
» KaPe Novy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Przygody :: Gry Trenerskie :: Do przejęcia-
Skocz do: