PokeUniverse
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum PBF pokemon
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 1:36 pm

Irie do Ciebie podszedl.
- Bawisz sie w gosposie? - zasmial sie. - czekaj, pomoge Ci troche - dodal i pokazal Ci jak zrobic spaghetti.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 1:38 pm

- No tak trochę - powiedziałam. - Dobrze posprzątałam? - spytałam się chłopaka.
Cmoknęłam go w policzek i robiłam z nim to spaghetti. Zabawne danie.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 1:46 pm

- No widze zmiane, chcialem Cie pochwalic po zrobieniu kolacji. - powiedzial. Zrobiliscie spaghetti. Kluski dobrze ugotowane i pyszny sos... Mmm.. Pycha!
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeNie Sty 19, 2014 1:49 pm

Uśmiechnęłam się szeroko.
- Mmm wyszło świetnie - stwierdziłam.
Po chwili zabrałam się za jedzenie.
- Hym a co sprawia facetom najwięcej przyjemności? Bo myślałamsama ssprawdzić, zmieniając się w ciebie, ale wolałam się spytać - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeSro Sty 22, 2014 5:31 pm

Yyyyyy....... - zdziwil sie gdy to uslyszal, zareagowal smiechem.
- Sposob, w jaki chcialas to sprawdzic najbardziej mnie dziwi. Ale, ehh... Szczerze to kazdy inaczej reaguje na dotyk w roznym miejscu, a jezeli chodzi o mnie to... Nie wiem. - dodal
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeSro Sty 22, 2014 5:38 pm

Przekrzywiłam głowę.
- Wiesz, dla nas zmienianie się w coś innego by to lepiej zrozumieć jest jak najbardziej na porządku dziennym - powiedziałam tylko zaskoczona zachowaniem chłopaka.
Jak zjadłam to wpakowałam się mu na kolana.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 3:02 pm

- Mowilem Ci juz, czesto o tym zapominam - powiedzial. Kiedy usiadlas mu na kolanach objal Cie bardzo mocno, automatycznie sie zarumienilas. Slodko.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 3:07 pm

- No tak - uśmiechnęłam się
Po chwili jak mnie objął to się uśmiechnęłam szeroko.
- Kocham cie - powiedziałam do niego i się wtuliłam w niego.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 3:11 pm

Chlopak sie zarumienil. Pocalowal cie po czym odpowiedzial:
- Ja Ciebie tez
Poczulas ponownie wielkie cieplo s swoim jako tako sercu, ewentualnie w tamtym miejscu.
- Jezeli chcesz, jutro poszukamy Ci pracy. - dodal
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 3:15 pm

- Byłoby fajnie - powiedziałam. - Tak bym miała dużo do roboty, lub po prostu zajęcie... - powiedziałam.
Pocałowałam go zadowolona. Nie jestem człowiekiem, ale bardzo miło poczuć się jak on, nawet fajniej jest wiedzieć gdzie co się ma.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 5:43 pm

- To swietnie, jutro sie tym zajmiemy - usmiechnal sie szeroko. Przytulil cie jeszcze raz mocno, ale nagle zadzwonil telefon. Chlopak westchnal i przeprosil Cie na chwule. Poszedl go odebrac
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeWto Sty 28, 2014 6:16 pm

Uśmiechnęłam się.
- Ja idę się umyć - powiedziałam do chłopaka.
Poszłam do łazienki i tam się umyłam, a po chwili przebrałam. Zerknęłamco robi cchłopak i czekałam potem na niego w pokoju.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimePią Sty 31, 2014 3:01 pm

Chlopak caly czas rozmawial, na jego twarzy malowalo sie zdumienie i lekka obawa. Mylas sie, oczyszczajac cialo po kolejnym dniu na ziemii
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimePią Sty 31, 2014 3:05 pm

Poszłam do pokoju i usiadłam na łóżku.
- Ciekawe o co chodzi - mruknęłam.
Chłopak zdaje się być czymś przejęty i to bardzo.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeNie Lut 16, 2014 9:27 pm

Minelo troche czasu zanim rozmowa sie skonczyla. W koncu Irie przestal rozmawiac i usiadl na krzesle w pokoju. Na jego twarzy nie mozna bylo nic wyczytac, zero emocji... Mimo tego, caly sie trzasl.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 5:09 am

To mnie zaskoczyło. Drżenie oznacza u ludzi strach, tak?
Kochanie co się stało? - spytałam się go.
Podeszłam do niego i go objęłam od tyłu, byłam wyraźnie zmartwiona.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimePon Lut 24, 2014 8:56 pm

Irie złapał się za głowe.
- Próbka którą mi dałaś... - zaczął mówić, odwrócił się do ciebie i w jego oczach było widać przerażenie. - Ktoś ją ukradł...
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeWto Lut 25, 2014 4:13 pm

Zdziwiło mnie to i to bardzo.
- Ale jak to? Po co komuś kawałek mnie? - zdziwiłam się. - Daj mi na chwilę się skupić, może ją znajdę... Tak ogólnie mając kawałek siebie w jednym miejscu mogę je podglądać, więc może coś mi się uda - powiedziałam, skupiając się w pełni.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeSro Kwi 16, 2014 12:24 pm

Chłopak się zdziwił. Przez chwilę był niespokojny, ale teraz już bardziej odetchnął. Skupiłaś się bardzo mocno, po chwili poczułaś jakieś lekkie mrowienie, co oznaczało, że udało Ci się odnaleźć swoją część. Była ona bardzo daleko, to co widziałaś to jakiś dwóch ludzi, płci męskiej... Mieli maski i coś zapisywali. Nie mogłaś do końca ogarnąć co się tam dzieje.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeSro Kwi 16, 2014 12:26 pm

Starałam się cokolwiek usłyszeć. Po chwili wracam do siebie i opowiadam chłopakowi co widziałam. Zmieniam się w jednego tamtego faceta by mu pokazać.
- Wiesz cokolwiek o tym? - spytałam się.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
MagicznyOłówek
Trener
Trener
MagicznyOłówek


Liczba postów : 125
Join date : 11/12/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeSro Kwi 16, 2014 12:30 pm

Chwilę się zastanowił. Pokiwał głową przecząco.
- Pierwszy raz go widzę - Powidział po chwili. Znowu czuł się niespokojnie, z resztą ty podobnie. Co teraz?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin
Admin
Nova


Liczba postów : 3430
Join date : 09/11/2013

Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitimeSro Kwi 16, 2014 12:33 pm

Westchnęłam i zaczęłam chodzić zaniepokojona po pomieszczeniu.
- Rety jakby im się udało na przykład zyskać zdolność przemian to by było źle - mruknęłam.
Wtuliłam się w niego.
Powrót do góry Go down
https://pokeuniverse.forumpolish.com
Sponsored content





Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !   Gra Nova  - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok ! - Page 9 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gra Nova - Śluz ? Niekoniecznie. Zieleń ? Nie zawsze. Maź? Ok !
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Gra o tron - Kanrisha vs Nova
» Nova wylatuje w kosmos
» ~Diabelskie nasienie - Nova~
» Mythic Magnificque - ,,Nova" Historia Novy
» Nowa Nova, czyli historia Nadii Dynamo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeUniverse :: Luźne rzeczy :: Mini RPG-
Skocz do: