PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ~Diabelskie nasienie - Nova~

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeSro Lut 26, 2014 3:10 pm

Milo wiedziec. wymruczal miedzy pocalunkami. Objal cie w pasie i calowal dalej. Tropche glupio mu bylo po tym wszystkim co mowil twoj ojciec ale coz poradzic? trza zyc dalej.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeSro Lut 26, 2014 3:26 pm

Wtuliłam się w niego i także go całowałam, czując się świetnie w jego towarzystwie i już nawet nie bardzo myślałam o tym co powiedział mój ojciec.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimePią Lut 28, 2014 11:09 am

Chyba czas kochanie isc spac? chlopak wymruczal w twoje wlosy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimePią Lut 28, 2014 11:24 am

- Nooo - powiedziałam.
Zamachałam ogonkiem i rozejrzałam się po pomieszczeniu i w końcu położyłam się na łóżko, czekając na niego.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimePią Lut 28, 2014 11:27 am

Chlopak zaraz polozyl sie obok ciebie tylko przebralk sie w bokserki.
No to idziem spac. pocalowal cie w czolo i bawil sie twoim ogonem.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 10:09 am

- Hah niedługo i ja się pobawię twoim ogonkiem - wyszczerzyłam się zadowolona.
Pocałowałam go w polik i się w niego wtuliłam, po czym zamknęłam oczy chcąc zasnąć.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 4:35 pm

Chlopak nic nie odpowiedzial bo juz zdazyl pasc w objecia Morfeusza, ty za nim juz po chwili tez tam, sie znalazlas. Jednak nic ci sie nie snilo, no moze z wyjatkiem choroby Willa. kto wie czy przejdzie zamiane w diabla? przeciez jest innym "stworzeniem". Tylko jakim? Obudizlas sie pierwsza/
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 12:57 pm

Westchnęłam i spojrzałam na chłopaka i zaczęłam go lekko głaskać po głowie, dopóki sie nie obudził.
- Cześć kochanie - uśmiechnęłam się i go pocałowałam w czoło jak się obudził. - Jak tam się spało? - spytałam go.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 7:04 am

Spalo jak spalo. Nie wiem. spalem odpowiedzial ci chlopak zartem i pocalowal cie w usta na dzien dobry.
Co podaja na sniadanie w diabelskim miescie? spytal przeciagajac sie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 2:19 pm

Ucieszyłam si na pocałunek i go odwzajemniłam.
- Wiesz większość do mięso, a tak to ogniste jagody, dużo odmian papryk, trzaskające i buchające owoce... Te ostatnie są trochę w użyciu jak zboże na ziemi. Jak się uweźmie to ziemskie jedzenie też sprowadzają - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 2:38 pm

Moze zakosztuje w tutejszych smakolykach. Licze na to ze mi zaproponujesz jedzenie. Smaczne jedzenie. usmiechnal sie i poszedl sie ubierac. Jednak wczesniej poczochral ci i tak poczochrane wlosy.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 2:43 pm

- Spokojnie, będzie to jedzenie, nie jadamy nie wiadomo czego przecież - zaśmiałam się.
Spojrzałam na gniazdo na głowie jakie mi zrobił i tylko westchnęłam. Poszłam do lustra w szafie i zaczęłam je sobie rozczesywać. Zerknęłam jak tam się ma mój zwierzak.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeSro Mar 26, 2014 10:12 am

Jaszczur spal pod lozkiem. Ty zas ledwo ogarnelas szope chlopak podssedl do cb, pocalowal cie w policzek i znowu zrobil ci gniazdko.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeSro Mar 26, 2014 10:25 am

Zaśmiałam się.
- Eej, co ja mam tam trzymać? Kure? - spytałam się go.
pocałowałam go w usta i się wtuliłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeSro Mar 26, 2014 3:40 pm

Czemu nie? do twarzy by ci było - zasmiał się przytulajac cię do serca i gladzac po głowie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeSro Mar 26, 2014 3:43 pm

Zamruczałam zadowolona, tuląc się do chłopaka i korzystając z tego. Ooo tak....
- Milutko - powiedziałam
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeCzw Mar 27, 2014 3:50 pm

Przyjemnosc po mojej stronie. usmiechnal sie i zaraz sie oderwal bo ktos wszedl do pokoju. Okazalo sie ze to Puszek twojego taty Idziecie na sniadanie. Lucek nie lubi czekac. zamachal ogonem zdenerwowany.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeCzw Mar 27, 2014 4:09 pm

- Najpierw się puka... Jaszczura mam zawołać? Lubią one ssaki... - powiedziałam wrednie do Puszka.
Po chwili ostatecznie ogarnęłam włosy i poszłam z chłopakiem na śniadanie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Neytiri
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Neytiri


Liczba postów : 662
Join date : 12/11/2013
Age : 29
Skąd : Nikąd:)

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeCzw Mar 27, 2014 4:46 pm

spoooko. Jaszczur spi.- pokazuje lapa na ogon i drapie jaszczurke w niego i ucieka jak najszybciej. Spod lozka doszedl was tylko syk.
Skierowaliscie sie do jadalni. Ty dalej mialas gniazdo na glowie.
Widze ze wyspani. tymi slowami przywital was Lucek.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitimeCzw Mar 27, 2014 4:52 pm

- Tak - powiedziałam tylko krótko, siadając przy stole.
Starałam się dłonią poprawić sobie włosy, chociaż tak średnio mi wychodziło.
- A co u ciebie? - spytałam swojego ojca i objęłam ogonem za nogę chłopaka, który siedział obok mnie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: ~Diabelskie nasienie - Nova~   ~Diabelskie nasienie - Nova~ - Page 7 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~Diabelskie nasienie - Nova~
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Gra o tron - Kanrisha vs Nova
» Nova wylatuje w kosmos
» Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: