PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimePon Sty 13, 2014 10:06 pm

Przekrzywiłam głowę.
- Eee znowu chodzi o to? - spytałam, wychodząc ze sklepu trochę obładowana zakupami.
Teraz trzeba będzie to chyba zanieść i będę musiała ubrać się normalnie... Nawet ciekawie, nie będę tyle marznąć.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimePon Sty 13, 2014 10:11 pm

- Tak... No widzisz, tutaj jak ktos kogos zobaczy z osobna plcia to od razu to i tamto mysla - odpowiedzial spokojnie. - przeszkadza ci to? - zapytal
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimePon Sty 13, 2014 10:14 pm

- Nie wcale - pokręciłam głową. - A tobie? - spytałam się go.
Po niedługim czasie zaczęłam się u niego w mieszkaniu ubierać i w końcu była gotowa do wyjścia. To... fajne uczucie mieć na sobie coś innego a nie własne ciało.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimePon Sty 13, 2014 10:19 pm

- Nie mam o tym zdania - odpowiedzial niepewnie. Chyba sklamal... W domu ubralas sie jakos ogarniecie
- No, nie jest zle - skomentowal twoj ubior Irie. - Mozna wychodzic? - zapytal. Otworzyl drzwi, abys wyszla przodem. Irie jakos specjalnie nie zmienil swojego ubioru, jedynie zalozyl ciemniejsze spodnie
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimePon Sty 13, 2014 10:25 pm

- Gotowa - powiedziałam.
Po chwili razem z nim wyszłam. Ciekawe dlaczego skłamał. Ciekawa byłam co będzie w tym klubie. Chciałam trochę się pobawić, rozerwać, zobaczyć jak to jest u ludzi. Mimo wszystko przez ten chłód byłam blisko chłopaka.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 9:13 am

- Zimno ci? - zapytal sie. - Wez moja bluze. - sciagnal z siebie bluze. Zalozyl Ci ja, bylo ci cieplej. Zdecydowanie byla ogrzana. Szliscie jeszcze kawalek az dotarliscie do budynku ze swiatlami. Irie zaczal Ci tlumaczyc co i jak tam ludzie robia, jak tancza i te sprawy. Wstep byl wolny. Weszliscie do srodka
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 9:20 am

Jak byliśmy w środku to oddałam chłopakowi bluzę.
- Dziękuję za pozyczenie, mogłam ubrać się cieplej - stwierdziłam.
Po tym się rozejrzałam i poszłam w końcu spróbować z Irie jak to jest sobie poimprezować.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 9:26 am

- Wolisz trzymac sie mnie, czy sama pochodzic? - zapytal. Dal Ci wolna reke... Mowil wczesniej ze tancowac to on zbytnio nie umie, wiec bys musiala sie przygladac innym tancerzom
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 10:29 am

- Ciebie, jestem tu pierwszy raz - powiedziałam.
Zaczęłam trochę podglądać jak inni tańczą, po czym ja zaczęłam tańczyć z chłopakie . Szybko się uczę na szczęście. I było bardzo fajnie przynajmniej jak dla mnie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 10:37 am

Ruchy wychodzily ci bardzo dobrze, nie znalas ich nazw ale ladnie sie prezentowalas. Chlopak trochce Cie podeptal, co doprowadzilo go do zaklopotania. Pozniej juz mu lepiej szlp. Tanczyliscie dosyc sporo.
- Dobra... Mi juz starczy - powiedzial w koncu Irie i usiadl obok pobliskiego stolika. Po chwili zaproponowal Ci alkohol, oraz powiedzial co nieco o tym.
- Masz ochote ? - zapytal
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 10:41 am

Bardzo przyjemnie mi się tańczyło. Po chwili usiadłam obok chłopaka.
- Alkohol? No trochę chyba mi nie zaszkodzi - stwierdziłam.
Po chwili ostrożnie spróbowałam tego czegoś.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 10:46 am

Sprobowalas alkoholu, byl troche palacy, ale Irie dodal soku i byl przyjemniejszy. Nie dopilas go do konca, ale najgorszy nie byl. Wybila godzina 22:45
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 10:49 am

Było już późno.
- Może już wracajmy? - spytałam się Irie.
Po chyba ciepło się opatuliłam i czekałam przy wyjściu na chłopaka. Miałam bardzo dobry nastrój. Szkoda, że pewne nasze prawo zabrania.... Rety o czym ja myślę. Właśnie.... Opuscilam swoich, ale jednak... Nie żałuję tego.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 12:30 pm

- Z checia. - Odpowiedzial. Wracaliscie do domu.
- Powiedz mi... Podoba Ci sie tutaj?- zapytal. - Jak dlugo masz tu zamiar byc? Bo w sumie fajnie by bylo gdybys zostala dlugo. Moglbym prowadzic spokojnie badania i wiesz... - nie dokonczyl, otworzyl drzwi od domu i weszliscie
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 2:16 pm

- Czy mi się tutaj podoba? Tu jest świetnie! - powiedziałam bardzo zadowolona. - I jak będę mogła to chętnie zostane na stałe, z dala od naszych durnych reguł - stwierdziłam. - I nie wiem, dokończ - dodałam na koniec.
Usiadłam na jednym z fotelów. Póki co byłam zbyt bardzo rozbudzona.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 2:34 pm

- Zamierzasz prowadzic tutaj zycie? Mam na mysli... Rodzina, praca, dom... - zapytal sie. Zaczal scielic lozko, a gdy skonczyl usiadl na nim i odetchnal
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 2:38 pm

To co powiedział cóż... Faktycznie było tym co chciałam.
- No tak, u nas zylismy bo żyliśmy, naprawdę o wiele mniej ciekawych rzeczy niż tutaj - stwierdziłam.
Po chwili poszłam się przebrać i umyć. Wkrótce wróciłam do pokoju i położyłam się w łóżku.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 2:43 pm

Irie sie na Ciebie popatrzal. Lekko sie usmiechnal.
- Wyobrazasz sobie zycie z czlowiekiem? - Zapytal. Przyblizyl sie do Ciebie, aby lepiej slyszec odpowiedz. Co go tak wzielo na pytania?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 2:48 pm

Jego pytanie mnie trochę zaskoczyło.
- Tak, możemy żyć z każdym jeśli chodzi o biologię, tylko według pewnego zwyczaju nie można... Chociaż tego nie rozumiem i nie mam zamiaru, będę się trzymać tej postaci a tak to tylko ćwiczenia i jakby była nagła potrzeba - stwierdziłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 3:18 pm

- Wszystko rozumiem. - Odpowiedzial. - Przepraszam, jezeli nie lubisz o tym rozmawiac. Jezeli ktos z ludzi Ci sie spodoba, mow mi smialo, a ja Cie przygotuje do spotkan - zasmial sie. Po chwili poszedl sie myc i wrocil do lozka. Od razu zasnal.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 3:22 pm

- Nie przeszkadza mi rozmowa o tym - powiedziałam.
Jak dotąd on jest jedynym człowiekiem, który mi się podoba. Jakzasnął to przysunęłam się bliżej i próbowałam zasnąć. Na pewno nie zajmie mi to długo.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 3:27 pm

Szybko zasnelas. Dzisiaj obudzilas sie pozniej, ale znowu pierwsza. Byla godzina 8:13. Lezalas obok faceta, dzisiaj o dziwo nie chrapal, byl lekko usmiechniety, czyli zapewne o czyms snil. Zrobilas sie troche glodna, ale z drugiej strony nie chcialo Ci sie wstawac
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 3:35 pm

Spojrzałam na chłopaka.
- Teraz mogę stwierdzić, że faktycznie wygląda uroczo - mruknęłam.
Po chwili jakoś zmusiłam się by wstać i pójść do lodówki coś zjeść.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 3:47 pm

Dzisiaj juz nie bylo jajek, wiec wzielas sobie chleb i szynke i zaczelas jesc. Nie musialas nic kroic, byly juz gotowe, a w smalu tez byly dobre. Po chwili uslyszalas ziewanie. To byl Irie. Krzyknal:
- Dzien dobryyy !
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 14, 2014 5:26 pm

- Cześć! - przywitałam się z uśmiechem.
Po chwili usiadłam, zaczęłam zajadać się kanapkami i popijałam to wszystko sokiem. Na ogół byłam zadowolona.
- Jak się spało? - spytałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !
Powrót do góry 
Strona 4 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra o tron - Kanrisha vs Nova
» Nova wylatuje w kosmos
» ~Diabelskie nasienie - Nova~
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: