PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 11:22 pm

+18:
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 11:28 pm

+18:
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeSro Sty 15, 2014 7:35 am

W koncu zdjelas cala garderobe mezczyzny. Popatrzal sie na Ciebie. Pochylajac sie bardziej do twojego ciala, zaczal znowu Cię calowac, nastepnie bardzo spokojnie zlapal twoje nogi i lekko je rozkraczyl. Nim sie spostrzeglas, jego czlonek byl juz gotowy do "aktu milosci". Zaczal powoli przyjmowac sie do tego, az w koncu doszlo do tego dlugiego, oczekiwanego momentu. Poczulas nagle lekki bol, ktory z czasem powoli mijal, natomiast pojawial sie inny - rozkoszne podniecenie. Po twarzy Irie mozna bylo zobaczyc podobne uczuciowe, ktore ci teraz towarzyszyly. Byl bardzo delikatny w stosunku do Ciebie, co dawalo ci wieksze czerpanie radosci z tego przezycia. Twoja twadz byla strasznie zarumieniona, a cala wrecz sie gotowalas - wczesniejsze objawy zrobily sie mocniejsze.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeSro Sty 15, 2014 7:53 am

To co on robił było bardzo przyjemne, może nawetzzbyt przyjemne. Niemmogłam się powstrzymać od jęków rozkoszy. Z początku lekki ból a potem przyjemność. Warto było iść na ten statek. Uśmiechałam się szeroko cały czas. Teraz korzystać z chwili, cieszyć się nią. Irie był kimś, na kim mi nigdy tak nie zależało. Cóż trafiłam tam gdzie trzeba. Całowałam go, starając się też mieć w tym jakiś udział.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeSro Sty 15, 2014 8:08 am

Irie pochylil sie jeszcze bardziej, po czym mocno cie objac rekoma w poblizu barkow. Zaczal lekko dyszec, czulas jak bardzo sie ze soba zgrywacie. Zaczelac czuc ponowny bol, teraz bardziej intesywniejszy, ktory zanikl bardzo szybko. Rozkosz powoli siegala najwyzszego stopnia, a po krotkiej chwili sie to stalo. Poczulas ze juz doszlas. Spojrzalas na chlopaka, on usmiechniety tez juz zakonczyl, idealnie sie zgraliscie. Poczulas wielki przeplyw szczescia, oraz zmeczenia, co jak co bylas wyczerpana. Irie jeszcze tylko cie mocno objal, nadal zdyszany, powoli wracal do miejsca obok. Na zakonczenie dodal slodkiego buziaczka.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeSro Sty 15, 2014 8:35 am

Po tym wszystkim nie miałamjuż ssił na nic.
- Dobranoc - szepnęłam.
Po chwili zamknęłam oczy, by zasnąć po tym wszystkim. Ciągle jeszcze odczuwałam to co się stało. Wtuliłam się jeszcze lekko w chłopaka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeSro Sty 15, 2014 8:42 am

- Dobranoc - odpowiedzial. Zasnelas bardzo szybko, bylas okropnie zmeczona, ale i szczesliwa. Nastepnego dnia obudzilas sie okolo 9. Irie nie bylo w lozko, ale zobaczylas karteczke przyklejona obok niego:
"Poszedlem kupic jedzenie, wroce niedlugo"
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeSro Sty 15, 2014 8:49 am

Po chwili wstałam z łóżka, zgarnęłam ubrania i poszłam się umyć. Po tym w oczekiwaniu na jedzonko w kuchni zaczynam trenować swoje przemiany. Ogólnie teraz nie mam się co w tej postaci powstrzymywac od wszelkich zmian kolorów pod wpływem tego co czuję do chłopaka. I ogólnie będę musiała się go spytać... Mogę kontrolować to czy będę mogła mieć dzieci czy nie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 16, 2014 9:42 am

Po ok. 15 minutach chlopak wrocil do domu.
- Dzien dobry - powiedzial niosac do kuchni dwie spore siatki zakupow. - Jak sie spalo? -Zapytal. Uslyszalas, jak zaczal wkladac produkty do lodowki i szafek, troche halasowal. Przy okazji robil herbate dla siebie i Ciebie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 16, 2014 10:04 am

- Cześć - zamachałam zadowolona łapami jak przyszedł.
Zaczęłam się zmieniać, w tym samym czasie szybko wskakując w ubrania.
- A tobie jak się spało? - spytałam.
Po chwili zaczęłam mu pomagać.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 16, 2014 4:39 pm

- Dzieki, dobrze - usmiechnal sie. Po chwili przygotowal dla Ciebie herbate, oraz nalal dla siebie troche. Podal ci filizanke i usiadl przy stoliku.
- Dzisiaj jest ladny dzien, a ja ide do pracy na druga zmiane. - powiedzial pijac herbate. - jezeli chcesz mozna gdzies wyjsc. - dodal.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 16, 2014 4:44 pm

Po chwili zaczęłam pić sobie herbatę i byłam ogólnie zadowolona.
- A co będziesz badał dzisiaj? - spytałam się.
Jak Irie wypił herbatę to wpakowałam mu się na kolana.
- Nie wiem, gdzie bym chciała pójść - stwierdziłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 16, 2014 4:55 pm

- Ja dzisiaj patrze dalej na ta twoja probke. Zobaczymy jakie objawy beda po roznych testach. -powiedzial po czym dodal
- A ty co bys chciala robic?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 16, 2014 4:59 pm

- Gdzieś się z tobą przejść po prostu - powiedziałam.
Po chwili się do niego przytuliłam. Takie przyjemne uczucie. Nigdy czegoś takiego do nikogo nie czułam.
- Takie pytanie... Mam póki co powstrzymywac ciążę? - spytałam się nagle.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 16, 2014 5:08 pm

Irie zdziwil sie. Zrobil przekrzywiona mine.
- C... Ciaza? - zapytal niepewnie. - nie rozumiem....
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 16, 2014 5:16 pm

Westchnęłam i popatrzyłam się na niego poważnie.
- To jest akurat rzecz, którą zna praktycznie każda rasa - powiedziałam. - Bo cóż jakbyścchciał być ze mną na stałe to.... Trzeba jednak będzie pomyśleć kiedyś i o kwestii dzieci... Bo ja mogę w ciągu doby na to wpłynąć - wyjaśniłam mu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 16, 2014 7:07 pm

- Ale... To mozliwe, miedzy nami? - zdziwil sie. Nie dowierzal twoim slowom.
- Wytlumacz mi.. Eh... - dodal po chwili.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 16, 2014 7:16 pm

No tak... Po chwili westchnęłam.
- Wiesz, mogłam wytworzyć własną postać tylko dzięki wzorowi DNA, który zresztą mam od ciebie... I nie, nie myśl, że to oznacza iż jest jak w rodzeństwie czy coś... Choćbym od nie wiadomo jakiego człowieka pobrała wzór to bym tak wyglądała... Ale właśnie ogólnie dzięki temu mogę być dokładniej jak człowiek, mieć bardziej ludzkie odruchy, emocje... Gdyby tak nie było to by na przykład do sprawy wczoraj nie doszło bo bym w ogóle nie czuła pociągu do tej rasy - wyjaśniłam mu.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimePią Sty 17, 2014 12:10 pm

- Laal... Niesamowite - przyznal Irie. - Jestescie niezwykla rasa. - dodal po chwili. Chwilke sie zastanowil i powiedzial:
- Nie wiem jak jest u was na planecie, ale tutaj ludzie zastanawiaja sie powazniej nad takimi rzeczami, ja uwazam ze to za wczesnie. - po chwili zlapac cie za cycki (XD Musialam XD)
- Hahaha, wyobrazasz sobie siebie karmiaca piersiami ? - zapytal bez powagi. Po chwili wstal, a skoro siedzialas mu na kolanach to ty takze. Po chwili uslyszalas sygnal telefonu
- Przepraszam na chwile - powiedzial i poszedl odebrac.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimePią Sty 17, 2014 12:23 pm

- Nie wyobrażam sobie - stwierdziłam po chwili.
Kiwnęłam głową i zamyslona usiadłam na krześle. Tak więc póki co zero dzieci. Powstrzymałam w sobie to co mogło się stać i czekałam, aż chłopak wróci. Muszę mu jeszcze wiele opowiedzieć.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimePią Sty 17, 2014 12:27 pm

Slyszalas jak Irie rozmawia o jakims projekcie. Po chwili do Ciebie wrocil.
- To co... - Zaczal mowic - Cos jeszcze ciekawego powiesz na ten temat?
Zapytal sie bardzo powaznie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimePią Sty 17, 2014 12:31 pm

Kiwnęłam głową i zaczęłam mu opowiadać wszystko. Nasze zwyczaje, możliwości, rozumowanie i tak dalej... Ogólnie dużo tego i chyba nawet dzisiaj nie zdążę mu opowiedzieć lub pokazać na zasadzie moich przemian.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimePią Sty 17, 2014 12:34 pm

Minelo sporo czasu, az w koncu uslyszalas budzik. Chlopak na niego zareagowal i powiedzial Ci ze ustawil go jak bedzie musial wychodzic. Tak wiec dal Ci buziaka i wyszedl mowiac takze, ze wroci okolo godziny 21
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimePią Sty 17, 2014 1:06 pm

- Pa kochanie - uśmiechnęłam się lekko.
Po chwili zaczęłam chodzić po domu. Przydałoby się pozbyć tutaj kurzów i innych drobnych śmieci. Ogólnieccałych budów. Ale nie mam ochoty męczyć się z tym jak ludzie. Zmieniłam się i w swojej formie przesuwałam się po wszystkim, zbierałam brudy i do kibla.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitimePią Sty 17, 2014 1:17 pm

Zebralas wszystko dokladnie, pokoje nawet lsnily. Pozbylas sie brudow, jednak mialas resztki, wiec trzeba bedzie sie wykapac. Troszke Ci na tym zeszlo okolo 2 h.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 7 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra o tron - Kanrisha vs Nova
» Nova wylatuje w kosmos
» ~Diabelskie nasienie - Nova~
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: