PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimePią Sty 17, 2014 1:20 pm

Tak więc po chwili poszłam się umyć. Tak więc i dom i ja jesteśmyjuż czyści . Zerknęłam, która jest godzina i ubrałam się do wyjścia. Trzeba będzie się przejść. Może pogadam z kimśiinnymnniż Irie... Ciekaweco tam u niego...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimePią Sty 17, 2014 1:34 pm

Nadeszla godzina 16. Ubralas sie, wyszlas na dwor. Dzisiaj bylo nadzwyczajnie cieplo, wiec ubralas podkoszulek i dlugie spodnie.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimePią Sty 17, 2014 1:39 pm

Zaczęłam sobie spacerować po okolicach. Poszłam do parku. Ogólnie bardzo mi się tutaj podobało. Obserwowałam ludzi, ich zachowanie... Po chwili ruszyłam dalej w miasto, przeglądałam ogłoszenia. Może to jednak byłoby fajne... Znaleźć pracę.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 12:23 pm

Po drodze widzialas wiele par na lawkach, ktore okazywaly swoje uczucia. W tle dzieci bawily sie z rodzina, psami, atmosfera byla tutaj wspaniala. Dzisiaj bylo nadzwyczajnie duzo ludzi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 12:49 pm

Po chwili siadłam gdzieś, by mieć widok na wszystko.
- Fajnie tutaj - mruknęłam.
Na ogół nie wiem co mam robić. Ogólnie lubię obserwować, nie muszę koniecznie brać w czymś udziału.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 2:00 pm

- To prawda - uslyszalas z tylu meski glos. Spojrzalas na niego. Byl to mezczyzna, w zielonej czapce, ktory trzymal w reku aparat.
- Dzisiaj jest niezwykly dzien i ludzie z okolicy zbieraja sie tutaj na "dzien pikniku" - dodal po chwilii.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 2:54 pm

Słuchałam tego co mi powiedział ten mężczyzna.
- O to ciekawe... Ja nie jestem stąd, nie orientuje się - powiedziałam do mężczyzny.
A więc po to tutaj wszyscy są.... Szkoda, że Irie ma pracę tak długo.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 3:13 pm

- Aaa... Rozumiem - odpowiedzial. - To gdzie zgubilas przewodnika? -zapytal sie po chwili. Usiadl obok Ciebie i czekal na odpowiedz.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 3:18 pm

- Mój przewodnik jest w pracy - powiedziałam pół żartem.
Rozsiadłam się wygodniej.
- Na czym ten piknik polega? - spytałam się.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 3:22 pm

- bliskie osoby spotykaja sie i w przyjaznym gronie spedzaja razem czas jedzac, bawiac sie i dobrze sie czujac. - odpowiedzial na twoje pytanie. - w tym czasie panuje wielki spokoj w tym miejscu. Sama widzisz - dodal po chwili.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 3:26 pm

- No to szkoda, że Irie dzisiaj do pozna pracuje - mruknęłam.
Po chwili wstałam, pożegnałam się z facetem i poszłam w kierunku domu. Chciałam coś zjeść i poczytać. Westchnęłam. Najwyżej kiedy indziej nadrobie to z Irie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 3:34 pm

Pozegnalas sie z facetem. Wrocilas do domu, bylo juz po poludniu. Zjadlas kurczaka ktory byl do odgrzania, bardzo dobrze ci to wyszlo. Dzisiaj dokonczylas gazete ktorej ostatnio nie doczytalas.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 3:40 pm

Zaczęłam czytać kolejną i po tym w końcu poszłam obejrzeć co tam ciekawego jest w telewizji. Interesuje mnie co tam u Irie w pracy a chyba jest za daleko, bym mogła użyć tamtej części siebie by zobaczyć... Chociaż może kto wie... Spróbuję, tak z ciekawości...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 3:47 pm

Sprobowalas, jednak za wiele nie widzialas, jedynynie bylo to samo pomieszczenie w ktorym po raz pierwszy go zobaczylas.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeSob Sty 18, 2014 3:50 pm

A więc tak... Zobaczyłam jedynie czy w pobliżu ktoś jest i już po tym umysłem byłam w mieszkaniu chłopaka. Po chwili dalej oglądałam telewizję. Kanał informacyjny... Ogólnieto nniezbyt wiele mam tu do roboty. Przynajmniej posprzątałam. Tak... Na pewno będę musiała sobie poszukać pracy.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 12:36 pm

Dzisiaj w telewizji rozmawiali o polityce... Nic ciekawego bylo, wiec spojrzalas na gazete. Jezeli chodzi o prace, znalazlas artykuly o:
- szukamy sprzedawcy
- szukamy sprzataczki
- szukamy modelek
i byl jeszcze jakis konkurs odnosnie modelek
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 12:55 pm

Może bym się na modelkę nadała. Co chwila zerkam na zegarek. Nie mogędsię doczekać ażIIrie wróci. Zakochałam się w nim jak w nikim jeszcze. Trochę mnie bawiła jego reakcja na dzieci.
- Hm przyda mi się jakieś zajęcie - mruknęłam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 12:58 pm

Co do godziny nadchodzila 20. Jeszcze okolo godzinki. Na zajecis nie mialas pomyslow, bardzo chcialas aby Irie juz wrocil...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 1:03 pm

Westchnęłam i zaczęłam trenować swój przemiany. W pewnej chwili mi przyszedł do głowy idiotyczny pomysł. Powędrowałam do łazienki i przed lustrem zmieniłam się w Irie bez ubrań. Ciachoo... Ale ogólnie to co ja wyprawiam... W sumie mogłabym na tej formie zobaczyć co mu sprawia największą przyjemność... Eee lepiej nie... Po chwilizznowu się zmieniam, w siebie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 1:09 pm

Tak, pomysl byl nie typowy (Brawo xD)... Ale i tak i tak zastanawialas sie zeby kiedys to zrobic. Coz, trenowalas dalej przemiany i zeszlo ci 30 minut. Zostalo tylko drugie tyle do powrotu chlopaka
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 1:12 pm

Westchnęłam i zaczęłam znowu czytać gazetę.
- Rety bo w końcu zacznę się mu podmieniać za ubrania i z nim do pracy łazic - mruknęłam.
Dotąd lubiłam spokój, ale teraz... To była masakra...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 1:14 pm

Po chwili z braku roboty tak sie zanudzilas, ze az zdrzemnelas... Obudzilo cie dopiero wejscie chlopaka *huraaa*. Strasznie sie ucieszylas.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 1:17 pm

- Czeeeść! - powiedziałam ucieszona.
Po tym wpadłam na Irie i się w niego wtuliłam.
- Czas bardzo się ciągnie bez ciebie - zrobiłam smutną minę i go pocałowałam.
Po chwili jednak trzeba było go puścić.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 1:20 pm

Irie tylko poloszysz torbe i sie odwzajemnil buziakiem.
- Czesc, zateskniona ? - powiedzial chlopak. Usmiechnal sie kiedy go przytulilas.
- Co ciekawego dzis robilas? - zapytal zaciekawiony sciagajac plaszcz
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 1:34 pm

- Ooo tak i to bardzo - uśmiechnęłam się. - Cóż dzisiaj między innymi posprzątałam, poszłam na spacer, potem czytałam gazety... No i się zdrzemnęłam - powiedziałam do Irie.
Powiesiłam mu płaszcz ma chaczyku i poszłam do kuchni zrobić mu coś do jedzenia. Chcę się nauczyć jako tako wszystko robić...
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 8 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra o tron - Kanrisha vs Nova
» Nova wylatuje w kosmos
» ~Diabelskie nasienie - Nova~
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: